Jump to content

Форумни срещи в Пловдив


Recommended Posts

Ео,  как ми се искаше да се видим, но пък  в отрязъка 3-13 ме няма, както никога:-))) Колор, също и теб.

Надявам се останалите да измислят нещо и да ме дразните със снимки:-)))

Цунки!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, Ная! Ако работите се уредят, така ме е яд, че няма да се видим! Разговорът ни в София беше толкова кратък, кое да обсъдиш по - напред!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.08.2018 г. at 20:01, naia написа:

Ео,  как ми се искаше да се видим, но пък  в отрязъка 3-13 ме няма, както никога:-))) Колор, също и теб.

Надявам се останалите да измислят нещо и да ме дразните със снимки:-)))

Цунки!!

 

Не знам аз, Септември задължително съм там. Казвайте си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така! Да размърдам малко тая заспала тема - както може би някои от вас са забелязали "Седмица на корейското кино 2019" ще гостува и в Пловдив, в "Дом на киното - Лъки" от 07 до 09 ноември. Идеята ми е следната - през седмицата съм на работа и не мога да мръдна никъде, но поне за събота, 09 ноември, да се уговорим да се видим с някои съфорумци преди прожекциите на двата съботни филма -  „НАЙ-ВАЖНИЯТ МОМЕНТ“ (от 15 часа; предпочитанията ми клонят към този филм) и  „МАЛКАТА ГОРА“ (от 19 часа) и след това да отидем заедно на кино (не е забавно да си сам когато отиваш на кино). Какво мислите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/25/2021 at 9:36 PM, hous3 said:

Ако нещо ще се прави, нека е в новооткрития корейски ресторант до УХТ!

Ти пробвал ли си го? Аз не останах хич очарована...

 

Корекция един месец по-късно - направиха доста подобрения в заведението и сега е изключително приятно местенце. И най-важното - смениха изцяло персонала и готвача! Храната е супер вкусна, обслужването - страшно мило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Само ме е яд, че го затвориха преди да пробвам, а работя на минути от него и все отлага днеска утре, днеска, утре и го затвориха. А иматели информация дали просто не са се преместили на друга локация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мол Марково тепе на третия етаж се е появил корейски щанд, тип улична храна. :asian:

И продавачът си е май от Корея, поне прилича.

Не се осмелих да пробвам нещо, макар че имаше от онези неща на пръчка.

Купих си кексче на Лотте :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даа, корейско семейство държи щанда за храна в МОЛ-а. Много са мили и готвят доста вкусно. Аз пробвах едно-две неща, но за съжаление имам възможност вечерно време само да наминавам оттам, а тогава повечето неща вече са свършили. Но пък ми остава желанието да пробвам и някой път през деня. Разбрах, че на касата работи едно момче там, но аз попаднах на една много мила девойка, която ми направи много добро впечатление.

Дай боже да се задържат, че да имаме възможност по-често наминаваме оттам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/2/2018 at 1:31 PM, ftisland said:

Ако се оргарнизират сериозно и отговорно нещата ще ми се иска да се видим и да се запозная и с вас:) 

да направим какао чат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, hous3 написа:

да направим какао чат?

Благодаря ти,че ми припомни какво съм писала преди години.Бях забравила даже,останах изненадана че съм писала:D

Благодаря ти,че се обърна точно към мен,мило е:)

Сега към въпросът ти.

Да хубаво е да направим какао чат,добра идея е. Само че с риск да стана за смях,не разбирам от това приложение.Инсталирах си го да видя какво е,и нищо не му разбирам<_< Така че за мен идеята може и да отпадне.Съжалявам много:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/20/2023 at 11:26 PM, ftisland said:

Благодаря ти,че ми припомни какво съм писала преди години.Бях забравила даже,останах изненадана че съм писала:D

Благодаря ти,че се обърна точно към мен,мило е:)

Сега към въпросът ти.

Да хубаво е да направим какао чат,добра идея е. Само че с риск да стана за смях,не разбирам от това приложение.Инсталирах си го да видя какво е,и нищо не му разбирам<_< Така че за мен идеята може и да отпадне.Съжалявам много:(

 

Ако все още не си го изтрила, ще се опитам да създам отворен чат, в който се влиза с qr код, ако четеш форума на компютър и може да влезнеш  с телефона си. За мен е айляк и да сме трима-четирима на първото кафе, да се отчетем за Пловдив като град, минаващ 600 000 души :) 

 

редакция:

spacer.png

Редактирано от hous3
добавен код
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, hous3 написа:

 

Ако все още не си го изтрила, ще се опитам да създам отворен чат, в който се влиза с qr код, ако четеш форума на компютър и може да влезнеш  с телефона си.

 

Здравей.Много мило и ти благодаря.Тук в форумът влизам само чрез телефонът си,и явно няма как да стане това което ми обясняваш.И да изтрих си какаоталк приложението.То не е проблем пак да си го сваля,стига някак този QR код да помогне в случаят,ама не мисля,че ще помогне:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...