Jump to content

Recommended Posts

Ei1Omm0VoAMmtH_?format=jpg

 

Perfect and Casual (完美先生和差不多小姐)
Страна: Китай
Също така известен като: Wan Mei Xian Sheng He Cha Bu Duo Xiao Jie
По новелата на: Wan Zhi– „完美先生和差不多小姐 by 婉之“
Година на излъчване: 2020 – Септември – 28 до 2020 – Октомври – 20
Време на излъчване: Понеделник – Неделя 20:00
Жанр: Училищна драма, Романс
Канал: Mango TV
Епизоди: 24
Режисьор: Li Shuang
Субтитри: Английски
 
Участват:
Wei Zhe Ming като Zhang Sinian
Xu Ruo Han като Yun Shu
Dai Yun Fan като Lu Yu
Zhao Luo Ran като Gao Zhiyi
Ma Ge като Yun Lan
Sheng Gang Shuai като Lin Nuo
Ma Zi Ming като Gu Xiao
Qi Sheng Han като Meng Ran
Sheng Lang Xi като Lin Chuchu
Cui Ke Fa като Grandpa Zhang
Ran Qian като Gao Mei
Chen Shuang като Shen Lan
Zhou Jing като Xia Lin
Cao Jun Hao като Feng Qi
Deng An Qi като Lawyer Lu
Miao Yi Lun като Han Rong
Zhu Bai Long като Professor Wu
Li Jin Feng като Doctor Zhang
Shen Wen Jun като Yun Shu’s father
Li Chang Jiang като Huo Qi
Wang Bin като Brother Tu
Zhou Jiao като Lu Yu’s manager

 

Резюме: Историята се върти около студеният и леден професор “male god” Zhang Sinian (Wei Zhe Ming) и спокойната и слънчева студентка Yun Shu (Xu Ruo).
Zhang Sinian (Wei Zhe Ming) е роден в медицинско семейство, перфекционист, мрачен ,аскетичен и безупречен господин „Перфектен“ в очите на всички. Но живота му е на път да се промени срещайки веселата Yun Shu (Xu Ruo). Чрез поредица от случайни срещи двамата се договарят да сключат фиктивен брак. Но с нарастването на чувствата помежду им, как ще запазят връзката си от околните?
 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click: :click: и :click:

Редактирано от mrnkaloto
тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чуден! Върви много леко и спокойно, интересен сюжен, готин каст. Професора има най-мекия и спокоен тембър, който съм чувала. Забравям да чета субтитрите като го слушам. Дано и да завърши без големи драми и тежки трагедии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Indira написа:

Чуден! Върви много леко и спокойно, интересен сюжен, готин каст. Професора има най-мекия и спокоен тембър, който съм чувала. Забравям да чета субтитрите като го слушам. Дано и да завърши без големи драми и тежки трагедии.

Хм, супер, набелязяла съм си го, но имах нужда от някой обнадеждаващ коментар, за по-сигурно. Благодаря!

А, на руски преводът е приключил. :click: и :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, kitket написа:

Хм, супер, набелязяла съм си го, но имах нужда от някой обнадеждаващ коментар, за по-сигурно. Благодаря!

А, на руски преводът е приключил. :click: и :click:

Аз на руски го гледам. Чак не ми се иска да свършва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като погледах малко и си викам, я, още една "Пълна къща", обаче не е така. Тука има много повече позитив и ведрост, без излишно драматизиране, без тежки триъгълници, без злобари. А главните колко добре си пасват! Толкова приятно е да ги гледаш, все си усмихнат! Героите им са страхотни, явно такива типажи са ми залипсвали. Няма тръшкане, скандали и тежки обиди за дреболии или недоразбиране, всичко се решава с уважение и вяра и спокойно. Професорът е типичният математически мозък, който във всяка ситуация пресмята, анализира и статистически доказва разни неща. Дядо му, академика, същият като него, ми е от любимите образи, големи скици бяха като спореха и като две странни птици си говореха на един и същи език, често неразбираем за обикновените хора.

Много съм доволна от сериалчето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав сериал засега. Толкова плавни и топли, реалистично - човешки промени в мисленето и възприемане на нещата от страна на главния герой. Чаровна героиня, наивна, но много топла. Дядото на главния герой-събрал мъдростта натрупана през  годините, преподава на своя внук най-ценния житейски урок, за значимото в човешкия живот- топлината, уюта и спокойствието , към които човек в крайна сметка винаги се стреми и комуто са нужни,

за да е щастлив.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дедкото беше голям сладур. И главната също. Много сладко сериалче. Единствено прекалиха със сцената в леглото 

Spoiler

чак пък да си легнат и главният просто да заспи за две секунди :slap: За сметка на това пък главната не мигна цяла нощ :lol2:

Второстепенните двойки бяха интересни и различни.

Благодаря на @kitket за препоръката :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...