Jump to content

Форумни срещи в София 2021-2023


t_lozeva

Recommended Posts

Ако има още някой невидял и неразбрал от всички афиши, които пуснахме - днес /29 април/ ще е партито по случай рождения ден на форума - София, клуб Калиенте от 18 часа.

1. Билети ще се продават на място. Билетът струва 15 лв, като в тази сума ви е включена консумация от бара за 10 лв. В залата ще има човек, който ще съдейства за ориентирането и вземането на заявените неща - торбички, клечки, соджу... Който иска соджу, трябва да каже при заплащането на входа, билетът му ще бъде маркиран и с него вътре в залата ще го получи.

2. Влизането започва от 18 часа. Билети ще се продават и час по-рано.

3. Непълнолетни лица могат да присъстват на партито до 22 часа.

4. Малолетни лица ще се допускат само с придружител родител, като придружителят също заплаща билет и носи отговорност за детето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на организаторите за страхотните емоции тази вечер. Благодаря на форума, че го има. Нека още дълги години да ни сплотява и да увеличава любовта ни към Азия. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше супер яко! И аз благодаря. 

Да ми пишете, да ми пратите снимките и ви цункам всички! :wub:

P. S. Забравих рутинно да измрънкам - нямаше възглавница с Джони! Ама то май по-добре - щеше някой друг да я спечели и да го гушка, ааа нее... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности от още един зарадван съфорумник. Чудесна вечер, прекрасни подаръци, отлична организация. Ентусиазирани почитатели и мили думи, които дадоха положителен заряд и желание за още, и още нови проекти. И много срещи с движещи фигури в сайта, на които рядко виждам или хич не съм виждала лицата преди. Още много години да имаме повод за празници и организирани, или пък не толкова, виждания. :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, helyg написа:

Следваща среща, в ден без дъжд, в някой парк на пикник с кошница соджу. Който е "за" да мръдне пръст по клавиатурата тука.

Много ще се радвам ако са измислили 'телепортирането' до тогава. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, felicyti написа:

Много ще се радвам ако са измислили 'телепортирането' до тогава. :D

А може ние да се телепортираме при вас, аз съм "За" моренце :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, хайде в петък на по бира и хапване да се видим, без повод за честване.

Марокански ресторант "Анет" на А. кънчев 27 сме избрали. Който ще идва да каже, за да се обадим за резервация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз идвам. Ресторантът е на удобно място и има приятна градина с красивия син марокански цвят. За хапване има интересни неща, черният чай с кедрови ядки е божествен.

34.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, среща със сигурност ще има, но още не е избрано мястото. Моля, ако има и други желаещи - да не се срамуват, а да пишат тук или на лични. Като е ясно и заведението, любимата ни организаторка @helyg (Да пребъдат преводите ти и да се множат почивните ти дни!:bow:) ще го обяви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля за четвъртък да се обадим за резерве в ей този ресторант - ул. „Пирин“ 89, 1680 кв. Манастирски ливади, китайски ресторант Мън фу юен. Вкусно готвят. Дали ще ви е удобен. Намира се близо до Билата на бул. България. Трамвай 7 и 27 минават оттам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...