Jump to content

The Long Night (2020)


Recommended Posts

The Long Night (2020)

 

98507b119a1a8ef2.jpg

 

 

Държава: Китай

Също известен като: Light on Series: The Long Night

Епизоди: 12 (45 мин. епизод)

Жанр:  мистерия, съспенс, трилър

 

:forumes:

 

Превод: Gia13,

Редакция: asha

 

Прогрес:

   

ЕПИЗОД 1 - превод: 100%, редакция: 100%
ЕПИЗОД 2 - превод: 100%, редакция: 100%
ЕПИЗОД 3 - превод: 100%, редакция: 100%
ЕПИЗОД 4 - превод: 100%, редакция: 100%

ЕПИЗОД 5 - превод: 100%, редакция: 100%
ЕПИЗОД 6 - превод: 100%, редакция: 100%
ЕПИЗОД 7 - превод: 100%, редакция: 100%

ЕПИЗОД 8 - превод: 100%, редакция: 100%

ЕПИЗОД 9 - превод: 100%, редакция: 100%

ЕПИЗОД 10 - превод: 100%, редакция: 100%

ЕПИЗОД 11 - превод: 100%, редакция: 100%

ЕПИЗОД 12 - превод: 100%, редакция: 90%

:essub:

 

ЗАБЕЛЕЖКА : Преводачката е нова и започна работа с много желание, затова моля да проявим разбиране и да не я пришпорваме.

Ще пуснем сериала, когато е готов изцяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита премиера на @Gia13:icon_sunny:

Преводачката сама избра днешната дата, да започнем качването на първия й превод за Истърн Спирит . Нека да й е на късмет!

Почти сме приключили работа  по сериите и за сега ще пускам по две на седмица. В момента, в който всичко е готово, ще сгъстя графика. 

Приятно гледане! 

Линкове за сваляне на Епизоди 01-02 :  тук  и тук

Онлайн - линк към плейлистата

Редактирано от asha
подменен е линка за плейлистата онлайн на бг
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линкове за сваляне на Епизоди 05-06 :  тук  и тук

 

Както и онлайн - Еп 5 и Еп 6

 

-----------------

Бележка: Поради заявените проблеми с възпроизвеждането на оригиналното видео, което е Н265, вече в торентите има избор в тегленето на сериите.
Може да изберете оригиналния вариант Н265, а вече към торента са прибавени и конвертираните видеа в по-малък размер и в Н264.
За първите серии, конвертирани в Н264, ще бъде добавен допълнителен линк за теглене. 

Линк директно теглене на видеото за серии Е01- Е04  в Н264

Редактирано от asha
допълване на информация
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линкове за сваляне на Епизоди 11-12:  тук и тук

 

Както и онлайн - Еп 11 и Еп 12

 

Последните серии успяха да ме просълзат, а вече не се случва често. Има силни емоционални моменти. Задължителната доза пропаганда ще се наложи да бъде преглътната - без нея няма да мине. Като я оставим настрана, историята е за вярата в справедливостта и възмездието. За борбата до край, с цената на всичко. За силата да водиш тази битка, дори да изглежда, че е с вятърни мелници. За куража да се изправиш сам срещу всички и всичко. 

Джони Бай Ю го знам от Пазителите, както и още една -две роли, но тук, определено, изпълнението му ми направи страшно впечатление. На Ляо Фан тепърва ще му проучвам филмографията - и той се справи чудесно. Изобщо, актьорите бяха на ниво.

----------------------------

Голямо браво на преводачката @Gia13! За тези 12 серии постигна изключително много! 

Радва ме желанието й да се учи. Много скоро ще ни изненада с още нови преводи.  

Специални благодарности на тайния ни помощник. Още един чифт очи и допълнително, странично мнение са от голяма полза на моменти. Благодаря ти, @fractal!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за закъснелия отговор. Искам да благодаря на @asha за търпимостта и насоките, които ми даде и продъжаваше да дава за да започна и съответно доведа превода до край. Беше ми безкрайно приятно да работим заедно по него. Много големи благодарности и на @fractalза рамото, което ни удари.

Надявам се сериалът да се хареса на любителите на жанра. Един от най-добрите от поредицата на Lights on, заедно с "Лошите деца". Ще гледам с течение на времето и останалите да ги преведа, стига да има интерес.

Благодаря отново и за търпението, което показахте докато го завърша превода, както и на изказаната подрепата от модераторите.:bow::wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...