Jump to content

Източният дух по телевизията

Recommended Posts

19:45

„Белият дракон” – приключенски със Сесилия Чунг, Ксао Лунг Динг

PRO-BG

Жалко,че ни видях по рано.Гледаше ми се. :mad2:

Хаха, човек, нищо не си изтървал! :) Въпреки че това е идеалният филм, ако ти се гледа пародия, на която да се хилиш на простотиите.

Темата на филма

БГ субс - пасват идеално на пародийния сюжет на филма ;)

По време на световното по БТВ новините даваха части от 3 песни за световното и една от тях беше ето тази:

:)

Някъде бях чела(преди доста време), че след като свършела вълната от турски сериали щели да пускат някакви корейски(Full House , BBF) на което искрено се надявам ... даже от един форум пращат писма до телевизиите да пуснат Boys Before Flowers ^^

Като гледам как се мъчите тука с тия българските телевизий да видите наще кпоп любимции.. си позволих да се опитам да ви спра мъките :Д

Всеки който има Bulsatcom или Msat cable да си пуска ARIRANG TV !!! (за абонатите на Мсат за по лесно програмата е на 105 :D )

Та значи всеки ден дават наще кпоп изпълнители и актьори и т.н.. в часовете:

16:30 - ShowBiz EXTRA - новини за Корейската сцена

17:00 - Pops in SeouL - пускат KPOP парчета ( преди няколко дни пускаха на Super Junior - BONAMANA :es: )

Допълнително в сряда на мястото на Pops in SeouL дават шоуто на U-KISS "ALL ABOUT YOU) ..

Дават и повторения на предаванията вечерта от 22:30 и на обяд от 11:30 ..

еми това е.. дано да съм помогнала с нещо.. :D:bow:

какъв кеф и аз искам да имам тея програми.Аз ако чуя някоя к-поп песен по булгарската телевизия аз ще вдигна блока във въздуха... :D :D :D а Hangeng освен к-поп песни и новини (не че е малко) дават ли нещо друго ???

това е супер нечестно......... <_< <_< -_- ..........аз със моя Евроком....и тъпите им 120 програми,измежду които има всякакви турски,френски,искапнски и така нататък...една такава не можаха да сложат.........тцтцтц

какъв кеф и аз искам да имам тея програми.Аз ако чуя някоя к-поп песен по булгарската телевизия аз ще вдигна блока във въздуха... :D :D :D а Hangeng освен к-поп песни и новини (не че е малко) дават ли нещо друго ???

Да дават Let's Speak Korean, и някакъв сериал Dr.Gang .. и още някакви там измишльотени на кореиците :D

А да и забраих да кажа, че тая програма е изцяло на Английски, даже като говорят на корейски отдолу го превеждат на английски.. абе кирия :D

В момента пo Диема дават "Смъртоносен дуел", започнал е в 10 часа.

От 11 часа по tv1000 ще дават филма "Дракон:Историята на Брус Ли".

Гответе се за нов анимиран шедьовър. Тази вечер, по телевизия Супер 7, от 21 часа. Шепотът на сърцето е създадено в Студио Гибли през 1995г. Хаяо Миязаки е негов сценарист. Гледах го преди година и останах истински впечатлена. Анимето е свързано до известна степен с едно по-късно заглавие на Гибли - Neko no Ongaeshi.

89dbb701b630b4ff.jpg

Преди пет минути по БНТ започна Summer Palace на режисьора Lou Ye, който с този филм си спечели петгодишна забрана да снима (за Китай става дума, разбира се). Който не го е гледал може да навакса, стига обаче да е над 18 години. ;)

По Диема 2 на 25.09.2010 /събота/ от 21:00 ч.

"Мемоарите на една гейша" /2005/ САЩ

Драма, режисьор Роб Маршъл, в ролите: Джан Дзъи, Кен Уатанабе, Мишел Йео, Гун Ли

По TV 7 на 25.09.2010 /събота/ от 20:00 ч.

"Митът" /2005/ Китай, Хонг Конг

Приключенски екшън с Джеки Чан, Ким Хи Сон, Малика Шерауат и др.

По PRO.BG на 29.09.2010 /сряда/ от 15:00 ч.

"Печени ченгета" /1999/ Ханг Конг

Екшън/ комедия режисьор Бени Чан, в ролите: Пол Ръд, Джеки Чан, Никълъс Це, Сами Лий, Стивън Фунг, Грейс Ип, Ерик Цанг, Даниъл Ву

Много Джеки Чан, много нещо!

По PRO.BG на 30.09.2010 /четвъртък/ от 16:50 ч.

"Легенда за червения дракон" /1994/

Екшън, режисьор Чинг Уонг, участват: Джет Ли, Дийни Ип, Тсуе Миу