Jump to content

Форумни срещи в Пловдив


Recommended Posts

Така някой от Пловдив ще ходи ли на "Корея и аз" - 25.05.2013 г., ако нещо да се разберем и заедно да се изсипем в София :282: , че ми се ходи но сама не ми се пътува...колкото повече толкова по добре... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йоробун, има ли свободно място и за мен при някой...или ако някой ще ходи с влак и си няма дружка...все ми е тая с какво ще пътуваме, но не ми се пътува сама :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лазето е отпред, аз и столчето на детето/ не е бебе, споко/ сме отзад в колата. Има място, с теб ще сме 5-ма... Ако не намериш друг вариант, свирни на ЛС.

Аз още не съм резервирала билети...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз също ще пътувам с влака мисля че беше в 7.00 бърз влак и 9.30 е в София. Ако има пътуващи с влак можем да се разберем да пътуваме заедно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам мълчанието, явно не са останал много от манга клуба във форума ... Хваща ме яд за "Корея и аз" , така става като нередовно се вясвам във форума. Ходеше ми се на нещо такова. Уви, догодина, ако има. 

Из Пловдив някакво събиране няма ли да има скоро?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще идвам към Пловдив с един кореец на 9 юли, а има вероятност да останем и на 10 юли. Ако искате, организирайте нещо и ще се присъединим ;) Освен това ще сме благодарни, ако ни предложите някое сравнително евтино и хубаво място за нощувка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече като официално живущ в Пловдив, ако нямате нищо против  и аз ще се вясна на някоя среща, ще се радвам да се запознам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да постне мястото и часа на срещата? Че и не познавам никого реално, да знам какво търся и къде го търся, ако се окаже, че съм свободен тогава :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата е в 18.00 под часовника на Централна поща. Който има намерение да идва нека се логне тук, за да имаме някаква представа колко човека сме. Предложенията за заведения са "Джоаната" до х-л. Тримонциум, пицариите на "Капитан Райчо" - Кастело и другата не и знам името те са през 100м. една от друга и "Ракета" зад Профсъюзния дом.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...