Jump to content

Форумни срещи в Пловдив


Recommended Posts

В четвъртък мога да ви помогна само с пиенето на кафе :lol: В петък ако още има флаери за раздаване съм на линия, макар че то за петък става доста - че и флаери и сладки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петъка ще правим сладките...така,че за флайърите остава четвъртък само....

чакам да каже крал последно час и място ... :) :) ^ ^ ^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили, скъпи и многострадални пловдивчани!

 

След като насадих Дани на пачи яйца да дава с мен пресконференция за феста, след като ще се наложи да пръскате позиви, пардон, флаери, из целия град (и да правите и сладки в същото време), искам да отправя към вас още една молба:

 

Дали някой с градинка и цъфнали китки няма да пожертва част от китките в полза на всеобщото благо и аранжировката на икебаните? (че ако трябва и цветя да се купуват, кризата е тотална...)

 

Скоро казвала ли съм ви, че ви обичам? :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оо.... няма как да помогна съжалявам.... нямаме градинки и тем подобни...

 

 

Иначе да кажа за петъка....последно остава 10 часа пред кръстовището до хотел Санкт Петербург...

За продуктите ще ви кажа на лично ..но да имате готовност !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крал, трудна работа това с цветята. Повечето живеем явно в патетични панелки без градинки. За съжаление не успях да помогна никак в тази насока и чувствам в известна степен лична отговорност :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За цветята и аз не мога да помогна :( .Освен като се стъмни да ходя да търся градинки :D

 

 

Давай Саше! С теб сме!! ^^

 

За четвъртък и аз мога да се мерна да ви видя по някое време и ако тряя да помагам само кажете час и място. Петък си носете и клечки ще направим едно състезание по бързо ядене ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четвъртък в един пред Историческия, с който ще пием кафе. А за флаерите още нямам отговор от печатницата кога ще са готови.

Може да се наложи да се вземат по-късно през деня.

 

Спокойно с цветята - от Сога ще си носят, а и аз съм селянче, та ще мина през съседските градини - ако нещо цъфти в тая кал и студове.

 

едит: флаерите ще бъдат донесени в 15.30ч в музея, тъй че някой трябва да ги вземе - аз се връщам към София и няма да успея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес една малка групичка ще се събираме. Който е свободен също да се чувства поканен. Мястото на срещата е часовника на пощата (главната) в 5 и половина следобед.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хораа....кога ще се видим пак...че аз миналия път скипнах и не можах да ви се порадвам...;/

айде пишете кога можете през седмицата или уикенда ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...