Jump to content

Форумни срещи в Пловдив

Recommended Posts

Уважаеми пловдивчани, организира се форумна сбирка, с идея да се видим, изпием по чай/кафе и пр. нещо топло, една разходка из стария град, възможност и при желание може и обяд - някъде! За желаещите датата е: 26.02.2012 от 12.00 часа, пред централна поща под часовника.

Хора, много ми е интересно дали в пловдив се прави нещо подобно?

С удоволствие бих се включила, но май само в София се провежда?

Днес ще се съберем вечерта на китайски ресторант :) който желае може да заповяда - дата 27. 2 . 2012 :) час на срещата 20 и 45 срещу х. Тримонциум спирката и после към 9 отиваме в р. Елегант (до гранд). Специален гост днес ще ни е Румен. :asian:

Здравейте, скоро не сме се виждали. Искате ли да си спретнем една срещичка тази събота (31) ? Който е за да пише ;)

Абееее , аз винаги съм " ЗА" и никога нямам време да дойда ... :blush: Така че и този път пийте едно заради мен... Наздраве !

Десо , имам една молба - искам СНИМКИ да гледам , че вече има тооолкова много и нови попълнения ... поне така да се "запозная" с тях :P

Добре как ви се вижда Събота 17:00 на Центрана Поща и после ще видим къде ще ходим в зависимост от времето -_-' че може и да вали. Вили - имам "нов" фотоапарат от скоро так че ще видиш снимки, но изкам да обещаеш че ще се видим скоро :р и без извинения само работа работа :) даже ти ще кажеш кога имаш време да измислим нещо :) Сега като се замисля може да отидем където бяхме миналия път в еко бар-а :)

Идеално. Ще се чакаме на часовника както миналия път и от там, ще видим. Дано се присъединят още хора към срещата до утре.

Хора, 17.00 часа под часовника - централна поща пък, както каза Дес, на място ще решаваме къде ще ходим :)

Здравейте, градски!

Тъкмо влизам у дома - и сядам да проверя дали сте уточнили къде ще ходите - та и аз да се присъединя към групата...

За съжаление ще си остана само с мераците да се запозная с вас... Поне до следващия път.

Наздраве от мен!

П.С. Абе, едни такива въпроси бушуват вътре в мен - някой някога носил ли е някого на гръб заради прекаляване с българския вариант на соджу-то след форумна сбирка в Пловдив?! :lol:

Иииии - честен отговор, моля, придружен със снимков материал!!

My link На това събитие с дата 21 Април ще участвам за най-добър пицар на България. Ако има желаещи, да заповядат.

ea77d5858bdb5739.jpg

My link На това събитие с дата 21 Април ще участвам за най-добър пицар на България. Ако има желаещи, да заповядат.

ea77d5858bdb5739.jpg

Ех, то желаещи има, за съжаление 21-ви е работен! ден.

Някакъв ориентировъчен час ? Ако не успея - УСПЕХ! :yes:

Здравейте скоро не сме правили срещичка.. а сега се очертават почивни дни.. желаете ли да направим .. не забравяйте също че тази седмица събота и неделя (28-29) е фестивала здравей здраве My link , чакам вашите предложения :) (също и ако има желаещи да ходим на 5ти май на аниплей да пишат ;)

Честита 2013г., съфорумци!

Мирна, здрава и берекетна да ни е!

Та - колчем влезна в темата за сбирките, май все завиждам на дружинките из страната. Знам, че не се познаваме, ама не е ли време да инициираме среща, та да отбележим Новата година и да актуализирате каталога с непознатите физиономии?! Накратко - ако има желаещи - дайте да се организираме тези дни.