Jump to content

Recommended Posts

На другия ден от излъчването ги пуска Типи. Но понякога първата серия се бави, поне последните две седмици забелязах такава тенденция, а втората излиза доста бързо. Тази седмица са 9-и и 10-и епизод на ред. 

 

9 hours ago, Чингулинка said:

За мащехата - тя как досега трае само да си пийва с Пол? Направо невероятно! Само една целувчица по бузката и толкоз!

Точно това се чудех кога ще стават нещата с нея, пък и с нашето момиче, няма време. :D Но нали има една сцена с Нет, където я отработваха с Режисьора, ще трябва да идва скоро.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах десети епизод, топъл-топъл, Типи го пусна преди малко. Две трети от сериала мина, любов няма още... :dunno: Нито целувка... Нито сцената на режисьора... :huh: Всичко в последния епизод ли ще набутат? :o

Обачеееее, имахме точене на лиги от главната :inlove: Само някой да ми обясни логиката, като влизаш да газиш в река да си свалиш ризата, а не панталона и обувките! :rolleyes: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шамар, без да последва насилствена целувка, определено избягаха от това клише. :D 

Пол сериозно ме притеснява,

Spoiler

държи се като тиранин с Най, но не дай си боже някой да каже или направи нещо срещу нея, става подивяло животно. Буквално за секунди избухва. На срещата с клиента бях на тръни, имах чувството, че ще го остави да се гаври с нея и ще си пийне от виното. И как го прасна с бутилката и на онзи нищо му нямаше, глава-камък.

После, кара я да напусне, ако не можела да се справи, а като му връчи оставката, нашият пък взе, че се жегна и веднага измисли как да я застави да остане.

Общо взето или я юрка и унижава, или минава във фаза супер притеснен и загрижен за нея. Хем я иска, хем не му стиска. :D

Като гледам как движи сюжетът, най-вероятно сватбата ще е на Най и Дан и Пол ще я краде. Освен ако нещо не стане в гората и да се обърнат нещата.:D

 

EkNeTXdU8AEOTpt?format=jpg&name=medium                            EkNeTXjUwAErl5U?format=jpg&name=medium

 

Spoiler

Image

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 hours ago, jira said:

 

Като гледам как движи сюжетът, най-вероятно сватбата ще е на Най и Дан и Пол ще я краде. Освен ако нещо не стане в гората и да се обърнат нещата.:D

Да, определено ще е така, защото в интервюто Поничката каза, че сватбата бил моментът, в който изперкал. Ще я краде, няма начин. Тоз пък баща много загрижен за дъщеря си, да я кара да се жени за тоя тъпанар Дан!

И мен ме изкефи как Пол изпраска кретена с бутилката! Ама не разбрах за какво изобщо му трябваше да води Най с него на тая среща?!

Обаче остават пет серии, в следващата ще се гонят из гората и ще се залюбват, една ще трябва за сватбата, една за сцената с мащехата и Поничката, една за съсипване на фирмата, една ще трябва да се разкрият кой кой е, а като гледам и брат на Най има да се меси и да се разправят, ама за него серия не остана... Как ще наблъскат всички събития толкова накратко не знам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19 hours ago, Чингулинка said:

Тоз пък баща много загрижен за дъщеря си, да я кара да се жени за тоя тъпанар Дан!

Чакай сега, той бащата не знае какъв кретен е Дан. Отделно е син на политик, така че това го блазни, особено в сегашната ситуация. Пол е най-наясно с мизериите му, а Най с какъв акъл ще се омъжва за него, след като

Spoiler

почти я изнасили? Но пък си струваше да видим Пол, подивял от ревност, докато Най защитаваше Дан. :P

 

19 hours ago, Чингулинка said:

Ама не разбрах за какво изобщо му трябваше да води Най с него на тая среща?!

