Jump to content

UP10TION


bubble

Recommended Posts

От вчера всички момчета от Up10tion са с лични профили в Инстаграм, от тук може да ги погледнете и ако желаете да ги последвате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

UP10TION отбелязва своята 6-та годишнина.

E-1b-OSb-UYAY-h-HF.jpg

 

Lee Jin Hyuk сподели мислите си за празнуването на 6-ата си дебютна годишнина.

Той отиде в личния си Instagram, за да се замисли за дните си преди дебюта и 6-годишната си кариера, след като дебютира като певец. Той публикува свои снимки с членовете на UP10TION, когато са били много по-млади, като си спомня за дните, в които са работили усилено заедно, за да получат най-накрая възможността да застанат на сцената и да изпълняват.

Lee Jin Hyuk написа:

„Бях дете, което не знаеше нищо и просто мечтаеше един ден да застане на сцената.

Беше трудно, докато се подготвях за дебюта си, но успях да се забавлявам с членовете, мислейки, че мечтата ни може да стане реалност. Преди да го осъзная, вече станаха 6 години от дебюта ми! Срещнах много хора и получих голяма подкрепа и съм толкова щастлив, че има такива, които продължават да са до мен и ми дават сили.

Ще популяризирам активно, като никога не забравям свежото мислене, което имах по това време.

Ще работя усилено, за да ви покажа добра страна от мен. На моите членове и моите фенове, обичам ви и ви благодаря много. Моля, продължете да ме пазите! "
Клик

 

1631232300-3.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lee Jin Hyuk пусна изненадващ спойлер за завръщане през октомври!

Ключовата дума за това завръщане е "Ctrl V", което предизвика любопитство.

 

1632873165-fayh0z-wuaswiea.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lee Jin Hyuk започна с тийър снимките към завръщането му, да ги добавим и тук..

 

1633622263-image.png 1633622276-image.png

 

 

Той разкри и списъка с песни за предстоящия му мини албум „Ctrl+V“.

„Ctrl+V“ ще включва общо 6 песни, включително заглавната песен „Work Work“, „Bang all night“, „Dunk!“, „Blue Marvel“, „Coffee on Sunday“ и „Безсмислено изкуство“.

Lee Jin Hyuk ще пусне дигиталния албум и музикалното видео на 18 октомври, докато физическият албум ще бъде пуснат на 19 октомври.

1633884707-fbuic3avkaq6kim.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Niel и Changjo от TEEN TOP и Hwanhee от UP10TION най-накрая в съвместен проект!

Първото от многото коллаборации на целия лейбъл TOP Media, които предстоят, проектът 'TOP Voice' стартира на 10 декември в 18:00 KST с "Suddenly", изпята от Niel, Changjo и Hwanhee. Тези членове на TEEN TOP и UP10TION представляват вокалните мощи на TOP Media и те ще тестват своята химия с римейк на "Suddenly" на J-Walk, първоначално издаден през 2002 г.

Друг уникален аспект на проекта TOP Voice е, че изданието ще включва и версия на „Suddenly“ „само за глас“ – песен, която съдържа само гласовете на певците, без инструментални.

 

1639106047-20211209-top.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Xiao.. :wub:

FGc9-J5h-Vg-AIz-Ag-J.jpg

 

Иии..

Пригответе се: UP10TION се подготвя за завръщане!

На 12 декември в полунощ KST, UP10TION официално обявиха, че ще се завърнат следващия месец с 10-ия си мини албум „Novella“.

Групата също така разкри първия си тийзър за предстоящия си мини албум, който ще излезе някъде през януари 2022 г.

UP10-TION-Novella.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на сладкото и чаровно макнае от групата.:) Да е здрав и да постига мечтите си,и да ни радва:)

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2021 KBS Song Festival, който се проведе вчера, 17 декември, започна със събитие на червения килим!

Водещи бяха Cha Eun Woo от ASTRO, Rowoon от SF9 и Seolhyun от AOA, а 2021 KBS Song Festival започна да се излъчва на живо по KBS 2TV в 20:30 часа. KST.

Съставът на изпълнителите включваше Red Velvet, Stray Kids, TXT, Oh My Girl, ITZY, THE BOYZ, aespa, ENHYPEN, Kang Daniel, Lee Mujin, SEVENTEEN, Sunmi, NU'EST, ASTRO, Brave Girls, NCT U, SF9, Kim Woo Seok, STAYC и IVE.

По-подробно: цък  цък

 

kim-woo-seok1.jpg

 

Kim Woo Seok изпълни своята Sugar, както и с ASTRO’s Sanha, THE BOYZ’s Hyunjae и Stray Kids’ Seungmin изпълниха заедно “Paradise” (“Boys Over Flowers” OST).

 

Kim Woo Seok(김우석) - Sugar (2021 KBS Song Festival) I KBS WORLD TV 211217

 

KIM WOO SEOK, ASTRO, THE BOYZ, Stray Kids - PARADISE (2021 KBS Song Festival) I KBS WORLD TV 211217

Off Topic

 

 

 

Финалното изпълнение от всички участници накуп..

 

All K-Pop Artists - All For You (2021 KBS Song Festival) I KBS WORLD TV 211217

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

UP10TION пуснаха графика за завръщане за завръщането си през януари с мини албума “Novella”!

up10tion.jpg

 

И както следва, ето и трак листа и първата им групова тийзър снимка.

UP10-TION-Track-List.jpg UP10-TION-2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...