Jump to content

Източният дух по телевизията


Recommended Posts

Тази вечер по NOVA от 20.00 часа ще дават "Шанхайски рицари" с Джаки Чан, мисля озвучен на български. Приятно гледане ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В публикацията на 10asia се споменава, че ако интересът е голям, се разглеждат още седем други сериала на SBS, които ще бъдат подбрани за излъчване.

Е това е новина !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доживяхме,......но защо трябваше да започват с нещо което подозрително прилича на латиноамериканска боза. Не съм гледала филма, но предвид многото епизоди се очертава да е от типа сапунка. Щеше да е много по-добре да се излъчи първо някое от хитовити за последните години заглавия, за да се привлече зрителския интерес. Сега ще кажете, че сме претенциозни, но от опита ми с корейски сериали знам, че нещо повече от 20 епизода се преглъща трудно(поне от мен). То понякога в 16 епизода има разтакаване та какво остава за 55. Поне се опитват да предложат нещо различно на зрителите, макар че аз не виждам нищо различно в сапунка от която и да е държава. Но ще поживеем, ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала не е сапунка, един от любимите ми, затова и започнах да го превеждам, със сигурност ще привлече зрителското внимание. Все пак е имал почти 40% рейтинг, а артистите са просто невероятни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Diema Femily започва излъчването на драмата Loving You a Thousand Times на 7.02.2011г. - понеделник от 21.00ч. Драмата ще е дублирана на български. Пожелавам висок рейтинг и следващата корейска драма да гледаме по Нова ТВ.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота и неделя по BTV Comedy от 16:00 Най-добрият Нинджа - риалити шоу (Япония).

Вера го хванах в последните 10 минути, но беше луд смях.Готиното е, че говорят на японски и има субтитри, а водещия се обажда да каже едно-две изречения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С уговорката да не ми се смеете много (утре имам изпит и откачам :rolleyes: ), та да си кажа как преди 10 минути хванах Сънчо... една стара анимацийка с мечки... лъхна ме на ранни детски спомени. Гледам си го аз, значи, и накрая гледам корейски имена... корейско било. Това си го прави точно за този раздел :rolleyes::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой писа че там за тея от Булсатком си имали arirang tv .. някой знае ли дали допълнително се заплаща.. :unsure:

 

Мда, и аз това искам да знам! Може ли да някой да ни даде отговор? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ,не се плаща допълнително.Аз плащам 14.80лв. за пакет СТАНДАРТЕН + пакет ПРЕМИУM (заради animal planet i discovery)Включва Arirang и Pop Core,където напоследък пускат и K-pop. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ,не се плаща допълнително.Аз плащам 14.80лв. за пакет СТАНДАРТЕН + пакет ПРЕМИУM (заради animal planet i discovery)Включва Arirang и Pop Core,където напоследък пускат и K-pop. ;)

 

На Булсат имаш Ариранг? На кой канал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...