Jump to content

Източният дух по телевизията


Recommended Posts

 

преди 23 минути, Mina написа:

Здравейте, попаднах случайно на „Бързо, лесно, вкусно” по БНТ и имаше седмица на Корейската кухня. Опитвам да намеря епизодите някъде , но не ги откривам, а случайно го улучих преди около седмица ? Някой да може да ми помогне?

 

Заповядай – :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Mina написа:

Здравейте, попаднах случайно на „Бързо, лесно, вкусно” по БНТ и имаше седмица на Корейската кухня. Опитвам да намеря епизодите някъде , но не ги откривам, а случайно го улучих преди около седмица ? Някой да може да ми помогне?

Здравей, аз също лях гледала.рекламата но забравих да го гледам.

Като напишиш в търсачката бързо лесно вкусно вкусът на Южна Корея излиза.

Не ми позволява да споделя или да копирам линк .... опитах няколко пъти. В другия сайт за споделяния не намирам да са качени...

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e9d0c5edae9251308c9d1aeda0c6923c-angeli-

 

От 11 април Bulgaria ON AIR започва излъчването на японския сериал "Ангели в бяло" на медицинска тематика всяка събота и неделя.

За повече информация, вижте анонса им :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още един корейски сериал по телевизията :) от 21.06.21 по Бтв Лейди, започва " Първият ми живот", начало 20:00 часа :) :)

Поне така върви в рекламата, не мога да го открия точно кой е, дали заглавието е същото.

Редактирано от magikamegi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.06.2021 г. at 12:22, bond написа:

ТОЗИ

 

Между другото, аз много ценя сериала. Но едва ли ще го гледам дублиран.

Аз пък не го ценя и хващам бас, че ще има гледаемост 0,0000000001%. Ни бабите, ни каките, камо ли лелките ще гледат двама 30 годишни дебили, дето 16 епизода им въртят мислите, дето се реят в главите им. Действие-нула. Даже ако ориз  чистеха,  вместо боб и леща, като в турските, пак все някой щеше да се престраши да погледне, а те цял сериал се зяпат и тъпеят. Никакъв шанс!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да днес точно по БНТ1 от 9:20-11:00 даваха китайският филм "Бързо отведете брат ми". Изгледах го и интересен ми се стори.Въпросът ми е,че тук в сайтът го намерих под формата на драма от 2018,а филмът е от 2003.Не видях да пише,че има и филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По BTV LADY ще пуснат премиера на драмата "Приказката за деветте опашки" ("Tale of the Nine-Tailed.") от четвъртък 7 октомври в 22:30 часът. Като видях,драмата е чисто нова от 2020,кога са успяли да е и дублират ми е чудно.От коментарите тук в темата е много харесвана и гледана.Ще и хвърля едно око когато започне,дано си заслужава:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, ftisland said:

По BTV LADY ще пуснат премиера на драмата "Приказката за деветте опашки" ("Tale of the Nine-Tailed.") от четвъртък 7 октомври в 22:30 часът. Като видях,драмата е чисто нова от 2020,кога са успяли да е и дублират ми е чудно.От коментарите тук в темата е много харесвана и гледана.Ще и хвърля едно око когато започне,дано си заслужава:)

Надявам се да ти хареса. Никак не е лошо сериалчето, а Донг Ук както винаги е голям бонбон. После да пишеш отзиви:D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...