Jump to content

Talio Fukushu Daiko no Futari (2020)


Recommended Posts

Ej4gFNlUwAEo--r?format=jpg&name=900x900

 

Talio Fukushu Daiko no Futari (タリオ 復讐代行の2人)
Страна: Япония
Също така известен като: Eye For An Eye Revenge Agency's Two People
Период на излъчване: 2020 – Октомври – 09 до 2020 – Ноември – 20
Време на излъчване: Петък 22:00
Формат: Renzoku
Жанр: Драма, Съспенс, Криминален
Канал: NHK
Епизоди: 7
Режисьор: Kimura Hisashi, Yamamoto Toru
Субтитри: Английски

 

Участват:
Hamabe Minami като Shirasawa Mami
Okada Masaki като Kuroiwa Kensuke
Ayumi Ito като religious leader
Pistol Takehara като Kanji Tanimura

Miura Ryosuke като Zaitsu Hiroki (епизод 1)

 

Резюме: Shirasawa Mami (Hamabe Minami) издържа всички изпити като студентка и на 20 години започна работа като адвокат в голяма адвокатска кантора. Тя е умна и старателна, но засега и липсва опит с реални случаи. Затова Shirasawa получава първия си случай, който е изоставен от друг адвокат. Неинт клиент е Watanuki Eriko. Тя обвинява сина на собственика на голяма строителна компания в сексуален тормоз. Но всичко опира до факта, че Shirasawa няма да може да помогне на клиента си заради парите и връзките на обвиняемия. За да коригира ситуацията и да постигне справедливост, тя се обръща към мошеника Kuroiwa Kensuke (Okada Masaki), който работи за агенцията, която предлага  услуга отмъщение..
 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много симпатично комбо са тези двамата. Масаки голям мошеник го раздава. Върнал си е къдравата коса. Голям кеф е да го гледам в комедии. Сътрудничеството с Минами е малко в стил Окитегами Кьоко. Приличат ми на брат и сестра. Хихи!

Първа серия доведе гостуване не Рьоске Миура. Откога не съм го виждала. Липсваше ми и се радвам, че все още изглежда като момченце, независимо от поразиите, които прави.

Чакам включването на Аюми и Пистол Такехара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разведряващо и забавно. 

Все повече ми харесват тези двамата. Само се моля в следващите серии да не говорят толкова, че наистина не мога истински да им се порадвам от реплики. Другият вариант е да направя нинджа магията и изобщо да не чета превода.

Втора серия засегна темите за боклуците, които замърсяват природата и култовете, които разрушават човешкия ум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав еп. 3! Музиката е ретро, а на моменти обстановката ми напомня на Детективско бюро Окавабата. И аз не знам защо. Има такива проблясъци. Може би повече звучи като Харинезуми или Махоро екимае. Въпреки че двамата главни са различни, допадат ми как си сътрудничат. Минами с нейните нинджа жестове е супер интересна. На Масаки всичко му отива. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две серии преди финала, основната загадка с бащата на главната героиня още не е разрешена.

Опитвам се да открия мистериозния оупънинг, но за момента удрям на камък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази дорама беше прекалено хубава, за да свърши само със 7 епизода. Срамота.

Масаки и Минами бяха чудесни партньори и чак ми стана мъчно, че няма да ги виждам, как без да искат си сътрудничат. Да не говорим, че основният издирван човек и след финала остана ненамерен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...