Jump to content

Форумни срещи в Пловдив


Recommended Posts

кога ще се събирате в Пловдив и къде? аз досега не съм ходил на такива събирания, но ако имаме време може да дойдем с жена ми, хем някой да си упражни корейския ако знае :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно, според мен вече се събрахме, като за една форумна среща! Какво ще кажете :D Сега остава да определим, ден, час и място? Нико, много ще се радвам да се запозная със съпругата ти. Много неща прочетох от теб и беше доста интересно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами адйде най-заетите хора от нас да определят деня, часа и мястото, тъй като за мен лично е почти без значение. Сега съм в лятна ваканция още и разполагам с цялото време на света. Само се надявам да не се срещате някъде в Тракия,щото до там хем нямам удобен транспорт, хем съм стъпвала два пъти на кръст и нищо не знам къде се намира. :D Не че изявявам претенции де, просто казвам. То винаги може и без мене, нали не съм особено добра компания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдив се затри!! Имаше желаещи, ма нещо се разбягаха. Предлагам да е събота или неделя, така ще избегнем /надявам се/ проблема с работното време?! Среща, примерно на пощата /идеален център/?! Привечер, че е много топло в този град?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер.Само дано успеем да се върнем на време.С още двама от форума ще ходим от петък до неделя на палатка.На яз.Широка поляна

Ако има желаещи,все още има време за записване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че сте се събрали.... Аз лично изобщо не погледнах темата и не разбрах, че е имало такова събиране ;Д

нищо...следващия път ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, я.. какво имало тук....

 

Тъй, аз като наречените "ветерани" имам предложени...

Да се съберем на 10 септември примерно. Нека да е по-далечна дата, за да могат всички да видят...

Има ли желаещи???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми и аз да предложа да си видим през почивните дни например, след като са четири все ще се намери време някой ден за срещичка.... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами дори и да нямаш, би трябвало да ти го отвори :)))

 

Иначе 10 сутринта на пощата.... първо в градската, после в някакво заведение.....

 

Лично аз толкова рано не знам дали ще се събудя и цялата идея ми се вижда много глупава с това ранно ставане..... ама ще видим, може да се жертвам ако се съберем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не иска бре /пробвах/ :lol: Пък аз твърдо отказвам да се регистрирам! Както и да е, аз едва ли ще успея за 10 сутринта, но пък няма лошо да спретнем някоя друга дата, през почивните дни, привечер, ако има съгласни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...