Jump to content

Форумни срещи в София 2021-2023


t_lozeva

Recommended Posts

Пропуснах високосната година и имам да наваксвам - кога ще е следващата сбирка и къде? :)

Редактирано от hakama
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паднаха сертификатите, пък и да не са, повечето си имаме вече, та време е за срещи.

Довечера след 18 часа сме в корейския ресторант на НДК. Който ще идва, моля да ми пише, за да предвидим местата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама, язък начи!:P Тъкмо сутринта като идвах на работа си мислех, че почвам да чакам вече за някоя среща, но тази ще я пропусна. Дневна съм и няма да успея. Приятно изкарване! И нищо че е рано, но наздраве от мен.:beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С една голяма форумна среща ще отбележим рождения ден на форума ни, който е другата седмица. Ставаме на 14 години, но ще бъдем повече от 14 души, надявам се. :beer:

Сбирката ще бъде в корейския ресторант на НДК в петък от 18,30 часа. Без куверт, свободна консумация, както обикновено.

Важно е да дадем бройка за местата, затова моля всеки, който иска да се присъедини, да ми пише лично съобщение. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Off Topic

Всъщност за резервацията ми е по-важно кой ще дойде, за да подам бройката в ресторанта, а не кой няма да дойде. :lol:Смятам, че от втория тип са около 8000 поне, ама тази бройка не касае горната. :D

Off Topic

Ще има изненади. Но само за присъстващите.

 

За момента има записани около 30 души.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар и финално, успях да се включа на срещата, друг е въпроса, че разпознах хората на изпроводяк както са казва, ама карай. :D Другия път от старта та до края. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко спонтанно, но искате ли да се видим днес след 18-19 часа?

Със @seal_reinforce открихме едно много приятно китайско ресторантче, с външна градинка, като за пушачите идеално, а и вътре си е задух. Освен това на много удобно място - съвсем близо до метростанция Константин Величков и точно на спирка на трамвай 11, тролей 11, автобус 83, трамвай 3 - спирката е Цар Симеон, адресът е бул. „Константин Величков“ 12, ресторант "Червено слънце".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съфорумци, хайде на среща в корейския ресторант на НДК този четвъртък, 20 октомври!

С някои не сме се виждали въобще, с други от отдавна, с трети от известно време :) .

След 18.30 ще ви чакам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След има-няма месец и половина е рожденият ден на форума - 15-годишнина. Искате ли да се съберем някъде да пообсъдим дали ще правим нещо по повода и ако да - кога и къде?

Примерно понеделник вечерта (6 март) в корейския ресторант на НДК?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/5/2023 at 9:46 PM, helyg said:

Резервацията е за 18,30 в Кривото в подлеза на НДК за десетина души на името на Ваня.

Аз ще дойда, дано има места :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...