Jump to content

The Spy Who Loved Me (2020)


Gia13

Recommended Posts

1 hour ago, Чингулинка said:

Някой гледа ли? На мен ми е интересен.

 Защо само един епизод имаше миналата седмица? И тази ли ще е така?

 

Имало е  бейзболни плейофи ( сигурно каналът е откупил правата за излъчване) и предназначения еп 5 за сряда е бил излъчен в четвъртък.Тази седмица би трябвало да си ги излъчат по график, поне за сега няма промяна. (към бележките)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 7-те серии наведнъж. Сериалът е лек, забавен и интересен. Харесвам лошко и се радвам, че е в главна роля. Ерик е сладък маймуняк както винаги и прави химия даже сам със себе си. Мисля си, че Софи е жива. Тя и лошко се обичат, а жена му е само за прикритие. Накрая ще й бие шута и със Софи ще се изстрелят да си живуркат на някой екзотичен забравен остров. Ще ми се обаче лошко и жена му да си останат заедно. Такова невинно притворство излъчва, че при все това ти става жал за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@meri2003 радвам се, че имам компания в темата. :beer:Твоето въображение е по-развинтено от на сценаристите! Няма как да е жива Софи, полицията какво разследва тогава? Иначе забележката за невинния притворко е :yes: Ама да не остава в никакъв случай с главната, че инак Ерик ще плачка и ще почне женски бой коя да го утешава сред фенките му начело с @Lawandula , която уж си го заплю, ама нещо изчезна от темата. Добре че мен не ме кефи тоя грозник, иначе досега да съм й го отмъкнала :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Чингулинка написа:

@meri2003 радвам се, че имам компания в темата. :beer:Твоето въображение е по-развинтено от на сценаристите! Няма как да е жива Софи, полицията какво разследва тогава? Иначе забележката за невинния притворко е :yes: Ама да не остава в никакъв случай с главната, че инак Ерик ще плачка и ще почне женски бой коя да го утешава сред фенките му начело с @Lawandula , която уж си го заплю, ама нещо изчезна от темата. Добре че мен не ме кефи тоя грозник, иначе досега да съм й го отмъкнала :28558:

 

Чингута, следя го изкъсо баш шпиончето в сериала,  макар, че откак се бракува в живота, хубаво си ходи с ореол, нямам против,  но що го пренася и на екрана се чудя. Нищо от предишния Ерик почти няма-сякаш са му натиснали спирачките.:D

Сериалът го не коментирам, да се не повтарям.Ама ще оплюя момата- много ми е изкуствена и безизразна нещо, а химията и със сите шпиони е направо мираж. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лав, "момата" е два пъти бракувана :lol2: Аз съм й фен, сладурана е и е забавна. За химия няма как сама да си я направи, като не й помагат мъжовете... Пък и да не скандализира аджумите, ще им вдигне много очакванията, каква химия след два брака? :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак сега обърнах внимание на момата. Лично аз много трудно я понасям, да не кажа хич. Ще помисля още малко дали да гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, bond said:

Чак сега обърнах внимание на момата. Лично аз много трудно я понасям, да не кажа хич. Ще помисля още малко дали да гледам.

Да бе, ще мислиш! Вярвам ти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Чингулинка написа:

...каква химия след два брака? :28558:

 

Стига бе! Че тя кога успя да се омъжи два пъти, аз знаех само за връзката и преди години с Ji Hyun Woo! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@eowina, предполагам, че за двата брака в сериала иде реч.

По принцип ми е сладурана, но в тоя сериал нещо не ми допада играта ѝ.

 

Днес няма да има нов епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, eowina said:

 

Стига бе! Че тя кога успя да се омъжи два пъти, аз знаех само за връзката и преди години с Ji Hyun Woo! :blink:

Ако гледаш сериала, ще разбереш ;)

@Lawandula стига с тези лоши новини! На тоя епизод разчитах да ми оправи настроението!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 minutes ago, Lawandula said:

Чингу, ни шпиони, ни лисугери.:D

Мани, мани! Днес да не е ден на бан на грозниците? Добре, че е тайското, иначе съвсем щях да се депресирам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Lawandula написа:

По принцип ми е сладурана, но в тоя сериал нещо не ми допада играта ѝ.

 

И аз мисля, че е сладка, но някак така се получава, че в сериалите, които съм гледала с нея само второстепенните й роли ми харесват (Secret garden, The greatest love, One more happy ending и разбира се Goblin). В главните все нещо не ми достига.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липсата е хванала романса,  но за това пък, бромансът на шпиончетата  на ниво. :D

И за мъжете има стимул за гледане- краката на главната.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, dido100 написа:

Мноооооооо тъп сценарий!

 

Това не го ли гласувахме вече единодушно?!:D

Но въпреки това- гледаемо, което си е изключение.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...