Jump to content

Recommended Posts

Y3yPzc.jpg?v=1

 

Kontoreru: Tsumi to Koi  / コントレール~罪と恋~

Също така известен като: Contrail: Crime and Love

Период на излъчване: 15 април -  3 юни, 2016 по NHK

Епизоди: 8

Сценарист: Shizuka Oishi

Режисьор: Tsuyoshi Yanagawa, Shinichiro Hashizume

 

Участват: 

Yuriko Ishida като Aya Aoki

Arata Iura като Ryoji Osabe

Taizo Harada като Shigeru Sasaoka

Keiko Horiuchi като Sayumi Tabuchi

Yoko Nogiwa като Hanae Aoki и др.

 

Резюме: Съпругът на Ая загива при инцидент преди 6 години. Тогава Ая е бременна със сина им и след това продължава общия им план да отворят крайпътен ресторант с име "Contrail".  Ryoji към момента на инцидента е адвокат с обещаваща кариера, от юридическо семейство. Преди 6 години той случайно е на мястото на инцидента и става участник в него. Човек с нож напада събралото се множество хора на площад  на празничен базар. Съпругът на Ая и  Ryoji се намесват да спрат нападателя. В борбата с него Ryoji изтръгва ножа от убиеца но при това движение случайно попада на гърлото на съпруга на Ая.

Изминали са 6 години от тогава. Ryoji е шофьор на камион и не може да говори. Поради ремонт на главен път има отклонение на което е ресторанта на Ая. Така случайно тези двамата се срещат. 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 серии с превод и последните 2 без но изгледан до края. Хареса ми определено финала. Предвид всички конкретни обстоятелства това бе възможно най-безобиднорационалния. Здравословен направо.

Добре дадоха различните гледни точки с включванията на свекървата, приятелката /колежката на Ая и пекарката. Те и трите олицетворение на "махленския" типаж - първо говорим после мислим, вместо в собствената паница гледаме чуждата да не е наред и от този сорт ;). Но пък така току виж тез типажи сред зритерите се погледнат отстрани.

Нямам забележки към това заглавие. Изпипано отвсякъде от до.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан. Нямам грам забележка. Плавен разказ, каст на място, засегнаха всички аспекти на казуса чрез вмъкнатите герои. Финала съвсем ми хареса, не биваше аз да съм го писала. Та така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...