Jump to content

Recommended Posts

File:FMTpos.jpg

Spoiler

EQZLl_3f.jpg

 

BDVR5_4f.jpg

 

rgr1E_3f.jpg

 

File:FahMeeTawanposter.jpg

 

qgP1K_3f.jpg

 

2knlw_3f.jpg

 

pgrby_3f.jpg

 

kqr6d_3f.jpg

 

Where the Sky has the Sun (2020) ฟ้ามีตะวัน  

Страна: Тайланд

Известен още като:  Fah Mee Tawan, Blue Sun, As Long As The Sky Has the Sun

Жанр: Драма, Отмъщение, Романтика

Епизоди: 18

Период на излъчване: 14 Септември, 2020 - 10 Ноември, 2020

Време на излъчване: Понеделник и вторник

Продължителност: 1 час и 20 минути

Канал: Channel 7

Продуценти:  Tle Tawan Jarujinda & Tum Wichaya Jarujinda

 

 

В ролите:

Donut Phattharapon Dejpongwaranon as Pauramee/Paul

Prapye Ramida as Nainapha (Nai)

Jieb Pijitra as Netsala (Net)

Nam Rapeepat Eakpankul as Singkorn

Jayda Sarunya as Pacharee (Pat)

Aun Chayapol Bunnag as Kachen

Santisuk Promsiri (Noom) as Paramee

 

 

Резюме:

Paul ненавижда Net. Net е причината майка му да напусне тяхната къща и да се спомине в страшни мъки. 20 години по-късно Paul се завръща, а Net вече е собственичка на неговата фирма за бижута. За да й отмъсти, Paul я прелъстява. Paul обаче с влюбва в Nai, която е отгледана от Net и баща му. Net не обича Nai. Singkorn, любовникът на Net, има собствен план за Nai. Singkorn познава Nai от дълго време и упорито преследва, това което си е наумил.

 

lKfvwpF.jpg?resize=819,1024&ssl=1

 

 

Предишни продукции:

Fah Mee Tawan Hua Jai Chun Me Ter (2007) (Thai adaptation)

 

 

Тийзър:

:click: с английски субтитри

:click: с руски субтитри

 

 

Линкове за гледане:

Онлайн с английски субтитри: тук

Онлайн с руски субтитри: тук

 

 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представяне на героите и малко BTS. Режисьорът и Поничката в акция са големи скици. :D 

 

1-ви епизод е вече с английски превод! Хареса ми. 

Режисьорът обеща да видим различни неща от другите лакорни и още в 1-ви епизод Главната не успя да удари Главния. :D Иначе си ги има и клишенцата, няма как без тях.

Eh3nnc0UMAAqnHI?format=jpg&name=900x900

 

Spoiler

Eh3nnc0UMAEHIe9?format=jpg&name=900x900

 

Eh3nnc0VoAAzRT7?format=jpg&name=900x900

 

Eh3nnczU0AAj50P?format=jpg&name=900x900

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2-ри епизод и Главната още не може да шамароса Поничката, хахаха, големи са сладури. :D За сметка на това мащехата й я тормози отвратително.

Приятелката на Главната ще подлуди Докторчето до финала, той отсега взима дава. :D

Гаджето на Главната е абсолютен мръсник, дано го разкарат възможно най-скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пол взе да бие отбой и да се размеква, отмъщението ще е трудно. :D Докторчето ми се струва, че колкото по-малко знае, толкова по-добре, че иначе всичко ще изпорти на секретарката. 

EjnZOOgU0AED5s1?format=jpg&name=900x900

Spoiler

EjnZOOiVcAIQZHu?format=jpg&name=900x900

 

EjDkgudVkAEtLCJ?format=jpg&name=large                      EjDkmsTUYAAuJbu?format=jpg&name=large

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направили са видео за преводачката на сериала Типи, която явно е фенка на Поничката и Prapye. :icon_sunny:

 

Типи пък е превела един ден , в който Поничката прекарва с Prapye и нейния домашен любимец. Аз си мислех, че в сериалите говорят бързо,  но в това видео направо се ошашавих каква бърза реч вкарват. :D Но иначе са много сладки, особено как си говорят на галени имена До/Додо и Пай. 

