Jump to content

Recommended Posts

Eiz_S8NXkAIqBeB?format=jpg

Off Topic

Любовта е Sweet China Web DramadH3gTFCGuUFwAL_g3baQxhbxC3xobXIozZEsOwW8

 

Любовта е Sweet China Web Drama
Любовта е Sweet China Web Drama
Любовта е Sweet China Web Drama Любовта е Sweet China Web Drama
Любовта е Sweet China Web Drama Любовта е Sweet China Web Drama


Любовта е Sweet China Web Drama Любовта е Sweet China Web Drama
Любовта е Sweet China Web Drama Любовта е Sweet China Web Drama
Любовта е Sweet China Web Drama Любовта е Sweet China Web Drama
Image-3429_0.jpg?auto=format

Love is Sweet
 
半是蜜糖半是伤

Държава: Китай

По новелата: Half Honey and Half Hurt
TV: iQIYI

Дата: 27 Септември 2020 до 27 Октомври 2020

Жанр: романтика, драма
Епизоди: 36 х 45 мин

Режисьор: Yu Zhong Zhong, Wu Jian Xin

Сценаристи: Wang Wen Tong

Продуцентска компания: iQIYI, GH Entertainment & Media

Субтитри: Английски

 

Участват:

Leo Luo Yunxi като Yuan Shuai

Bai Lu като Jiang Jun
Shane Xiao Yan като Xu Lu
Kido Gao Hanyu като Du Lei
Riley Wang Yilun като Li Xiaochuan
Zhao Yuanyuan като Qiao Na
An Weiling като Linda
Guan Zijing като Su Chang
 

Описание: Дзян Дзюн има особен вид алергия - тя е изключително чувствителна към сълзи.

Като дете баща и моли съседското момче Юен Шуай да я пази и защитава

Години по-късно Дзян Дзюн решава да изпълни желанието на починалия си баща

и да работи в инвестиционното банкиране.

На интервюто си тя се изправя лице в лице с приятеля си от детството Юен Шуай,

но той се държи хладно с нея и става причина тя да се провали:

"В този бизнес няма място за жени, за които е опасно да плачат".

Въпреки всичко Дзян Дзюн започва работа във фирмата,

но това, което не знае,  е че  Юен Шуай

винаги е бил тайно влюбен в нея

и по свой си начин се е опитвал да я научи да бъде силна и да не плаче.

 

Off Topic

 

Интервю с  Luo Yun Xi (Leo Luo), Bai Lu и Gao Hanyu

 

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click:  и :click:

 

Онлайн с български субтитри:  :click: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

Свали с китайски вградени субтитри  :click:

Онлайн с английски субтитри :click:  :click:

Онлайн с руски субтитри:click:

 

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е приятен - има си комедия, романтика, целувки наляво и надясно, няма свенливи госпожици и господа, главната е желязна  няма хън- мън да рони нон стоп сълзи, а главния - образ неземен :lol2: а  пък и Гао Хан Ю с тия очилца....

Едно нещо обаче  ми се наби в очите още от първи епизод Райлито - къде са ми трапчинките..... какви са тези бузи :lol2: И вярно все ходеше с по няколко ката дрехи, ама много наедрял. Понеже в момента  го гледам и в Long For You - 2 години разлика

ke8i-hqtwzee7207312.pngb80dd791d474458b8602bdc9c7e915b0

 

 

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж тии, сериал с трима дет ги харесвам:D Изкушавам се да го започна, като гледам редовно го качват, че и с букви... Дали пък да не потърпя още малко направо за батч:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах преди няколко седмици. Доста интересни 2-3 серии. От дете главния обеща да я пази, е вярно срещу пари.

И тя смята, че е единствено заради тях -парите, но не е съвсем така.

Всъщност мадамата зарязва главния на сватбата мисля, тук нещо ми се губи.

После тя кандидатства в неговата компания. Но той направи всичко възможно да не я приемат. И Лео много добре се представя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana описанието е мое - уж прегледах в каталога и не видях това заглавие, та му направих тема и аз - впоследствие я открих  твоята, а  модератора след мен е обединил двете.

 

За сериала: добър е и лесно се гледа - аз съм плътно с превода на 30 епизод -последните излизат другата седмица, ама много се чудя какво ще сътворят в тях и да не окепазят нещата.

