Jump to content

Recommended Posts

EiaVH3mU4AE7-k0?format=jpg

Off Topic

EjODVkXUcAA07BY?format=jpg&name=medium

Ei47ntEU8AAMjiH?format=jpg&name=largeEi47oc-VkAAk2df?format=jpg&name=large

 

 

Poisoned Love (恋爱吧,食梦君!)
Страна: Китай
Също така известен като: Fall in Love, Polisoned Love
Година на излъчване: 2020 – Септември – 24 старт
Време на излъчване: Четвъртък – Петък 12:00
Жанр: Романс
Канал: iQiyi
Епизоди: 24
Режисьор: Chen Gang, Shao Yuhua
Субтитри: Английски
 
Участват:
Ma Meng Wei като Qi Jia
Ao Rui Peng като Shi Meng
Luo Zheng като Shi Yi
Ma Dong Chen като Hao Ying Jun
Shi Qing Yan като Zuo Yao
Wu Cheng Ze като Xiang Wei Lin

 

Резюме: Момиче, прекарало много безсънни нощи заради кошмари и своят лунатизъм, намира идеалното лекарство, когато среща мъж, заради който може спи добре. Но какво ще се случи, когато тя преследва грешният принц?
Заради травми от детството Qi Jia (Ma Meng Wei) има кошмари през целият си живот. Но когато Shi Meng (Ao Rui Peng) влиза в живота и, тя най-накрая може да спи спокойно. Той може да е строг главен изпълнителен директор по отношение на фирмените въпроси, но и също много нежен и топъл към Qi Jia. Заради недоразумение, тя решава, че популярният певец Shi Yi (Luo Zheng) е човекът излекувал проблема и със съня и започва да гони любовта на грешните места…
 

Trailer: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатично сериалче :) И двамата главни са с акъла си и на място и дори не усетих кога го  изгледах.  Едно уточнение за болестта на главната

Off Topic

при силен шок тя изпада в някакво "безтегловно състояние", транс - върви бе посока нанякъде, без да отчита нещата около нея.... , което може да продължи с часове. "Грешния" принц е нейното лекарство - като я прегърне и тя заспива и после се свестява - ама на ей това заспиване все се сменяват принцовете :28558:

Дразнителите са сведени до минимум екранно време. Има си и криминална нотка. А брата - тоя човек все в такива роли се намъква, ама тука така добре си го изигра - чак се нервех и дразнех с него :)

 

Малко забавно видео зад кадър - ако на екрана се сипеха милувки и целувки, то зад камерата си е имало бой.. и забавления :lol2: Симпатяги са

 

Off Topic

 

И малък спойлер - така съм се смяла :28558:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, lukreciana написа:

Сладурско.Китито може да го почва. Главния ми легна на сърце...

Съкън, недей! Ще се опитам да изчакам тоя път. Че при Плой, докато превеждаха, виех като вълк на пълнолуние.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan, къде го гледаш? В тубата намерих само до 4-ти епизод.

Пуснах другия линк, но субките ми се разминават на 5-ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, NyXe написа:

@vivivan, къде го гледаш? В тубата намерих само до 4-ти епизод.

Пуснах другия линк, но субките ми се разминават на 5-ти.

Гледах в драмакуул ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, @vivivan.

Гледам го, нещо не ме грабва и ме успива. Стайлинга им направо ме убива. Най-големия сладур е секретаря/приятел на г-н Гъсок.

Всички други са ми супер антипатични. Като видя в какви чоропагащи са навлекли главната ми иде да викам. Мяза на неква лелка.

Братчето- музикант ми е толкова муден и грозноват, че превъртам сцени с него. Ей така, неква "звездЪ" ще се сближи с лелката, че да й помогне с проблема. Пълни глупости..

Не знам защо продължавам, но ще опитам да го избутам. Остават ми 9 епизода :) 

 

Да се коригирам, г-н Гъсок има чар, определено. Натисна я на целувка - точка за него. Ноооооооооооо, защо му избраха такава г-ца Гъска?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@NyXe има си чар г- н Гъсока, а секретаря - няма друг като него :D Брата и мен ме нервеше, пък и преиграваше. Главната - стайлингът е убиец. Тя на моменти го раздаваше много отракани, а на моменти толкоз залухана, но пък тая гъска внесе толкоз смях при мен, че...говоря за истинската гъска :lol2: А как го снима под душа.... и после що са и баннали профила за неприлично съдържание :28558: Поне за мен си имаше забавни моменти.... сега- разделите и събиранията си ги изтърпях , няма как без тях. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо го привърших.Малко измислен и на моменти нелогичен сценарий, но пък лек за гледане и с добра динамика. Много сладка главна двойка.Младежа го гледам за първи път, но определено ми хареса. Особена физиономия, доста по-различна от стандартния китаец. Въобще не мога да си изкривя душата, китайците много красиви мъже вадят. И корейците са хубави, ама и тези. Естествено стайлинга на главната беше умопомрачителен. Стилиста да бъде уволнен незабавно! И фризьора също! От къде ги намират тия дрешки като от списание "Модели сезона" 1992 година? Кой по ягодите ги произвежда??? Аз такива чудеса в Алиекспрес не съм видяла!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...