 

И още едно тяхно интервю. Изглежда, че ще има гореща любовна сцена, която ще е първата за Прапай. До бил питал Режисьора какво било позволено при любовните сцени:D, понеже трябвало да изглежда възможно най-истинско, ох, голям образ.:lol: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/15/2020 at 4:41 AM, jira said:

Представяне на героите и малко BTS. Режисьорът и Поничката в акция са големи скици. :D 

Режисьорът е голям актьор! На всичките ролите играе по-добре от тях! Как се разпищя като мащехата :rofl:  

А както налази Поничката, да не му смени статуса набързо :28558:  Ако не беше гей, щях да го взема в харема, голям образ е! :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, Чингулинка said:

Режисьорът е голям актьор! На всичките ролите играе по-добре от тях! Как се разпищя като мащехата :rofl:  

А както налази Поничката, да не му смени статуса набързо :28558:  Ако не беше гей, щях да го взема в харема, голям образ е! :lol2:

Той между другото наистина е актьор. :) Много ми бяха забавни с Поничката.:lol: А отделно разбрах, че е бил режисирал нашия любим Нанг Рай с Трапчинкото, така че не ми се мисли тук какви ще ги забърка.

 

Определено очаквам сватбената сцена, защото Прапай изглежда невероятно в булчинската рокля, а пък и това била на Поничката любимата сцена от сериала. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, нави ме, почвам го, че нещо запецнах с драмата в тринайсти епизод на стария сериал на Вейр, надявам се с тоя малко да се разсея...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първа серия, ама и тук голяма драма! Милото детенце в дъжда, много тъжно! :cry:

Не ми стана ясно тая мащеха как за двайсет години се е консервирала така, децата пораснали, тя не е мръднала! А момиченцето кое е и защо го осиновиха, много интересно...

Главната не можа да го шамароса, ама той нали си каза, че не бил от мъжете, които целували жените ако им ударят шамар, така че няма и смисъл. Интересно кога целува тогава като не е за отмъщение и укротяване?

Добре, че поне редовната сцена с излизане от банята не я пропуснаха :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Чингулинка said:

Главната не можа да го шамароса, ама той нали си каза, че не бил от мъжете, които целували жените ако им ударят шамар, така че няма и смисъл. Интересно кога целува тогава като не е за отмъщение и укротяване?

Още не я целунал, нито пък тя е успяла да го шамароса, но и то не е имало и за какво след първите няколко серии. :D Уж идните серии щяла да става работата, ще видим по какъв повод и как ще се получи, дано пък да не е след шамар, за по-различно.:D 

Типи пък се майтапеше, че понеже при повечето им сцени тя все е опряла гърба в стената, че сигурно и първата целувка ще е на някоя стена. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и втора. Нещо много бавно се движи действието - засега нищо не става, само се намокриха като кокошки, тая сцена беше много смешна, как пльосна в басейна момата. Аз предлагам първата целувка да е във водата, а не на стената :kiss2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз напредвам. Сега нужно ли беше да вкарват още дразнители? Не стигат другите, ами сега и тая братовчедка с наглата дъщеря ще трябва да гледаме! Малко по малко се разкрива картинката на миналото. Колкото повече показват какво се е случило на главния, толкова повече ми става жал за него, направо ми се свива сърцето как са третирали горкото дете! Тоя баща е за разстрел!

Иначе стана ясно кога и защо са осиновили главната. И там лъжи, терор и вменяване на вина.

Сцената на Донат и Пай с кафето беше страхотна! :wub: Май до края на сериала ще се гаджосат тези двамата, както се гледаха... :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За осиновяването на Най -

Spoiler

правилно ли разбрах, че бащата я е излъгал, че Нет я е спасила и така тръгва нейната дълбока признателности и роболепничество към нея? Дефакто Нет е причината за смъртта на родителите й, а пък заради лъжата на бащата, Най я има за нейна благодетелка и спасителка.

Ще е голям шок като излезе истината наяве.

На мен ми е странно да гледам братовчедката в такава негативна роля, в сериала на Кемчо So Wayree беше една хрисима, но тук е голяма манипулаторка и само подкокоросва Нет. Дъщеря й е кухо парче, дразнител от класа. 

За Пол наистина е много гадно. Надявам се да разкрият повече подробности за неговата майка и за супер специалната колекция Розов Диамант. 

 

Гледах го това интервю на Прапай онзи ден, но май беше по-общо и се зачудих дали да го качвам. Новият й сериал ще е с Вейр, 2021 илиза.

