Jump to content

lazeto

Recommended Posts

105225l.jpg

 

Legend of Exorcism Season 1 (天宝伏妖录)
Страна: Китай
Също така известен като: Tian Bao Fuyao Lu
По BL новелата на: Fei Tian Ye Xiang – „Tianbao Fuyao Lu“
Период на излъчване: 2020– Юли – 05 до 2020 – Септември – 20
Жанр: Екшън, Исторически, Фентъзи, Шонен ай
Епизоди: 13
Времетраене: 20 минути на епизод
Студио: Sparkly Key Animation Studio
Режисьор: bilibili
Субтитри: Английски

 

Резюме: Когато кланът Яо отново вилнее на Земята, хората очакват своите герои, за да бъдат спасени…
През дванадесетте години на Tianbao, Kong Hongjun, млад мъж който все още не познава света, напусна двореца Yaojin на планината Taihang с три важни задачи. Пристигайки в Chang'an, който е пълен с просперитет, Kong Hongjun за пръв път влиза в отдела за екзорсизъм на Datang, срещайки по този начин прочутия генерал Li Jinglong…

 

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Студиото бая се е постарало. Анимацията е върховна, определено са им дали бюджет за нея. Доста се забавлявах с първите епизоди. Надявам се рейтингите да им стигнат и за втори сезон, тъй като не се нарежда особено на предни позиции в класациите.......но......стискам палци да има и втори сезон!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз..ъъъ.. не знам как се вързах на тоя клон, ама... това май ми е третото китайско аниме, дето гледам!

 

Анимацията, действително е много красива, все едно си е китайско ММО направо, хаха! Радвам се, че има и втори сезон, ще има с какво да се занимават сетивата ми. То какво друго му трябва на човек - привлекателни бишоунени и божествени локации, подплътени с приятна музика..само историята дано не е (прекалено) сълзлива xD

Редактирано от JoJolina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи сезон се очаква по Нетфликс съвсем скоро (в края на месеца). Ах, ще се нарадвам на тая приказна анимация в хубаво качество и без билибили логото да загрозява половината екран. Ако можеха да махнат и китайските вградени събтитри, направи ще е галактично xD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йей, нашата банда екзорцисти е най-накрая на Нетфликс (хай куалити си е друго) xD.  В момента даже (случайно видях, че) билибили я стриймват в ютуб канала си, обаче вече е почти накрая на първи сезон :)

Линкове за Нетфликс версията - ТУК

 

Другата хубава новина е, че втори сезон е преустановен след близо месец чакане. Не бяха доволни от качественото на анимацията и явно са я преправяли. Определено може да се види лек спад в епизод 7, ако се загледате по-добре. 

Редактирано от JoJolina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, ако знаеш, как ти завиждам за това, че не гледаш текущи неща.. отчасти, хаха. Аз нямам абсолютно никакво търпение и често се случва, че отхапвам по-голям залък, отколкото мога да преглътна и започвам купища неща, от които нищо не завършвам, ахаха. 

 

Ами втори сезон имаме, да. Вървеше по план до 6ти епизод, и в един момент билибили пуснаха съобщение, че епизод 7ми ще бъде спрян за неустановено време, понеже местели там нетъурк ли, де да знам какво.. ама в крайна сметка се оказа, че качеството е било посредствено, та явно в момента преправят всички епизоди след 7ми. Скоро трябва да излезне 8ми, но вече не смея да предричам, само да не чакаме и за него пълен месец, че.... ^^;;

Редактирано от JoJolina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото съм започнала текущо, епизодите все са свършвали  с cliffhanger и после цяла седмица си мисля какво ще стане по-нататък. Това е доста разсейващо, затова реших да гледам само завършени неща. Което не значи, че техните сезони не свършват  пак с cliffhanger или неопределен край, особено китайските анимации, както в случая. :D

Наистина е хубава новина, че са го спрели за подобряване на качеството. Ще чакаме, нямаме избор. А ако и него го пусне Нетфликс, още по-добре. Качеството им е добро, и субтитрите излизат бързо.:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...