Jump to content

The Spy Who Loved Me (2020)


Gia13

Recommended Posts

Преди 3 часа, Lawandula написа:

 

Това не го ли гласувахме вече единодушно?!:D

Но въпреки това- гледаемо, което си е изключение.:28558:

Преди беше "много тъп", сега вдигна нивото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/29/2020 at 1:04 PM, Lawandula said:

 

Това не го ли гласувахме вече единодушно?!:D

Но въпреки това- гледаемо, което си е изключение.:28558:

Не сме! В никакъв случай не единодушно - аз съм против! На мен ми е интересно, не е лош сценарият - още по-завързано стана, особено в края на 11! Кой е къртицата в Интерпол? Какъв ще бъде краят? 

Бромансът кърти :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз подозирах, че това е Къртицата. Познах, че ми изглеждаше съмнително още от доста време. Обаче какви тайни крие свекървата, не знам... :dunno: Много ми намирисва, странна е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майката или е главатарят на бандата или е дошла до поразчисти ситуацията около синчето си. Много е яка. 

Тия двамцата бивши добре се изясниха, но никак не ми харесва идеята, ако вземат да отсвирят Дерек и да ги съберат пак.

Като изключим Инч Хай, шефът на Интерпол групата също е много странен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, съгласна съм, и шефът намирисва яко. Как може да не си защити подчинените изобщо?!

Дерек ще го отсвирят за съжаление, иначе няма как. Само се надявам да не го изкарат главния виновник накрая. Няма как да бъде и с двамата главната, единият ще трябва да изчезне от картинката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дерек си е за зачистване. Бившият не я е светнал за работата си, но е приел раздялата, правейки всичко възможно, за нея,  да може да е тя добре, а настоящият хем я лъже, хем  е и Егоист. 

Ама и тя вятър и мъгла- да я питаш защо не каза за флашката. Шивачка- шпионка, може би това е обяснението.:896767:

 

Имаше един хубав лаф в единия епизод от тази седмица,  за любовното уравнение, дето трима са вече тълпа.:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, Lawandula said:

 

Ама и тя вятър и мъгла- да я питаш защо не каза за флашката

 

Не каза, защото помни как Софи я предупреди да не вярва на никого, дори на най-близките си.

Какво я лъже Дерек? Не й беше казал за работата си по разбираеми причини. И аз го недолюбвах в началото, но с тоя броманс ми влезе под кожата. Пък и обича я жена си, ревнува я, и добре се грижи за нея да е постоянно в комфорт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чингу, как за какво я лъже- за Софи  примерно, за отношенията му с нея. 

Обичта на двамата мъже е различна. Едната е всеотдайна и разбираща(  знае ѝ навиците, желанията, какво би я успокоило, какво и е нужно и т.н.), другата обсебваща, дебнеща, лустросана на външен вид и изискваща.Такава, като втората, в крайна сметка  изморява.

За зачистването има и друга проста и логична причина- едностранна любов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не могат да го очистят тоя Дерек! Яко копеле се оказа! Кола го гази, на него нищо му няма, всички кости здрави, само малко от шока недовижда, ама ша са оправи като му мине стреса. Непукист абсолютен! Майка не майка, хич не се трогна! Ама и тя какъв нож му заби накрая! Гадина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накрая какъв женски бой се развихри, че и с хапане! Направо помислих, че съм превключила на някой тайски лакорн по погрешка :slap: Е не оставиха Дерек да бъде ангелче поне един цял епизод, ама нищо. Не приключи никак зле за него. И каквото и да казвате, но на главната продължаваше да й се разтреперва сърцето и да го търси, въпреки всичко. Толкова емоции й причини, че няма как да го забрави. Жалко за Ерик!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ю И На не я харесвам много много, но Ерик много ми харесва като актьор и....ще дам шанс на сериала, но определено нещо куца в това представяне на агенти на Интерпол.....леко комично представяне....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ю И На ми е най-неприятната акртиса. Толкова зле играе, супер изкуствена, не мога да довърша нито един сериал с нейно участие...

 

 

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз не съм фен на Ю И На...само като й видя изкуствената физиономия и малко ми е антипатична и вече не мога адекватно да преценя добра актриса ли е или не ....Но пък Ерик.....много го харесвам и ще се гледа. Ако това е Интерпол, ЦРУ.....не знам, много слабо бре хора, изглежда ще го правят от към комичен сюжет....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал го избрах по плаката. Нещо друго очаквах, но и така ставаше. на комедия го изкарах. Тази с роклите се оказа шпионин над шпионите.
И как учената успя да зашие чипа в роклята? Колко време, игла, конец, без никой да я види и тн, ши тоя чип в роклята, е това ме глождеше до края.
Не беше лошо, но можеше по-накратко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...