Jump to content

Курс по корейски език - Бургас


Recommended Posts

По молба на моя роднина, директорката на Частна Езикова Гимназия “Едмънд Бърк” (Пловдив) се съгласи да организира курс по корейски език в Бургас.

http://pls-eburk.com/index.html

 

Цена на курса - 360лв (може и на разсрочено плащане)

Продълж. на курса - 120 часа.

Изисквания към групата - мин. 10 души.

 

За сега желаещи са:

nelithka

annabel

annabel/сестра и/

dimitrinka

skarpeta

Koizora

Шингу

 

Тази седмица ще копирам един учебник - Практически корейски език (основен курс). Ким Со-Йънг, Чой Куон-Джин. /червения/

80стр. X 0.08ст. = 6.40лв. /двустр./

Книгата е собственост на читалня П. Яворов /в блока зад Вардар/

 

В нея има още :

Означаване на говорещия и слушащия в български и корейски. Ким Со-Йънг. С.: Св. Климент Охридски, 1998.

Сборник упражнения по корейски език. Светла Къртева-Данчева. С.: Св. Климент Охридски, 1998.

Студии по кореистика. Книга 1. Чой Куон-Джин. С.: Св. Климент Охридски, 1998.

Фонология на корейския език. Чой Куон-Джин. С.: Шамбала, 1995.

Корейска морфология. Чой Куон-Джин. С.: Св. Климент Охридски, 1998.

 

Аз разполагам със следните:

Българско-корейски разговорник. Ким Со-Йънг

Модели на слово- и формообразуването в корейския език. Светла Къртева-Данчева, Чой Куон-Джин. 1997.

 

Ако някой проява интерес към учебника, който ще копирам да драсне едно ЛС ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички!

За голямо съжаление курса няма да се проведе. Причината за това е недостига на хора.

 

Реших, обаче да търся друг вариянт и така стигнах до СЕХИ. Предполагам, че повече от вас я познават задочно от форума. На този етап тя е съгласна да преподава всяка събота до края на курса. Остава да кажете, какво е вашето мнение по въпроса.

Повече информация за СЕХИ /корейката от Варна/ давам на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, ако ви се помолим :bow: , ама много ви се помолим, няма ли да се навиете да ни я предоставите за временно ползване. Все пак приятел в нужда се познава, а пък ние ще ви се отплатим :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти!

Лично аз нямам проблем.. Но приятелката ми иска да пита, цените същите ли остават , а бе въобще същите условия (само учителя сменяме ^^ ), нали?

Даже мисля,че събота е много удачно и удобно, защото смятам да се хващам на работа ^^"( пс: ако някой знае къде наемат хора под 18 да хвърли едно рамо.. мен ми отказаха от едно място вече~лоши хора хД ) :rolleyes:

 

Мерси ,Шингу!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се интересувам от подобен курс. Единственото неудобство е лятното му провеждане. Ще следя темата, дано се отвори възможност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...