Jump to content

Recommended Posts

EicR9qeUMAMhhMM?format=jpg&name=large

Off Topic

Eiq9MzIXkAUgxTW?format=jpg&name=medium

EiFyawbUYAM3jWN?format=jpg

EipXfADVkAEY79j?format=jpg

 

 

Love in Time (约定期间爱上你)
Страна: Китай
Също така известен като: Yue Ding Qi Jian Ai Shang Ni
По новелата на: Tang Yu – „Lu Shao De Nuan Hun Xin Qi (陆少的暖婚新妻)“
Година на излъчване: 2020 – Септември – 24 до 2020 – Октомври – 16
Време на излъчване: Четвъртък – Събота 12:00
Жанр: Комедия, Романс
Канал: Youku
Епизоди: 24
Режисьор: Chen Shiyi
Субтитри: Английски
 
Участват:
Ren Yan Kai като Lu Boyan
Cheng Xiao Meng като Su Jianan
Li Junfeng като Kang Ruicheng
Zhao Chengyu като Chen Yuechuan
Pan Yiyi като Luo Xiaoxi
Sen Jun като Jiang Shaokai
Liu Yuqi като Han Ruoxi
Jiang Yibing като Chen Xuanxuan

 

Резюме:
Су Дзя Нан обича да пише романи онлайн, но баща й смята,
че това е загуба на време и държи тя да наследи компанията му за бельо.
За да се отърве от непрекъснатите му атаки, Дзя Нан му обещава да се омъжи.

Но ето че се изправя пред нов проблем - трябва бързо да се омъжи за някого.

Случайно се сблъсква с неин съученик от прогимназията,
който вече е станал директор на инвестиционна компания
и той се съгласява да сключат фиктивен брачен договор за 1 година.
Следва сладка война на съжителство и куп мръсни номерца от завистниците около тях…

:essub:

 

Свали с :subs: субтитри: :click: и :click:

 

Онлайн с български субтитри: :click: :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главният отначало ми беше странен, , защото последно го гледах като леко психопат в Destiny's love и тук на моменти докарва съвсем същия поглед :lol2:  Та като го възприемеш, че тука е мнооого по- мил - сериалът бива. 

Off Topic

Тия двамата всъщност са били приятели в детството, но След "любовно" недоразумение се  развалят взаимоотношенията между тях. Главния доста неща върши зад гърба на леко залуханата мацка, та ще видим като се разкрият нещата :lol: Но много ми е смешен като ревнува....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото и аз не можех нещо да ги възприема много, много и двамата, чисто визуално, мислех си, че ще ме издразнят и ще го зарежа, но уви, сега са ми адски сладки :lol: и двамката. Гледам с удоволствие, благодаря за труда по превода и качването на сериала, а оста Heartbeat е разтапящ направо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле, само до 9–та съм, но направо съм като хипнотизирана, не мога да спра да гледам серия след серия, толкова вълнуваща двойка! Мисля, че това е най-оригиналната и изненадваща първа целувка, която съм виждала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега, след като го изгледах докрай, общото ми впечатление е за много добър сериал, който почти до последно ме държа на скорост, с нестихващ интерес и без дразнители. Само около 22–23 серия, когато решиха да подложат връзката на главните на изпитание с противоречието между семейна и професионална ангожираност, тогава сякаш образите скъсаха с предишното си "аз" и имаха малко нелогично поведение, като че ли не бяха същите хора. Но това се преглъща. А иначе от актьорите съм мнооого доволна (с изключение на главната, която често ми изглеждаше, че преиграва и сякаш декламираше, през втората половина от сериите, що така?). Обаче Ren Yan Kai, този човек има много завладяващо присъствие на екрана. Тези сериозни или намръщени, коси погледи към главната са му специалитет. Пък висок, висок, макар и мършав. Целува красиво. Да не увъртам, още един любимец ми се появи. Много се смях с приятелката на главната, особено в 9-та. И с приятеля.

Препоръчвам силно, особено със страхотните бгсубтитри на :essubs: (благодаря ви, момичета!) преживяването е супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да драсна и аз един ред .... актьорите ми харесаха и историята кажи речи ,но очаквах повече смешки на средата почти заспах ...но рязко се оправиха нещата. После и ме събуди малко драмата .....втората двойка бяха шемети без тях..нямаше да е същото.. а финала е финала пре спокойно можеха да го направят  на 23еп :dunno:

Off Topic

мога да кажа че ми хареса повече от предният ми китайски:28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път гледам сериал с главен, който не ми е много симпатичен. Обаче си се справи с ролята чудно, момчето! Другата двойка бяха мега сладки и двамата. Историята ми хареса, героите бяха красиви, нямаше тежки драми, всичко се оправя в рамките на серия-две и най-вече тия хора се нацелуваха като за три драми напред. Не знам дали този сериал го е пропуснала цензурата, но не бях виждала тооооолкова целувки отдавна! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Indira написа:

За първи път гледам сериал с главен, който не ми е много симпатичен. Обаче си се справи с ролята чудно, момчето! Другата двойка бяха мега сладки и двамата. Историята ми хареса, героите бяха красиви, нямаше тежки драми, всичко се оправя в рамките на серия-две и най-вече тия хора се нацелуваха като за три драми напред. Не знам дали този сериал го е пропуснала цензурата, но не бях виждала тооооолкова целувки отдавна! 

А, има, има. В Love Designer e пълно с нежни гушки и сладки целувки, при все че цензурата изряза голяма част от заснетите, пак са доволно и предоволно много.

Да, съгласна съм, че Е24 с тая загуба на памет ;) си беше абсолютно излишно и можеха този епизод да го захаросат, вместо да стои като нескопосано пришит по никое време. Гледайте без последната серия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми беше трудно да повярвам в ученическата му любов към дебеличкото девойче, но щом казват. Иначе леко, неангажиращо и почти без сладникави личица. Грозноватички бяха и двамата, но пък симпатична двойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, bond написа:

Много ми беше трудно да повярвам в ученическата му любов към дебеличкото девойче, но щом казват. Иначе леко, неангажиращо и почти без сладникави личица. Грозноватички бяха и двамата, но пък симпатична двойка.

Хаха, да, пък и то поне да беше мило, а то все сърдито и дръпнато, и мен не убедиха какво му хареса той и как се влюби за цял живот.

 

BNW4b_3f.jpg

Иначе съм точно на такава вълна - леко и разпускащо, без драми, нерви и фентъзи елементи.

Точно сега ми е така блажено да си зяпам такива китайски сериалчета, размазвам се от кеф, чак съм благодарна на карантината.

Радвам се, ако изборът ни за превод тази година на вече 10-тина такива китайски сериали ви е допаднал.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, да! И аз не му повярвах много, много за детската любов. Поне някоя сладка, дебеличка мома да бяха сложили, а то тази все ядосана, крива и ревлива. На моменти изглеждаше заплашително, не миловидно.

Благодаря за превода! Аз съм от доволна, предоволна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...