Jump to content

Recommended Posts

Милк (Лита) беше звездата на 12-и епизод. :icon_sunny: Опита всичко, дори се унизи, но като видя, че не се получава, се оттегли подобаващо с една от най-силните сцени до момента в сериала. Толкова истинско беше изпълнението й, че ме стисна за гърлото. Брайт също се представи добре. Силно се надявам да ги съберат в друг проект. :wub:

 

X55gn_3f.jpg

 

Направили са им и видео :wub:, но има спойлери. 

 

Spoiler

 

 

:D Зад кадър.

Spoiler

wdpEn_3f.jpg

 

E1z0m_3f.jpg

 

BPeyR_3f.jpg

 

Прекрасно изпълнение на Уин:inlove:

(Silhouette) Ost.F4 Thailand : หัวใจรักสี่ดวงดาว BOYS OVER FLOWERS - Win Metawin

 

 

 

ПП. И Брайт и Уин си имат теми във форума, ако може да добавите линковете тук в темата.

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми допадна, че твърде слабо е застъпен и развит образът на приятелката на Горя. Правя парелел с останалите версии на този сериал, и смея да твърдя, че във всички други версии / независимо от името/ въпросната най-добра приятелка на главната героиня има особено сълно присътвие, личната и история също е развита обширно и с интересни моменти. Тук сякаш беше не само някакъв фон, но и безличен фон, липсваха запомнящи се сцени и някак лежерно тихо тя мина и премина през сериала....от там и Кавин се обезличи /в предвид, че той е нейната екранна половинка/. Тук сякаш авторите акцентират само и еденствено на 1 двойка, другите герои са много слабо развити и това е разликата с останалите сериали по този комикс. И нека не забравяме, че и епизодите са по-малък брой, но все пак....можело е нещо да измислят. За мен сериалът ми остави усещането за нещо недовършено и полвинчато.... Второто нещо, което ме разочарова бяха твърде много сълзи и сополи от главната геоиня - не че съм против да си поплаче, но тя плачеше доста често и по много. За силна, смела, решителна, независима жена тези сълзи и сополи ми дойдоха в повече. Пак правя паралел с останалите версии на ББФ/Ф4 и смятам, че там главната героиня не беше толкова плачлива или ако е имало сълзи, са били по-малко. Просто тези сълзи никак не отиват на характера на типажа. Но тайците са си такива - обичат да показват сълзи и няма сериал без тях /видно и от други сериали, това им е част от представата за жена./ Третият минус е главният актьор. Глявният герой /тук е Тайм/ беше сладък, но актьорството му куца - на моменти толкова театралничеше и преиграваше, че чак беше отблъскващ. На другите трима красавци някак по-естествено им легнаха ролите и по-добра игра показаха. Аз лично мисля, че той има още да се учи, за да стане добър актьор и не е подготвен за главна роля конкретно към тази дата. Визия и чар имат и четиримата, но само трима от тях играха реалистично.B)

Редактирано от aria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.10.2022 г. at 13:35, aria написа:
Off Topic

Не ми допадна, че твърде слабо е застъпен и развит образът на приятелката на Горя. Правя парелел с останалите версии на този сериал, и смея да твърдя, че във всички други версии / независимо от името/ въпросната най-добра приятелка на главната героиня има особено сълно присътвие, личната и история също е развита обширно и с интересни моменти. Тук сякаш беше не само някакъв фон, но и безличен фон, липсваха запомнящи се сцени и някак лежерно тихо тя мина и премина през сериала....от там и Кавин се обезличи /в предвид, че той е нейната екранна половинка/. Тук сякаш авторите акцентират само и еденствено на 1 двойка, другите герои са много слабо развити и това е разликата с останалите сериали по този комикс. И нека не забравяме, че и епизодите са по-малък брой, но все пак....можело е нещо да измислят. За мен сериалът ми остави усещането за нещо недовършено и полвинчато.... Второто нещо, което ме разочарова бяха твърде много сълзи и сополи от главната геоиня - не че съм против да си поплаче, но тя плачеше доста често и по много. За силна, смела, решителна, независима жена тези сълзи и сополи ми дойдоха в повече. Пак правя паралел с останалите версии на ББФ/Ф4 и смятам, че там главната героиня не беше толкова плачлива или ако е имало сълзи, са били по-малко. Просто тези сълзи никак не отиват на характера на типажа. Но тайците са си такива - обичат да показват сълзи и няма сериал без тях /видно и от други сериали, това им е част от представата за жена./ Третият минус е главният актьор. Глявният герой /тук е Тайм/ беше сладък, но актьорството му куца - на моменти толкова театралничеше и преиграваше, че чак беше отблъскващ. На другите трима красавци някак по-естествено им легнаха ролите и по-добра игра показаха. Аз лично мисля, че той има още да се учи, за да стане добър актьор и не е подготвен за главна роля конкретно към тази дата. Визия и чар имат и четиримата, но само трима от тях играха реалистично.B)

