Jump to content

#Remolove: Futsuu no Koi wa Jado (2020)


Recommended Posts

remo3.jpg

 

Off Topic

Ek5a9lZUcAIRQed?format=jpg&name=large

09574b15-3d31-4d32-a359-cf9cd5e16bd0.jpg

 

#Remolove: Futsuu no Koi wa Jado (#リモラブ)
Страна: Япония
Също така известен като: #Remote Love
Период на излъчване: 14 октомври 2020 – 23 декември 2020 г.
Време на излъчване: Сряда 22:00
Формат: Renzoku
Жанр: Романс, Комедия, Медицински
Канал: NTV
Епизоди: 10
Режисьор: Satoru Nakajima, Syunpei Maruya

 

Участват:
Haru като Oozakura Mimi 
Takahashi Yuto като Yagihara Daiki
Eguchi Noriko като Tomichika Yuri
Imai Takafumi като Fukasugi Akihiko
Tsuihiji Anna като Komadera Natsuki
Oikawa Mitsuhiro като Asanari Hajime
Matsushita Kouhei като Aobayashi Fuichi
Mamiya Shotaro като Gomoji Juntaro
Watanabe Dai като Misaki Tsuneo
Kawaei Rina като Abiko Saori
Nishihori Ryo като Otomaki Hirokich
Fukuchi Momoko като Otomaki Shiori
Sakuma Reku като Asanaki Tamotsu

 

Резюме: Оозакура Мими (Haru) не е омъжена и скоро ще навърши 29 години. Тя работи като лекар по трудова медицина в корпоративна клиника. Мими е перфекционист в работата си. Тя не коментира с никого здравето на човек с никого или за каквато и да е ситуация, затова е наричана от всички „клиничен диктатор“. Напоследък обаче трябва да се справя с много проблеми, затова решава, че просто трябва да се влюби. Но какво ще се случи, когато нейната интернет тайна любов се окаже работещ в същата клиника?
 

Свали с английски субтитри :click: 

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 изгледани епизода. Чакам с нетърпение 3-и. Много актуален сюжет , напълно като за 2020. Героите  и начина на разказване е просто един път. Голям :lol: и обърквация. То са прякори то е чудо, още не мога да ги "оправя". 

Хару е с нейния си типичен гардероб. Норико Егучи и Мицухиро Ойкава привнасят тънък хумор с героите си. Утанабе-младши и той ме :lol: с героя си , въпреки моментните му включвания. Въпреки смеха не липсва и human drama - де що е свързано с Ковид-ситуацията. Маркираха редица нейни аспекти чрез героите до тук.

 

Давам линк за най-бързото гледане на английски към страницата на превеждащите го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аригато!

Напоследък не следя нещата на Хару. Нещо не ми се получава, но тук останалият каст привлича, а и тематиката може да е интересна, тя може да пробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:896767: оххх, голям майтап. Изгледан и 3-и епизод.

Spoiler

Лемона /Зелката просто ме... :lol: Ей на това му казвам мъж-бляйко, ама наистина голям.  

Тези лемони и мочи така се оплетоха , че.... А на този фон нашия разказвач Ягихара и героите на Егучи и Ойкава взеха да се забавляват на пълни обороти гледайки тоз сеир :896767:, та и аз с тях  :lol:.  Радвам се че не забравят да включват във всеки епизод и моя любимец Мисаки. Кратко се вясва но все по същество :896767:

От превюто май може да кажем че д-р Мими ще разбере кой е Лемона преди него. Зелката нали е блейка и половина.....:lol:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4-епизод

Spoiler

Края на този епизод бе на висока хумор-нота  hahaha . Д-р Мими да се смее ли , да ..... ли. Голям майтап. Сценката на Ойкава, Егучи, Хару и нашия заблеян Лемон на това открито пространство с дървото, пейките и знаменитото растение Wink, бе готина. Какво определение даде д-р Томичика за истинската любов, каква консултация направи Smiley.
Моя приятел Мисаки видях че е в кондиция Mr. Green - намери и прихвана новоназначения Wink . Те с д-р Мими двамата са Smiley- цял отдел от тримата са им посредници.
Д-р Мими ще хлътне по нашата Зелка, видяло се е . Но той ще има да блееее, поне още 2 серии. Wink

Мнеее , става нещо на японския фронт. Гледам си аз този епизод и внезапно стигна до съзнанието ми,  че на екрана има цял психиатър пак. Не е за вярване  Mr. Green. И то героинята на Егучи- д-р Томичика Satisfied . Оххх, голям майтап Smiley.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан 5-и епизод. Забавата в това заглавие не само че не намалява но и се увеличава с всеки следващ епизод. Този определено беше от веселия във веселие като сценки. Кулминациата за главната героиня още предстои. 

