Jump to content

Recommended Posts

11467-p_200904.jpg

Off Topic

Falling-into-You-Puff-Kuo-Jiro-Wang-2.jp

118324328_3581579421905245_1431797749454

EhMJTCiUcAA1s7r?format=jpg

 

Falling Into You (因為我喜歡你)
Страна: Тайван
Също така известен като: Because I Like You
Година на излъчване: 2020 – Септември – 19 до 2020 – Декември - 26
Време на излъчване: Събота 20:00
Жанр: Комедия, Романс
Канал: GTV
Епизоди: 13
Режисьор: Ker Choon Hooi, Lin Ching Fang
Субтитри: Английски

 

Участват:
Puff Kuo като Chen Zi Tong
Jiro Wang като Fang Zhi Sheng
Jessie Chang като Fang Qing
Desmond Tan като Chen Tian Lin
Yan Yu Lin като Gao Yu Qian
Xi Wei Lun като Wu Qian Ni
Lang Tsu Yun като He Cai Feng
Luo Bei An като Chen Da Quan
Liu Er Jin като Zhao Feng Liang
Soda Voyu като Ceng Ya Jun
Nick Yang като Ke Ting Wei
Allen Chen като Xu Hao Ping

 

Резюме: Chen Zi Tong (Puff Guo) няма никакъв късмет, някога обещаващ състезател по таекуондо с надеждата да се състезава на Олимпийските игри. Но силно нараняване на коляното, нанесено от „приятел“ и нелоялно гадже, я принуждава да загърби спортните си амбиции. Въпреки, че Chen Zi Tong все още мечтае да се върне към състезанията. Но засега е принудена да започне работа във фирма за доставки. Там среща младият, успешен изпълнителен директор Fang Zhi Sheng (Jiro Wang), който наемайки обикновената Chen Zi Tong, скоро открива, че многото му „прелести“ - толкова ефективни при почти всяка друга жена, с която се среща - изглежда не работят за нея. Тя запазва своята отдалечена и жилава личност, независимо от всичко…

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Набързо изгледах две, мацката е бетон, малко на визия не го докарва, ма иначе прави сериалчето.

Джиро ни го показаха под душа,няма как да не го разголят. Сюжетът е доста интересен.

Има някое и друго клише,  Китито да го впише в графата за гледане. Спрам се на нея,защото вкусовете ни почти съвоадат.

Off Topic

Да започне да гледа исторически китайски, сега вървят доста интересни. Ако се навиеш, Кити, ще ти пусна линк.

Да вметна, доста забавно и с хубава музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Набързо опатках вчера още три. Има  и други теми които се засягат в сериала. Артистите се справят страхотно.

Главните герои са толкова естествени. Особено малкия бонбон-момиченцето на брата на главната, ще стане чудесна актриса.

Такива физиономии и игра на Джиро, колкото покер лицето на главната героиня. Пълен контраст.

Който го сърбят ръцете, може да захваща превод. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем се опетлачих с тези субтитри. Аз гледам по 2 серии наведнъж. Т.е. линка към посочените субтитри е за две серии. Сега съм на 5-та.т.е.9 и 10-та.

С тези версии тайванците съвсем оплитат нещата. Изглежда сериалът е 26 малки по 38-40 минути и 13 от по час и нещо.  Пиша,за да не се обърка някой като мен. А и чак до декември ще го влачат като гледам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, ни моа, не пак с тая причуга. Аз затуй съм го проспала тоз проект.

 

Лу, ако й порасне косата като в "Кървавия романс", да ме викаш. Сега направо не ми е тя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някаква информация дали някъде има анг. превод след 11 епизод? Мацката ми е много любима. Исками се да го гледам, а ще го започна и ще ми секнат ентусиазма по средата :)))

 

... та казвате... струва си ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммда, струва си, това е още един от добрите тайвански сериали. И аз да не видя, че @lukreciana ми го е препоръчала специално! Грешка! Така разпуснах и се заредих, всъщност направих си здравословна пауза с него, някъде около средата на The Untamed, че много ми загрубя и окървавя /и спойлера съм последвала даже, а линка за какво ли е щял да бъде се чудя/. Страхотния Джиро, ех, как ми беше залипсвал със страхотната усмивка и лъчезарното излъчване! Да не забравям и бонуса – баня, чистота, ама много маса направил, браво! Но браво и за представянето му, чудесен! В някой форум четох, че бил еднообразен – ха, и така да е, доволна съм да ме радва на екрана с такива роли, тоя човек така да си оживява героите, не всеки го може. Пъф Куо е малко мрачна и застинала за моя вкус, ама и от нея съм доволна. Само дето мисля, че няма спортист, който ще гони победа на всяка цена, победа срещу здраве – не, не, те са толкова дисциплинирани и знаят много за травмите, така че на това не повярвах, ама то е към сценаристите. Ся, че не усетих много химия, така си е, ама то не се получава всеки път. За сметка на главните обаче другата двойка компенсираха здраво, излъчваха страст във всяка сцена, леле! Освен това учителката беше голяма скица и много ме разсмиваше. Тука е и един от най-неприятните родителски образи, които могат да се видят – майката-тренер-цербер. Появи се към средата и един готин доктор. И много сладка малка племенница-хитруша. 

Така че – препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...