Jump to content

Recommended Posts

Efl6FhfUYAAWDiA?format=jpg

Off Topic

EkHwMJHWkAA9gvC?format=jpgEkGUY4vUcAEOs8a?format=png

EkhKRk0U0AE2URo?format=jpg&name=360x360

EkhKRk3UYAAXkd-?format=jpg&name=360x360

EkhKRk2VgAA-Ytr?format=jpg&name=360x360

EkhKRk3UcAIPUSj?format=jpg&name=360x360

 

Professional Single (我凭本事单身)
Страна: Китай
Също така известен като: Wo Ping Ben Shi Dan Shen
Година на излъчване: 2020 – Октомври – 17 до 2020 – Октомври – 30
Време на излъчване: Вторник – Четвъртък 20:00
Жанр: Комедия, Романс
Канал: Youku, Mango TV
Епизоди: 24
Режисьор: Lin Yan
Субтитри: Английски
 
Участват:
Aaron Deng като Qin Shen
Song Yi Ren като Yuan Qian
Wang Run Ze като Song Sixiang
Hong Shan Shan като Ling Wei
He Ze Yuan като Yi Ming
Zhang Yan като Lu Jianing
Cui Li Ya като Luo Xinxin

 

Резюме: Историята се върти около двама герои, Yuan Qian и Qin Shen, които са твърдо решени да станат скулптори от висок клас.
Първокурсникът Qin Shen (Aaron Deng) мечтае да стане скулптор. Преследван от момичета той винаги е определян от другите като студен, дисциплиниран и перфекционист, който намира срещите за пълна загуба на време. Докато Yuan Qian (Song Yiren) прилича на сладкото момиче в съседство, но има упорита личност. Тя е красноречива и решителна по такъв начин, че никой не може да я спре, след като реши нещо. Тя обаче има тенденция да улавя недостатъците на другите толкова много, че никой човек не може да я впечатли. Възможно ли е да се случи нещо между двама души определяни от своите приятели на личности, които ще се окажат самотни за цял живот?
 

 

Свали с английски и руски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав, романтичен, без особени драми. Главния много готин( Aaron Deng), главната героиня (Ireine Song) според мен я слагат за заслуги към партията. Ужасна ми е и в лице и в тяло, нищо женско не виждам в нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм съгласен с оценката за девойчето. Симпатично е. Не казвам, че е красавица неземна, но се справя чудесно. Самият сериал е приятен за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилично сериалче- става да убиеш малко време. Не те напряга ... освен леко главната гадина - ма само като и видиш физиономията и разбираш, че тя ще образува нерви :lol2: Само ми беше трън в очите тия глинени глави дет все ги правиха - веднъж - два пъти направиха нещо друго

 

Това дребното го гледам в трети сериал вече и ролите са и почти едни и същи. Не е хубавица,ама има някакъв чар - специално на мен ми харесва широката и усмивка :D А дали заради заслуги я бутат в сериалите - все пак е живяла и учила в Канада, знае няколко езика.... и се е завърнала да доучва и работи в Китай ;)

Младежа -  не издържах и се разрових да видя кой е той, че по име нищо не ми говори, ама пък позната физиономия и така ме човърка - почнах да гледам първия му сериал, ама нещо му замразиха превода.... и там се подвизаваше като баскетболист...... то с тоя ръст :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...