Jump to content

Форумни срещи в Пловдив


Recommended Posts

Предлагайте и вие идеи за кръчма.  /Само да вметна, че всъщност бившия ресторант "Ракета", сега е "Карузо" аз подведох  Сикте/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има желаещи, които не могат да дойдат на време да ми пишат на лични номера си ще им звънна за мястото като го установим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, в Пловдив да не би източната култура да се превърнала в по-близката ориенталска (което пак е източна де, но от друг характер)? Гледайте другите градове как се организират, пък тук нещо умряло, сега като дойде лятото - съвсем... Скоро ще стане година от как последно е имало "официално" организирана среща! Бива ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага предлагаме! Петък 6.06.14  под часовника на пощата между 18.00 и 18.15. Заведенията са 2-3 в зависимост от капризите на времето. Все пак тук пишете, за да се знае колко  ще сме горе долу. Танче, устройва те преди семинара да се заредиш малко нали?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Захарче, пускам ти телефона си на ЛС, ако ти е рано като час, звънни ми, ще ти кажа къде сме седнали.

 Ще се присъединиш, когато можеш.:-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, в Пловдив да не би източната култура да се превърнала в по-близката ориенталска ...... Гледайте другите градове как се организират, пък тук нещо умряло.........

Какво стана с ентусиастите за срещи, които смело порицават и призовават??? :28558:

Седмицата се преполови, желаещите малко и несигурни...май пак ще сме "обичайните заподозрени", ама то и без това си е така почти всяка седмица... :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, някой да не се оплаква, че го подтиквам да се храни с китайско?!
Кажете къде ходите обикновенно - споменавате 2-3 заведения, но явно вие си ги знаете :)
btw, съм на работа в петък, до кога - до като приключа, кой ме знае дали ще мога да дойда да се запозная с вас (преди година не успях  :896767: ). Ако е възможно някой от по-редовните в групата да пусне един телефон на ЛС? Да знам кого да потърся, в случай, че имам възможност да дойда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...