Jump to content

Recommended Posts

Аз останах доволна от тая, дето препоръча@asha. За няма и минута с нея свалям с нея и директно след връзката с регистрацията вконтакте.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не трият. Понеже стана въпрос, че ги е свалила по-горе всички серии, попитах как сваля, че методът ми за сваляне без приложения и подобни, спря да работи. То не е лошо отделна тема да спретнем по тоя повод. Никога не е излишно да знаеш и да имаш повече опции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалям, защото някои сериали си пазя за повторно гледане.

А и едва успях да хвана Miss S (2020). Оставаха два дни до изтриването, когато видях предупреждението.

Има вече изтрити сериали, които едва намирам или не намирам в различните платформи за онлайн гледане.

Затова, отдалеко, че да е леко. :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз въртя три-четири руски сайта за онлайн гледане и засега успявам да се справя и само веднъж съм свалял, но там бързах да гледам текущо, а те държаха сериите само по 24 часа и после с гумичката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така, пък и руснаците  започнаха вече  да качват всичко що го трият в "телеграм". Но за всеки случай. Последно и аз свалях "Miss S"  с Дедо, че там триеха яко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ме застреляха в 15 еп. когато се разбра за семайството на Бингли :D Добре интерпретират ключови моменти, но е напълно различно от всяка друга екранизация на книгата.

Харесва ми, костюмите са супер, вижда ми се дългичко, но добре че не е чак 40+

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би това му е хубавото, че е различно от другите екранизации. С шанхайския привкус от онова време и типичното китайско, добре им се е получило. На мен поне, ми харесва. И актьорите добре подбрани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След дълго боледуване, повече от месец, преводачката се завърна и обяви, че днес ще видим последните два епизода.'

Единият вече е налице в групата

 

П.П.И последният излезе. Преводът на сериала, вече е завършен.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско, Лав!:kissx: Сега ги дърпам и окомплектовам сериите.

 

------------------

Вече всичко е налично по облаците. 

Off Topic

За протокола / в отговор на по-горните постове:)/ и аз съм си свалила "Miss S"  с Дедо

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...