Jump to content

Форумни срещи в Пловдив


Recommended Posts

Ок, на мен за петък ми е перфектно. Да вземе най-накрая и Вили да дойде за повечко време без да гони влак... (*надеждата умира последна*)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога само да те нацелувам Кики за това че се сети за мен и моето удобство :P:P:P ... , но отново ще сте без мен по простата причина ,че нямам никакво време за нищо ,щото обработката на тия балове тотално ме е закопала и заровила вкъщи <_< и като сложите кормуването .... ..... време няма :(

Ако знаете как съм се затъжила ... и искам много да ви видя :) ... ,но ви обещавам че самата аз ще организирам среща щом се освободя и ще бъде събота след обед :D

Сега ви пожелавам весело събиране и по една голяма прегръдка от мен за всички .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа, аз да кажа квото имам, хахахахаха

 

1/ Срещата е за събота, нали????

2/ вечерта, нали???

3/ място измислено ли е ????

 

 

4/ Рио, /японеца от феста/ ще ми се обади в петък вечерта или в събота сутринта за подробности..... За него е по-добре да е събота вечерта, защото през деня е зает.

 

5/ Данг / виетнамското момче :)/ от " Елегант"/ ресторанта/ също ще се обади за подробности....

 

Очаквам съобщения, мнения, предложения тук или във Фейсбука :Р

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завиждам ви :mad2:

Не е честно - защо сте ми толкова далече? Искам пак да ви нагушкам и нацелувам всичките. :kissx:

И внимавайте с азиатското присъствие. Да не отвлечете някой, че за такова деяние законът наказва :lol2:

Ще чакам с интерес снимки от събирането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^

1/ Да, събота е ;)

2/ Вечерта :)

3/ Мястото засега не е известно, но ако имаш предложения няма да се дърпаме. :P

:D :D :D

Ако може някой да вземе да измисли някое приятно заведение, с хубава музика, ама такава, че да можем да се чуваме веднага да казва. А и часът на срещата да стане ясен евентуално утре... (Тези дни организацията ми е заминала на почивка и нещо хич не мога да мисля, извинявам се за което.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз си мислех за мястото от афтер партито,но ако имате други идеи него можем да го оставим за краен вариянт :rolleyes:

Само час трябва щом е в Събота вечерта!

А и направо в заведението ли ще се събираме или някаде другаде преди това??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е много идейно да се забием пак в същото заведение между другото ....:))) ..

предлагам да се чакаме на поща и оттам ще решим...........

 

а може ли да попитам кой покани изобщо Зиен ? :mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз доколкото знам Зиен и Рьо имали уговорка или нещо подобно, пък Гери била говорила със Рьо и т.н. Общо взето нямам идея.

^_^

А иначе наистина е добре да се чакаме на пощата и от там вече да отиваме където трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами дайте да измислим някакво заведение............ кажете вие аз наистина не ги знам ;/ ...

иначе 5-6 ..добър час е според мен ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа, да оформим мисълта:

 

 

1/ В събота, в 18ч среща пред пощата!!!

 

2/ Оттам ще решим къде да ходим :

 

... а/ на пица / образно казано/ Вердито на джумаята не е лошо или заведението до Тв И Радио

... б/ в стария град, има няколко заведения .......

... в/ ако има по-добри идеи, кажете......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре 6 поща.....оттам нататък предлагам на някаква пицария да отидем...например златната круша,че е по-близко до бинго..иначе от поща трябва да минем целия център за рахат-а..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, абе да пиша и тук - търся си компания за изложбата на японски кукли : http://www.easternspirit.org/forum/index.php?showtopic=2012. Има ли желаещи да идем да ги видим?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...