Spoiler

Докато Лемона не "зацепи" кой е Грас Мочи всички сме на стендбай :896767:. Д-р Томичики е моя фаворит на епизода, хем с нейното малко екранно време. Но като истински психиатър за нея тайни няма де що е свързано с хора и ги "подрежда" за секунди. Голям смях покрай нея. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесен 6-и епизод миналата седмица. Тази седмица няма епизод но получаваме още два до края а не един както бе предварително. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, направо мистерия. Как не съм си довършила коментарите тук за Remolove.

Факт че удължиха вторично сериала.

Факт че помрънках по предпоследния епизод.

Но факт че заглавието като цяло си бе съвсем наред и текущо не малко веселие падна с него. Никак малко.

Така че като цяло доволна. Влязоха ми основните герои под кожата: Ао-чан/Лемон/Аобаяши :), Тимичика, Хаджиме, Мисаки-сан, който така и не ми метна един календар и за моята баня а аз даже разчистих място ;), разказвача ни Ягихара и половинката му Шиори, немирния Гомоджи и разбира се не на последно място нашата Мими/ Грас мочи.

Доста култови моменти имаше в тези 10 серии. Дълго ще ги помня.

Като цяло голям позитив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Indira, проверих сега там където аз по принцип гледам сериалите на руски, качен е сериала, със същото име е, но няма още руски превод.

И там е на английски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, skofiild написа:

@Indira, проверих сега там където аз по принцип гледам сериалите на руски, качен е сериала, със същото име е, но няма още руски превод.

И там е на английски.

 

Благодаря! Явно на английски ще се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле! Не знам, да се смея ли, да плача ли? И те ли са се смели така на цялата пародия? Защото си мисля, че и там имаше много шашнати хора.

Но да. Ако погледнем от тази страна, филмовата, наистина е много смешно. В реалността беше трагедия.

Докторката е напълно луда. Радвам се, че го обръщат на комедия.

Кой е Лемон?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, не! Тази е тотално луда. Хаха! Как само ги събра четиримата да им мери киселината. Ами трябваше да има и пети човек, след като вече разбрахме, кой е Лемон. Тук има нещо странно. Само че гласът му не ми се струва същият като на човекът, който пишеше и четеше репликите на Лемон. 

Не мислех, че това ще е истинска комедия. Всички са уникални образи. Хаха! Не мога да спра да се смея. Как са ги събрали Оикава, Ватанабе и Мамия на едно място? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е? Е? Еееее? Е, как пък всички решиха, че е Гомоджи? И той чак се включи в играта. Голяма скица излезе Шотаро. А истинският Лемон изобщо не го е грижа.

Ако вървят комедийно до финала, това заглавие ще излезе култово.

Малкото Джони е голяма душичка. Чудесно се вписва в картинката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, как я търпят да им мери температурата. Тя е тотално извън нормалния свят.  А, да. Забравих, че дефинициите за нормално се промениха. Не мога да повярвам, че въобще общува с хора. Нали все пак седеше до тях, ядяха заедно?! Това е някакъв абсурд.

Ами сега? Какво ще стане с Гомоджи? 

Много готина котка има пред дома на главната. Може и нея да включат в действието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преводите тази година вървят. Само зрители да има.

Ето и аз щях да пропусна тази дорама, понеже я мислех за чист романс, а то голяма комедия за момента. Толкова безумни ситуации и забавни герои.

Гомоджи ми се издига в очите. Беше откровен и това се забеляза. След толкова преживявания,

Сенсей май си махна маската. Нещо се случва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D

ukio, смея се на глас. И аз бях така в началото с тоз Лемон. Пълна обърквация. Хем го гледах с rie и тя ми гледаше сеира тогава, щото аз след нея се тутках заради превода. Докато ги оправя кой кой е .....и кой аджеба е Лемон- сан. 

Моя голям любимец е Мисаки - сан - какви лафове пускаше :lol: и жалко че този герой нямаше повече екранно време. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И а з обичам Мисаки. Дай Ватанабе е отличен актьор. Жалко, че няма участия като баща си.

Иначе Шотаро/Гомоджи също радва. Тук съм заради него, а се оказа, че всички са големи образи. Оикава е жесток в комедии. 

Все още чудя, да се смея ли, да плача ли? Преди 2 години нямаше и да помисля за заглавие на подобна тематика. Сега, от дистанцията на времето, е по-друго.

Хубаво е, че се майтапят със ситуацията, въпреки че тогава но никой не му беше до майтап.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...