Jump to content

Penthouse: War In Life Season 1 (2020)


Recommended Posts

spacer.png

 

Penthouse: War In Life Season 1 (펜트하우스)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Penthouse
Период на излъчване: 26 октомври 2020 – 29 декември 2020 г.
Време на излъчване: Понеделник - Вторник 22:00
Жанр: Съспенс, Драма
Канал: SBS
Епизоди: 20
Режисьор: Joo Dong Min (The Last Empress, Return, The Family is Coming, Innocent You)
Сценарист: Kim Soon Ok (Temptation of Wife, Jang Bo Ri is Here!, My Daughter, Geum Sa Wo, The Last Empress, Five Fingers, Temptation of an Angel)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Lee Ji Ah като Shim Soo Ryun
Kim So Yun като Chun Seo Jin
Eugene като Oh Yoon Hee
Uhm Ki Joon като Joo Dan Tae
Park Eun Suk като Logan Lee
Yoon Jong Hoon като Ha Yoon Chul

Han JI Hyun като Joo Seok Kyung
Bong Tae Kyu като Lee Kyu Jin
Yoon Joo Hee като Go Sang Ah
Shin Eun Kyung като Kang Ma Ri
Ha Do Kwon като Ma Doo Ki
Kim Hyun Soo като Bae Ro Na (Oh Yoon Hee’s daughter)
Heo Sung Tae като Ma Ri’s husband
Jin Ji Hee като Yoo Je Ni (Ma Ri’s daughter)
Kim Young Dae като Joo Suk Hoon
Lee Tae Vin като Lee Min Hyuk
Lee Chul Min като Yoon Tae Joo
Jung Da Bin като Bae Ro Na (Yoon Hee’s daughter)
Jung Ah Mi като Chairman Song
Kim Young Dae като Joo Suk Hoon

 

Резюме: “Penthouse” разказва историята на жена, която се стреми да постигне целта си да навлезе във висшето общество, като се превърне в „кралицата“ в мезонета на 100-тния етаж в Гангнам, върха на успеха в нейните очи, както и на жените, които не са имали друг избор, освен да станат злодеи, за да се предпазят…

 

 

Линк към сезон 2 :click:

Линк към сезон 3 :click:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уви, сценаристката и режисьорът не вдъхват надежди и втори SKY Castle едва ли ще се получи.

26.10.-Толкова е тъпо, че дори надминаха очакванията ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледала Скай Касъл, май трябва да започна, защото този адски ми харесва, като си затварям очите за някои недомислици.

ВИнаги съм чела коментарите ви относно такъв тип сериали и мислех, че все някога съм гледала такъв, но явно не съм. Чак с такива чудовищни родители, а оттам и децата им, не съм гледала, цялото общество им красиво отвън, а проядено отвътре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го започнах. Допада ми - едва на 2 епизод съм, но  актьорите са добри. :D

 

Oсвен това и  на корейците явно им хареса, защото драмата правеше рекорди в гледанията..

И имаме дата за 2 сезон -  19 февруари ~:panda-145:

Tийзър.:

[최초공개 티저] 복수는 아직 시작되지 않았다 '펜트하우스2'_ 2.19 첫방송ㅣ펜트하우스2(Penthouse2)ㅣSBS DRAMA

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът доста ми допадна. Изгледах го за 3 дни. :D Разбира се, като във всеки корейски сериал имаше доста пресилени неща и някои двусмислици, дори неадекватни моменти, но с удоволствие ги подминах заради добрата игра на актьорите. Нещо, което много ме дразнеше бе отвратителното хленчене на Юджин. Ким Со Йон изгради невероятен образ - много й отива да е зла истеричка. :D Щеше ми се да е малко по-устойчива и още малко повече характер да бяха вкарали в нея, още малко жестокост и: 

Off Topic

Не разкриха какви са тези панически атаки, през които преминава Джу Дан Те и  защо е толкова агресивен. Освен това... когато арестуваха О Юн Хи, той изведнъж се появи отвън, а като уби съпругата си веднага се скри зад трезора-стена. Малко необмислено от страна на сценаристите. Но щом така трябва... :huh:
Как така момиче в кома, откакто се е родила изведнъж ще се събуди и ще знае как да договори? :slap:

 

Редактирано от taralej
Допълване на мнението
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първи епизод и главата ми гръмна. Буквално. Много истерии и викове. Може и сюжета да предпоставя такава актьорска игра, но ми дойде в повече и то само от един епизод.  Затова и превъртах моментите, в които участваха Юджин, Шин Ън Кьонг и някои от тийновете. Интересно ми е какво ще е развитието и сигурно ще погледна и последната серия. Умориха ме много тези викове. Не е за мен. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, много добър сериал! Шамари, отмъщения, всеки дърпа кокала, няма беден, няма богат. Всеки предвижда ходът на врага и действа. Няма тъпаци или някви мишки дет само да ги мачкат и те да стоят в ъгъла и да мълчат. Всеки мами. Постоянна динамика. Единственият минус е, че наистина много бучат и пискат, но с намаляване на звука се преглъща. Изключителни актьори. Много ми хареса. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...