 

Хареса ми коментара ти, аз не обмислям и да го гледам, нищо че Win участва. Не мога да го гледам с момиче, като първо съм го гледала с момче за партньор. :lol: Тези сериали Момче с Момиче са ми прекалено лигави, затова си гледам Boys Love сериали.

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да го гледам. Малко поокъсняла, но аз всяко нещо си вървя след останалите. Исках да го изкарам наведнъж в почивни дни, та ето, започнах маратона от днес и вече съм до трети епизод. Това ми е сред любимите тийн истории, които съм гледала в няколко варианта вече, но далеч не всички засега. Познавайки основния сюжет в детайли от безброй повторения през годините и препоръчвайки го на всеки, който ми се е вързал на акъла да започне с азиатските сериали и да им даде шанс, не мога да не правя сравнения между версиите. И всяка от тях си има своя чар, всички Ф4 си имат своята харизма, която всеки път ме пленява. И тук така. Още не мога да реша в тази версия на кого симпатизирам повече - на главния начумерен ръб или на лежерния дремещ по покривите самотник. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.05.2023 г. at 21:55, helyg написа:

Още не мога да реша в тази версия на кого симпатизирам повече - на главния начумерен ръб или на лежерния дремещ по покривите самотник. :wub:

 

В крайна сметка в чий лагер остана? :) Май досега бях гледала само корейската и японската версия, като от втората имам доста бегли спомени, но в едно съм сигурна – че в началото винаги подхождам с антипатия към главния герой, но с времето той ме печели. Докато първата любов даже почва да ми доскучава към края като персонаж. Нещо като чувствата на главната героиня :D Радвам се, че и тук така се получи, което означава, че основният дух на историята е запазен. Но това само ако говорим за тези, между които се колебае главната. Иначе тук безспорен фаворит ми беше Ем Джей – в другите версии това като че ли беше най-слабо застъпеният младеж от F4, но тук за мен той беше силно свързващо звено. Голям симпатяга, даже не му трябват актьорски умения :rolleyes:. В корейската версия историята на приятелката на главната беше очарователна, тази двойка ми беше и любима, но тук съм съгласна с вече споделено мнение, че не им се получи – и момичето безлично, и момчето твърде лигаво, а историята претупана... По-добре да не я бяха подхващали, разочароваха ме. За сметка на това сюжетната линия с годеницата ми допадна и тук, и в корейския вариант.

 

От спешъла разбрах, че актьорите, влезли в ролите на Горя и на Рен, дебютират в този сериал – на нея абсолютно не ѝ личеше, хареса ми, беше естествена и сякаш всичко ѝ се получаваше като емоции. Младежът беше доста по-скован и за мен му личеше.

 

Мислех си, че в новите корейски сериали прекаляват с рекламите и продуктовото позициониране, но се оказа, че те са доста далеч назад спрямо това, което видях в този сериал!

 

Благодаря за субтитрите, удоволствие е да се гледа сериала с тях! И благодарности за споделените в предходни постове песни от саундтрака – ще ги преслушам, защото имаше приятни мелодии.

 

Чак ми се прииска сега да изгледам (отново) и останалите версии :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, аз съм забравила да напиша ли? То ще да е от безсънието, защото не спах, докато не го изгледах.

Аз съм типичното женско клише - обичам лошите момчета. Нежните мили и разбиращи ми доскучават, колкото и да са красиви. Та и аз съм в отбора на Тайм. И на Ем Джей - много готин тип. Доста ти се припокрива мнението с моето. Имаше моменти от корейската, които тук ми липсваха - примерно ски курорта и нощта в хижата, плуването, Макао. И се радвам, че ни спестиха тук пък онази последна девойка от болницата със счупения крак, която се възползва от амнезията. Веднъж я изтърпях, тук нямаше да мога. Годеницата маймунка ми стигаше.

Наистина преводът е удоволствие, благодарности и от мен. Нарежда ми се в любими сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...