Jump to content

Recommended Posts

Харесва ми сериала.Джин и Сиб се справиха страхотно,химията е страхотна между тях.Само малко ми претупаха последния епизод.Очаквах малко повече.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на превочите за прекрасния  ,но и специален за мен сериал .Докато го гледах си припомних как се влюбих и за обичах човека до мен .Наистина се забавлявах много но и много се смях особено на идейте на Сиб за край на новелата На Джин . Надявам се всеки който е гледал да не забравя че любовта не е лесна ,но е  много ценна и трябва да се пази и цени . 

Редактирано от siska_5
Грешна дума
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се смях на идеите за край на новелата на Джин и явно сценаристът на сериала ги е вкарал с цел хората да се забавляват, но ми дойдоха в повече. Според моето скромно мнение, епизодът щеше да е по-хубав без тях. 

Сега съм в очакване не спешъла. Дано няма много хорър сцени, че не си падам по такива. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омг...... :cry::cry::cry:изревах си душичкатаааа ....неее, накрая като заговориха за края на новелата му, осъзнах, че това ще е последният епизод...ох беше толкова сладко и така прекрасно заснето, последната сцена с приказките беше забавно и так пленително ;-; плачаа и на всичкото отгоре толкова Таекоок вайбс...съвсем ме удари в сърцето. Много хубав сериал, Благодаря за превода!!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само едно нещо ще кажа. Up играеше изключително добре с очите. Много силно впечатление. Не знам как го прави. Евала за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Niran мерси за превода на сериала сега ще го гледам отново със една голяма усмивка .Всички който превеждате този жанар ви обожавам и гледам винаги с интерес а като излезе нещо ново ме чопли докато него изгледам цялото . Сега чакам само да се преведе за Рибките и го почвам а за още нови неща ще чакам търпеливо и с голямо желание :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, siska_5 написа:

Niran мерси за превода на сериала сега ще го гледам отново със една голяма усмивка .Всички който превеждате този жанар ви обожавам и гледам винаги с интерес а като излезе нещо ново ме чопли докато него изгледам цялото . Сега чакам само да се преведе за Рибките и го почвам а за още нови неща ще чакам търпеливо и с голямо желание :wub:

 

@siska_5, само да вметна, че "Прекрасният писател" не е превод на niran, а на HikariDu.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен сериал! Изгледах го за един ден. Има от всичко по достатъчно без да натоварва с твърде тежки сцени!

Очарована съм от играта на двамата сладури в главните роли. Тук ги гледам за първи път и смятам, че се справиха много добре с образите си. 

Много ми допадна колко дръпнат и естествен беше Джин, а хитрушовите номера на Сиб ми пълниха душата.  Хареса ми, че вмъкнаха и историята на бащата на Джин, и о, алилуя! никой никого да не изнасили! 

Сериалчето е изключително разтоварващо, с много красиви и нежни сцени. И да, колкото и Буа да искаше яко секс :D , историята им се получи много красиво и без крайности. 

И не на последно място - огромни благодарности за превода на @HikariDu :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко съществува хапче на щастието, то е този сериал.

Когато го започнах, бях толкова обсебена, че нямах търпение да гледам следващия епизод. Толкова е сладко, но без да бъде драматично и досадно.

Хареса ми как Джин е невинен, неудобен и по-плътен от неутронна звезда.:D

 

Благодаря за превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...