Jump to content

In Soon is Pretty (2007)


Recommended Posts

insoondabannernw3.jpg

 

 

Форумна тема.

 

Преводач: Gardeniq

Превод от английски на 14,15 и 16: Blue_Moon

Редактор: Darsi71

 

 

 

 

 

В училище, Park In Soon е изключително комуникативно и отворено момиче с обещаващо бъдеще, че си спечелва любовта и разположението на другите. Но след трагичен случай на смърта на ученичка , е обвинена в убийство и изтърпява наказание лишаване от свобода. Тогава разбира, че хората я изоставят. Тя се затваря в себе си, криейки се от света под тъмни очила и избягва мнението на минувачите. Независимо от това, не се отказва. Таяйки надежда да намери щастие, се опитва да започне от нулата, но не може да живее пълноценен живот, заради миналото си. Въпреки подкрепата на един учител, всеки ден все повече и повече започва да губи сърцето си. Скоро решава, че живота не си струва да се живее и се опитва да се самоубие като скочи под влак. Тази стъпка не се реализира обаче, защото се появява Sang Woo, приятел от детството, който се премества в Канада преди злополуката с това момиче. В резултат на проучвания,тя скоро намира майка си - известна актриса, която я е изоставила след смъртта на съпруга си. Ще може ли скоро да започне нов живат и да намери пътя към щастието?

 

Започвам превода на филма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знаех че ще се превежда... браво аз съвсем скоро си го изтеглих, заради това че f.t island участват в OST-то, но още не съм го гледал... така че ще изчакам пожелавам ти спорна работа ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таблица с прогреса

 

 

серия превод напредък редакция завършен QC

1Gardeniq100%ilian1100%100%2Gardeniq100%ilian1100%100%3Gardeniq100%ilian1100%100%4Gardeniq100%ilian1100%100%5Gardeniq100%ilian1100%100%6Gardeniq100%ilian1100%100%7Gardeniq100%ilian1100%100%8Gardeniq100%ilian1100%100%9Gardeniq100%ilian1100%100%10Gardeniq100%ilian1100%100%11Gardeniq100%ilian1100%100%12Gardeniq100%ilian1100%100%13Gardeniq100%ilian1100%100%14Blue_Moon100%ilian1100%100%15Blue_Moon100%ilian1100%100%16Blue_Moon100%ilian1100%100%

 

 

Имената:

 

Park In Soon - Пак Ин Сун

Yoo Sang Woo - Ю Санг У

Kim Jung Ah - Ким Джонг А (In Soon- сестра й)

Jang Geun Soo - Чанг Гън Су

Han Jae Eun - Хан Дже Ън

Lee Sun Young - И Сон Йонг (In Soon's майка й)

Seo Kyung Joon - Со Кьонг Джун -учителя

Seo Eun Seok - Со Ън Сок (учител Seo's son)

Yoo Byung Gook - Ю Бьонг Гук (Sang Woo's баща му)

Oh Myung Sook - О Мьонг Сук (Sang Woo's майка му)

Park Ok Sun - Пак Ок Сун (In Soon's леля й)

Nam So Jung - Нам Со Джонг

Han Mi Jin - Хан Ми Джин

Go Mi Hwa - Го Ми Хуа

Song Jin Tae - Сонг Джин Те

Go Jae Sik - Го Дже Шик

Nam So Jung - Нам Со Джонг

Сун Йонг Чен- бащата, който е умрял

Чжэ Вон- Че Уон

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ми хареса, гледах го до някъде по руските сайтове ,но реших да изчакам бг. превода щом се прави,трябва да се уважава работата на преводачите за което приемете моите поздравления и благодарности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...