Jump to content

Форумни срещи в Пловдив


Recommended Posts

7 часа е късно ....то от 7 започва официално всичко .....

трябва задължително да посетим Историческия музей.

Ето я програмата :

 

19:00 – 01:00 – Вечер на Тайланд

 

19:00 – 19:15 – Приветствие от н. пр. Виктор Меламед, консул на Кралство Тайланд

 

19:00 – 01:00 – „Екзотичният свят на Тайланд” – изложба на предмети и демонстрация на ритуали от тайландската култура

 

21:30 – 22:30 – Тайландски традиционен грим – демонстрация от VIP-гримьора Валентин Кулагин върху лица от публиката

 

Публиката има възможност да се запознае с интересни предмети, факти и ритуали от историята и от съвременното ежедневие в Тайланд.

 

19.00 – 01:00 „Българско Възраждане” – постоянна експозиция

 

Експозиция „Българско Възраждане” проследява историята на град Пловдив от XV до XIX век. В залите на първия етаж са представени етническото многообразие и стопанското развитие на Пловдив от османската епоха. На втория и третия етаж са развити темите за борбата на българите за новобългарска просвета, самостоятелна църква и национална независимост.

 

 

 

И музея с японските кукли, в който също ще има интересни неща...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми предложих към 7, защото тогава свършвам работа, а и в седем ще има в началото привествени слова и не мисля, че ще изпуснем много. Но когато ви е удобно. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незная дали тук му е мястото но да пиша,както казах на Insomnia имам предложение за хостел за концерта де :lol: . Намира се в центъра на София зад университета Климент Охридски, имат опция за стая за 4 човека по 10 лева на човек за нощувка, незная дали е така не съм се обаждала затова пиша да кажат кои хора искат да са на хостел вечерта, за да зная колко места да запазя. Пишете ми за да мога тази седмица да се обадя и да питам имали свободни стаи и как са цените, ето линк към сайта на хостела прегледайте го и ми пишете. А за тези които искат да се връщат същата вечер последния влак за Пловдив е в 22.40, да имат напредвит че концерта може да свърши към 10.00 , тъй че помислете добре дали може да се предвижите толкова бързо до гарата. Приятен ден на всички пожелавам :P , и като решите пишете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам,имали други от Пловдив освен мен които ще ходят в София на 8 октомври.Ако има може да се организиаме и да пътуваме заедно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза sa6eto, да се срещнем тази седмица ако искате :lol: . Затова правя предложение например в Петък към 18.30......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора няма ли да ходите на - Японска традиционна гравюра върху дърво - укийо-е - http://www.facebook.com/event.php?eid=160861153931569&index=1 // айде да ходим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм втора смяна.... няма да мога колкото и да ми се иска.

 

иначе дани, саще и лазе, днес ще ви чакам в 7 и половина на поща....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей , момичета и момчета на 30(събота) ще съм в Пловдив , ако има желаещи да се видим нека да пишат :P Само малко са гадни часовете когато съм свободна м/у 14и 16ч :blush: , така че ако има навити аз съм на линия!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...