Точно защото и той не знае вече какво прави. Докато бяха на асансьорите се държа отвратително с нея,

Spoiler

все едно ще му я пуска на този като лека жена. Как злобно само й хвърли сакото му да ходела да го чисти. Но като опря ножът до кокъл, друга лампа му светна и тръгна да я защитава и да прокламира, че била негова. :slap:

Както я беше придърпал на моста, викам си, хайде, дойде моментът, че и обстановка има, ама не би.:D

 

Мисля си, че сватбата и онази сцена с Нет, ще са в една серия или най-малкото ще се случат почти една след друга. Примерно, Поничката я краде, преспиват и в края на серията е сцената с Кун Нет. Аз очаквах, че първо с Нет ще стане нещо, но явно ще е наобратно.

 

Ох, а какво ще кажеш за новия образ, онзи с тънките веждички? :lol:

 

Не мога, ахахаха, Режисьорът кърти и откъде го изкопаха този диван?:lol2:

Spoiler

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууу, още една сцена, която да очакваме! :inlove: Браво на режисьорчето! :yes: Мерси, че я постна! :kissx:

Кой нов образ? Нещо не се сещам за кои веждички става въпрос... :huh2:

Как да не знае бащата? Цялото семейство са кретени, не само Дан! Как ги унижиха на годежа! А после ни лук яли, ни лук мирисали си правят устата за нов годеж! Тоя баща достойнство няма ли?! И дъщеря си унижава така, и себе си! Редно беше да ги разкара.

За сцената не ми се иска и сватба и диван и мащеха да са в една серия... Ами другите сцени, които виждаме в началото и края на епизодите? Там под дъжда ревящ и т.н., тях кога? Първата целувка на дивана ли ще е? Малко прекалено бързо ще претупат май нещата :dunno:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелят на брата на Най е с тънките веждички. 

Да ти кажа, интересно ми е как ще се съгласят на нов годеж, след като бащата на Дан го отряза, че нямал изгода от сватбата. -_-

И на мен не ми се иска всичко да е наблъскано, но наистина не останаха серии.

Там под дъжда, където той пада на колене, има целувка. Може тя да е първата и после, хоп на диванчето. :D 

А пък на драмалист пуснаха теорията, че Пол ще я краде, защото бащата ще й даде бижутата, които са на майка му. :unsure: 

 

:wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си имаме още 3 допълнителни епизода, така че разточването на романтиката продължава.

Почти нищо ново в 11-и, но сцената в мазето беше добра. На Поничката много му ходят очилата на Пайчето. :D 

Защо ли ми се струва, че Пол ще е дизайнер на бижутата за сватбата на Най .<_<

Според слухове, сватбата ще е в 13-и епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бързах да кажа новината, че увеличиха сериите, но гледам си ме изпреварила :yes: Да бе, нищо не познахме, нищо не стана в 11 епизод от каквото има да става. И докторчето хич не е на път да залюби саможертвената асистентка... Е, сцената в мазето беше един път! :wub: Само се притеснявам от обещанието на джентълмените, скрепено с ръкостискане... :dunno:

Аааа, на тоя ли му викаш тънките вежди? За мен мустакя и брадичката са по-впечатляващи от веждичките :28558:

Не, според мен няма Пол да е дизайнер, защото стана ясно, че татенцето ще даде розовата колекция на момата за сватбата. Според мен пак онова кралско семейство иска бижутата, тоя път не за годежа, а за самата сватба, която е много по-важна и ще възстанови реномето на фирмата стократно, че нали сега са в криза...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И едната сцена вече я видяхме! :ilovethis: Ама режисьорчето беше по-добро в ролята на любовница :28558: 

