Jump to content

Kiken na Venus (2020)


Recommended Posts

Моето инфо за преводачката от японски на английски е че е филипинка. И да на сайта има за плащане. И  е от тези които събират и заплюват по безрой проекти пък после... кой предевен , кой непреведен. По нейно усмотрение разбира се. Тя превеждаше и Kono Koi Atatamemasuka (2020) да речем от същата партида заглавия. Но него го преведе скоростно а това.....

Аз съм велик мързел и надали ще се навия да ровя за пълен последен епизод, така че ще чакам като го изгледате да ми кажете последните минути на финала :896767: на готово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В моя ресурс не е качен целия последен епизод, липсват няколко последни минути. Някъде 5-6 минути предполагам. Тъп номер. Особено на цялото мое епично чакане :896767:. Това така да се каже ме "довърши" с това заглавие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах еп.1. Доста е объркано. Има много герои и мистерията с изчезването не знам, колко време може да бъде пазена в тайна.

Интересно е. С толкова артисти на едно място няма да скучая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо! В еп.2 стана още по-интересно. Съмнения, разследване. Никой не е това, за което се представя. Харесва ми, че започват да разкриват за всеки по нещо. Героят на Дийн е супер харизматичен. Въпреки че го преметнаха, той се досети за главното.

Мисля, че знам, кой е човекът, бутнал двамата герои по стълбите.

Обстановката на дорамата е обрисувана много добре с мистериозни персонажи, подходяща музика (отличен подбор, вкл. Ендингът). Мистерията се подсили се важни елементи още с еп.1. Като по учебник имаме изчезнал човек, тайнствена врата, зад която е скрито нещо изключително ценно (още не знаем от какво естество е то), богато семейство, около което витае тайнствена атмосфера и двама "детективи". Направо роман на Дойл.

Поздравления за подбора на костюми! Много стилна работа до момента. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях близо, но не познах. Изненадаха ме. Поне разкриха 1 от загадките. Появи се друга.

Толкова разискваха казуса с Акито, че си помислих: "време е вече да видим и него."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре вървят нещата. Във всяка серия разкриват по 1 загадка.

Има нещо странно и в шицуджито (невероятно, как Юта Коусей се справя с образа!). Прекалено млад е и затова също трябва да е заподозрян. 

Сатошко с неговото развинтено въображение създава допълнително напрежение. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе изненадите не спират до самия край.

Пък да не говоря и за изненадата в последния епизод :896767: . Дето ми е качен без последните 5 минути. Хайде чакам да стигнеш до края та да ми ги разкажеш тез 5 минути.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ги има в моите файлове. Правя кратка почивка, преди последните 3 серии.

Наистина много неща се случиха. Героинята на Юрико е леко странна на моменти. Не е като да не я подозирам допълнително.

И сега, като разкриха допълнения за смъртта на майката, става още по-заплетено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че преплитат достатъчна сериозни нишки, ,не забравят да ни развеселят със симпатичните фантазии на Сатошко. Всеки път е много убедителен. Хаха! Добър балан се получава, особено след някоя сцена с повече научна информация.

Така. Мисля, че объркаха достатъчно нещата. Не че не подозирах външния човек, но този път наистина не виждам, какви са нейните подбуди?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Голяма изненада. Сетих се точно, когато той се зачуди, кой друг знаеше. Тогава си спомних, че сам каза на лелята. 

Преобърнаха всичко накрая. Дори отвличането. Сцените между Сатошко и Шота обаче си струваха чакането.

За съжаление последна серия свърши на 41та минута. Не знаем, какви промени стават в дома накрая, но за Хакуро бих се досетила и без да гадая много.

За мен най-голяма изненада се оказа шицуджито и малко съжалявам, че не го развиха по-дълбоко като образ.

Не бих сравнила тази история със западните приказки. За пореден път се оказа типично японска. И истински злодеи сякаш нямаше в нея. Просто хора грешаха и се учеха от грешките си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама че номер. Значи и при теб последните минути на последния епизод липсват.

Мда, японско заглавие, без типични злодеи и съответни наказания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...