Jump to content

Форумни срещи в Пловдив


Recommended Posts

За колко часа говорим....понеже след първия ден ще има афтър парти във резервирано заведение само за нас....след 10 часа

 

Мача почва от 22 без 15 и кара до 24 часа някъде . За това ви моля продължавайте до колкото се може по късно. :D За събота става въпрос. А ако в това заведението пускат мача, ще е най-добре. Шегувам се, ако ще има телевизори или видео стена, по добре да се пускат клипове на k-pop групи. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз знам само за грила срещу тримонциум.И то трябваше да ги помолим да го пуснат,а и е доста далече от музея. Ама при положение че е финала на ШЛ предполагам,че в повечето заведения с телевизори ще се гледа :D Но все пак ще поразпитам колегите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам то в нашето заведение 100 проц ще има телевизор но незнам с какво ще го заемем...;Рр ...Дали ще пускаме клипчета или не..и тн..

Иначе мача толкова важен ли е....ще си го свалиш после от някъде...ама ти си знаеш де ^ _ ^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си кажеш ти утре, няма да избягаш :P

А за двамцата Десо и Дани - Десо знае, за Дани едно съобщение във фейса ще помогне мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм , значи среща , кафенце и т.н. без мен така ли ?

Много лошо постъпвате да знаете <_< А какво става с нещата за феста ? Някъква уговорка има ли - дайте малко инфо :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вили .... надявах се,че и ти ще се появиш .......;/

 

иначе за феста нищо не сме се разбирали....днес ще се обсъди нещо евентуално и като дойде Ваня в Пловдив ще видим за кой ден остава да се съберем за.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готвенето ще е в петък и то най-добре от сутринта. Аз ще съм си в Пловдив от четвъртък вечерта.

Десо беше казал, че ще е у тях, но говореше за някаква лоша новина, та чакам да видим каква е.

Аз си идвам тази неделя, но съм на сватба и шансът за среща с вас е почти нулев, освен ако нямате възможност да се видим преди това. Например към 2 и половина - 3 пред Пловдив гестхаус, ако искате да уточним още нещо лично :)?

Инсомния, моля те да видиш за онези лепенки, за които ми спомена - дори вземи купи един два листа, че търсих тук из магазините, но не открих нищо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( :( :( :( уфф....много кофти...ами преди срещата се обадиха двама човека,че няма да идват...и ти каза,че не си сигурна и просто сме се разминали много яко ...леле ужас..

нищо....следващия път трябва да ми дадеш номера си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, пловдивчани, издирват се жертви - млади, красиви (като всички вас) и най-вече със свободно време в четвъртък по обяд - да им метна 300 флаера с реклама на феста, за да ги раздават на народа по Джумаята в четвъртък или петък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, пловдивчани, издирват се жертви - млади, красиви (като всички вас) и най-вече със свободно време в четвъртък по обяд - да им метна 300 флаера с реклама на феста, за да ги раздават на народа по Джумаята в четвъртък или петък.

 

Добре аз съм навита за тази работа,само трябва да кажеш къде да се чакаме и в колко за да ни ги дадеш?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами от 11 в четвъртък в зала Съединение ни е пресконференцията за феста. Едва ли ще ни бавят повече от час журналистите. Значи, след това да се видим. Мерси за помощта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...