Jump to content

Източният дух по телевизията


Recommended Posts

Трябва, ама...

То и в Турция сигурно е същото положение. Кротуват си по темата, от къде е черпен сюжета и си му слагат марката "Произведено в Турция". . :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хорица, кой е китайският филм, който върти БНТ в момента, че го хванах в движение, а в програмата не го откривам? Вижда ми се интересен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, обикновено за мен телевизора е като радио - пускам новините и слушам с гръб към него какво става по света и у нас. Е, днес по БТВ новините от 19,00  ще говорят за К-поп!  :28558: :28558: :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха аз също, но не съм мерило, защото разпознавам само ТОП и Фт айсланд. Чакам втора серия "Манията по корейските сериали", там ще се справя по добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. Чакам втора серия "Манията по корейските сериали", там ще се справя по добре.

:28558:  :up:  Честно казано, повечето време броях групите - тия са 6, тия 8, а ето и едно момиче. Нея бях на косъм да я позная, ама много кратък репортаж бе  :xaxa:

 

Оставям някой друг да се пробва. БТВ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бреййййй как съм пропуснала толкова важен репортаж хахахахах На мен ми е интересно кой е избирал кои групи да покажат, някой е много SM настроен :28558: :28558: :28558: ...

Да ви улесня момичета изреждам по ред на показване хаххаха BtoB, EXO, SNSD (Girls' Generation), Super Junior и пак EХO. Всички си имат теми започвайте да слушате хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дането, мерси за инфото. Погледнах и аз програмата. 30 минути е . Не съм запозната с тази рубрика "В кадър:"

Може да пуснеш инфо и в другия форум. Дано не забравя да пусна този канал в толкоз часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е тука темата, ама като продължение на горното мога да кажa, че при телевизията-майка няма нищо случайно.

 

Оказа се, че нашият президент отива на официално посещение днес в Южна Корея.

 

Как е България на корейски, за да пробвам в търсачката Naver? :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Спиди! :icon_sunny:

 

Ама по-добре да не бях пускала търсачката..... Извинете за оф-топика, ама България по техните медии е реклами на малкоизвестни наши "розопроизводители" и скандални новини. :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...