Jump to content

Kono Koi Atatamemasuka (2020)


Recommended Posts

Оххо, Наоко Огигами стига до малкия екран а виждам че е сътворила и нещо ново за големия :panda-145:. Браво на нея. Дълго
"мълча". Значи Томоя го е застигнало пожеланието ми за  роли.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много топъл и приятен. Томоя беше разкошен, но главната така и не ми хареса. А той играеше само с очи, великолепен. И второстепенните много ми харесаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Топъл, спокоен и вкусен. Сериал, след който ми остана много приятно чувство в душата. Интересна история, поднесена много добре. Без излишни драми и романтични клишета на килограм. За мен главните актьори бяха непознати, но г-н Президента определено задържа вниманието. Много топъл смях и приятен тембър, близо до тембъра на любимия ми Такеру Сато. И разбира се, актьорска игра на високо ниво. Изключително изразителни очи. Втория главен също беше много готин с много чаровна усмивка.

Въобще доволна съм от сериала, едно единствено нещо ми вадеше очите през цялото време и то е гардероба на главната героиня. Защо всички ги обличат толкова зле?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата дорама на Нана Мори, Touboui F, е единствената за седмицата, която върви нагоре като рейтинг от 8.4, на 8.6%.  На всичко отгоре изглежда интересно. Кастът включва Рьо Нарита, Масахиро Мацуока, Кен Ясуда, Ацуко Маеда, Нанами Сакураба и Акито Кирияма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата дорама на Томоя, Ishiko to Haneo, се превежда стриктно. 7 от 7 епизода. Дано си заслужава! Раздават го комедийно, както се вижда от снимките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Томоя е сключил брак с телевизионната говорителка Асами Миура.

Честито!

Вероятно затова все още не го виждаме в нови проекти тази година. Липсва на екрана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е трудно да открия всички преведени серии на новата дорама на Томоя Hayabusa Shobodan, но ще се постарая да я гледам, че много ми залипсва този човек. Безценен актьор е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...