Ти позна @jira - пръстенът е за Пайчето. Много гаден този "баща"! За втори път тотален провал за него като "баща"! Явно изобщо не се е поучил от грешките си в миналото! Не вижда ли сълзите в очите на дъщеря си? Не вижда ли как изобщо не е щастлива за предстоящата сватба? Думи нямам! И каква е тази жестокост, да кара Пол да й прави пръстена?! Ще се гърчи и ще моли за прошка той, ама дали ще я получи? Не виждам как може да изкупи всичките гадости, които причини на собствения си син и преди и сега. Сигурно сценаристите ще го хвърлят да защити Пол с тялото си срещу някой куршум и така ще го реабилитират, иначе не виждам как изобщо може да заслужи някаква прошка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още като Сингхорн му каза на бащата, че Пол май има нещо към Най и дадоха бащата с една такава умислена физиономия, ми стана ясно, че планира нещо и затова си помислих, че ще е с бижутата за сватбата на Най. Много долен номер, съгласна съм с теб, ще има да удря главата в стената като разбере кой е Пол, но великолепен До! Много добре пресъздаде емоциите на абсолютно разочарование, а как счупи чашата - нямам думи. Разгадах сценариста тук, обаче тази пуста първа целувка не мога да я разгадая и съм разочарована, че още не се е случила. И пак имаха обстановка и пак не стана на онзи пусти камион отгоре, не знам какво се мотат, ама като гледам вървим директно към диванчето. :D 

Какво ще става сега след като

Spoiler

лошите научиха кой е Пол? Ще се мъчат да го премахнат сигурно.

И какво става с главата на Пол? Има някакъв сериозен проблем там, дано не стигнем до загуба на паметта. И наистина с какъв акъл бащата ще даде Най на този изрод Дан? Милата все едно ще ходи на заколение, не на сватба, толкова е тъжна, как може да не забележи, уж много я обича. 

 

Това мисля, че е детенцето на Режисьора, защото и по други клипчета съм го виждала. А видя ли, че нашите хора ядат от обща чиния? :896767: Чак пък толкова посуда да нямат, ха-ха-ха. 

 

Ново видео от Типи на сладурите! :wub:

 

Няма как да не ги кача тези снимки, част от образите в сериала на някаква селска експедиция. :D

EkvQ0u-VoAAm0yr?format=jpg&name=large

 

Spoiler

EkvQ0vkU8AAOIKT?format=jpg&name=large

 

EkvQ0v8VoAAWqel?format=jpg&name=large

 

EkvQ0wfVcAAgdq9?format=jpg&name=large

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е неее, не мога да повярвам, че изпуснаха толкова романтични места за целувка! Особено на покрива! Чакам 14 епизод да се реваншират!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не се реваншираха хич даже! :mad2: Не ги е срам! След тая драма в 14 целувката остана само мираж, дори не можем и да си мечтаем за това! Не познахме за какво ще побеснее главният. За съжаление е много сериозна причината, не е просто за едно бижу.

Горкият Поничко! Разби се от рев, милият! :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira върни се, гарантирано ще ти хареса 15 епизод! :wub: Даже мноооого ще ти хареса! :yes: 

Spoiler

Дори не знам какво още ще го мъдрят три епизода! Още един и край, ама ще видим де... Мо Кашен още не се е залюбил с асистентката, но почти :inlove: И те имаха сцена на диванчето, явно режисьорът си пада по дивани :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Underwhelmed съм да ти кажа. -_- Дотам, че не виждам химия между тях в сериала. Пайчето по-мяса на влюбена, но До нещо не ми докара така чаканите сцени с нея. Единствено пръстенът ми хареса, много оригинална идея. Братът на Най и той какво спи, ами не й каже истината? 

Докторчето и Пат са сладури, по-добре им се получи на диванчето. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха! Тя Пат много отворена се оказа - как му се метна! :swoon: Той се стресира, взе да преглъща като пуяк на заколение, забрави и Пай и всичко :rofl:

Ти нещо си му набрала на сериала, нищо не виждаш май. :na2: Язък! Поничката беше страхотен в сцените! :wub: Така я нацелува! Епа може ли се, след толкова сухи тренировки с режисьорчето... :ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...