Главния наистина си поиска сам пари да я пази, ама той си беше и хлапе. В последствие си показват за колко неща и е помогнал, но те се разделят в гимназията. А сватба няма - след като и проваля интервюто, тя му прави номер на едно парти, но накрая тази лисица си я изиграва нея :lol2: Та от там са кадрите дет бяга :)

Обаче ми харесва как почнаха  да се поотпускат в сериалите - тук, а и в Отровната любов, "влюбените" се държат съвсем свободно и  си се награбват често :28558:

 

Тук може да се гледа с руски субтитри - и те вървят добре и са до към 25 ти някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един рисуван постер на драмата - според мен Гао Хан Ю е излязъл най - сполучлив :28558:

892125.png

 

Ето и малко инфо и  снимки от вчерашната фен среща с актьорите от драмата - Bai Lu, Leo Luo

3254-kavypmr1657691.jpgElH2UxsXIAAkCyZ.jpg

 

И когато едно куче разваля цялата работа - Behind of that cool scene.  :28558:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключиха - днес пуснаха  последните 2 епизода :) Като цяло можеха и да си го приключат на 30ти епизод , ама хайде още малко - да покажат  какво става и след "финала". Само 2 думи - захаросано...много захаросано :28558: Или по - скоро - как съжителства една двойка докато стигнат до заветното "да".. а и след това :) Но пък точно тия  двамата така ми допаднаха, че мога да ги издържа и още :) яд ме е само... 

Off Topic

За моя мутант Кидо.... уж добре вървя, ама го вкараха в злия образ и дори и "помилването " в последните минути не ми облекчи изнервянето :(

 

И един прекрасен глас - Della Ding

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладки, много сладки Бай Лу и Лео. Как само му блестяха очите като я гледаше влюбено. Имах нужда да го видя в такава роля, изключително очарователно същество :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30.10.2020 г. at 8:16, lukreciana написа:

Дам, искрят му очите.:click:

 

Любимите ми сцени :lol2: Много съм се смяла и след като братовчеда ги свари в коридора - как се върна и го дръпна за вратовръзката...... така де - имаха недовършена работа:28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова много звезди на едно място и никой още не го е взел за превод? Ще чакам, колкото мога. Прегръдка за вас, преводачи!:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чуден! Лек, динамичен, с адекватни женски образи. Пълно беше с култови сцени, на които съм се смяла с глас. Сценариста има жестоко чувство за хумор.

Лео го гледам за първи път и съм очарована. Изключително артистичен, няма как да не му повярваш. Имаха супер химия като главна двойка. И второстепенните големи сладури. Райлито какъв мъж станал само. Даже и лошите образи бяха красиви- Kido Gao, Melvin Sia.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали скоро ще можем да му се насладим с превода :) ? Аз си го харесах и го почнах, ама с удоволствие ще си го изчакам с превода на български :wub: И историята и героите грабват още от самото началото, всички са радост за окото, за 2 дена го докарах до 7 епизод :)

Редактирано от rose
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, rose написа:

А дали скоро ще можем да му се насладим с превода :) ?

 

Скоро, скоро, надявам се да е съвсем скоро, но да не обещавам. Благодаря за търпението.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За по-сладко и залепящо нещо от това не се сещам :). Принципно на дълго мога да се обяснявам, защо тия двамцата ми харесаха така, но понеже ми се иска да му спечеля зрители - няма да го направя :896767:. Само ще си призная греховете, а именно , че докато течеше превода на български успях три пъти да изгледам всичките 36 серии и съм сигурна, че поне още няколко пъти ще си прекарвам вечерите с тях :wub: ( след време, защото иначе ще е прекалено налудничаво :D).

Общо взето не знам за любовта, но този сериал е наистина сладък :D.

Off Topic

Много се чудех, а и все още се чудя на онова канджи с 1/2 в заглавието . От къде се взе, какво значи и защо го има ? Предполагам, че няма да се намери някой, който да знае, но все пак да се пробвам :wub:

Отново искам да благодаря за превода, защото, ако не бяхте вие момичета, нямаше да подозирам за този наивен и толкова приятен сериал :icon_sunny:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...