 

2 hours ago, Чингулинка said:

Май до края на сериала ще се гаджосат тези двамата, както се гледаха... :inlove:

Лошо няма, много си ходят, пък и като гледам си имат приказка и извън снимачната площадка. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно така 

Spoiler

Мащехата предизвика катастрофата, бащата измъкна момиченцето от колата и я даде насила на оная, тя не щеше да я вземе, натика й я в ръцете и се върна да спасява родителите, но колата избухна, детето се събуди и видя горящата кола и че беше в ръцете на мащехата, не знам бащата дали я е излъгал или тя така си е изтълкувала ситуацията кой я е спасил... А оная стрина й натякваше да била благодарна, че кун Нет се била съгласила да я осинови, и как трябвало цял живот да я слуша.

А аз нещо не разбрах, ама ми се струва, ме докторчето май 

Spoiler

има чувства към главната - как я гледаше вече няколко пъти с влажен поглед, лекува й раната и й каза, че иска цял живот да се грижи за нея...

Ти какво мислиш?

За главните актьори и аз много ги харесвам заедно, особено в клипчетата, които ти пусна, в реалния живот - ужасно са сладки! :wub: Тя каква е шегаджийка и как го заведе да му правят маникюр - ама и той търпя де :lol2: И как си каза милия, че искал да не е вече сингъл, и как чакал човека до себе си, и същевременно й хвърляше едни коси погледи :ilovethis:  Ако се съберат ще бъдат най-сладката двойка ... буквално - Поничката и Пайчето :inlove:

Тя била бившето гадже на Мик Тонграя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Докторчето -

Spoiler

100% е влюбен в Главната, нещо като първа любов му е май. Но в същото време пък приятелката на Главната си пада по него.:D

 

Добре че му е бившо гадже на Мик, изненадах се като го видях и аз това преди време. Виж с Поничката и на мен са ми много сладки. :wub: Пуска й той разни намеци, но и тя такава игрива, като ги питаха за статусите, как го заплашваше едва ли не, да не вземе да каже, че е обвързан. :28558: 

:D

EjxyxwBU4AAqcmY?format=jpg&name=medium                 EjxyyJqUwAAH3OQ?format=jpg&name=medium

Spoiler

 EjxyyisVoAIjfHb?format=jpg&name=medium       EjxyxZ1UYAILqIQ?format=jpg&name=medium

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз се замислих - кога са сварили Мик и Пай да бъдат гаджета, че и да скъсат? Щото тя е на 22, той от тази година е с друга, ама от 2018 е в армията, значи преди 2018 трябва да е било, но кога точно? Да не излезе че са били заедно в детската градина? Не видях да са имали общ сериал заедно. Да знаеш подробности да споделиш, че ми стана любопитно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова са и били гаджета. Тя нали е работела нещо в Канал 7 преди да стане актриса, сигурно я е харесал и са излезнали няколко пъти и понеже той е доста известен веднага са ги гаджосали. Това са си мои теории, не знам нищо потвърдено по темата. 

 

Малко нови снимки на сладурите.:wub: 

EkHYvbcUwAE9kwf?format=jpg&name=large                            Ej30hHwUYAAMeWY?format=jpg&name=large

 

Spoiler

EkHYvbdVcAAp_vZ?format=jpg&name=large              EkHEzy2UYAAT7lr?format=jpg&name=large

 

EkHYvbbUwAIRLVl?format=jpg&name=large                EkHYwT7U0AACQeH?format=jpg&name=large 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами май не е само това. Попаднах на някакви клюки от началото на 2016 - за някакво тяхно съвместно пътешествие става въпрос, те уж казали, че не били само двамата, а с приятели, ама нещо не са им повярвали... така че явно е по-сериозна работата, ама той вече нали е с друга звезда, и вече няма много инфо за старото му гадже. Важното е, че сега Пайчето е свободна за Поничката :wub: 

Аз съм на осми епизод вече. Той ли е последният? Кога излизат новите обикновено - кои дни?

Най-сетне има развитие на събитията, че то вече сериалът го преполовихме, а нищо сериозно нямаше. Кога ще се влюбват, кога ще се разделят, хайде, че не остана!

За мащехата - тя как досега трае само да си пийва с Пол? Направо невероятно! Само една целувчица по бузката и толкоз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...