Jump to content

Източният дух по телевизията


Recommended Posts

БТВ Лейди продължава излъчването на корейски сериали. От 13 януари започва Cheat on me if you can. Аз не съм го гледала, но от малкото отзиви в темата му тук във форума разбрах, че им е харесал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Особеностите на корейската традиционна музика" , кратко гостуване на БНТ1

Редактирано от fractal
Има го на линка, но все пак го записах и на файл, в момента може.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По БНТ 2 дават от 20.30 японския сериал "Чудеса" и от 21.15 "Фурната на Гретел", кулинарна поредица от 4 епа. Също така и документалния сериал " Япония днес".

Редактирано от milkyni
Добавен линк.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По Btv Lady ще започне 1-ви епизод на  корейската драма 

"Moonlight Drawn by Clouds" на 2 юни (четвъртък) от 22:30 часът,повторението е от 10:00 часът сутринта на следващият ден. От понеделник до петък ще се излъчва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата неделя (29.05.22) по Bulgaria On On Air е започнал нов криминален японски сериал -"Престъпен синдром" (Hanzai Shokogun). Дават го всяка събота и неделя от 20:30ч, а след излъчване, сериите ги има качени на сайта на телевизията (активни до 1 месец изглежда).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По BTV Lady ще дават корейската драма 

Moon Lovers - Scarlet Heart: Ryeo. 

От 28-ми юни вторник всеки делничен ден (понеделник до петък) от 22:30 часът и повторение на следващият ден от 10:00 часът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По Btv Lady от днес (26 юли) от 23:00часът започва първи епизод на драмата 

"Because This Is My First Life (2017). С повторение на другият ден от 10:00 часът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, ukio said:

По Bulgaria On Air започва нова дорама - Code Blue с Ямапи.

Супер, тази драма на Ямапи ми е една от любимите.

Знае ли се кога ще започва? Гледах програмата до другата сряда, но не видях да го има.

А и на свой ред да кажа, че от днес по 24 Кitchen започва поредицата Вкусове от Сингапур,

днес от 22.30 часа, другите делнични дни от 22.00 часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнаха да повтавят японския сериал Чудеса  по БНТ 1 от 23.08 следобед от15ч (10 серии са само).

 

BTW ако имате телевизия AMC, понякога дават корейски и китайски филми на различна тематика ( със субтитри). Последно гледах Legend of the Naga Pearls (2017).

Редактирано от dache
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията. Рядко си пускам този канал, но сега се зарових и установих, че вчера са давали The Man From Nowhere ( бълг. превод на заглавието "Непознатият").

Вече ще го следя внимателно :). Определено има какво да се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има добри попадения, включително и от неазиатските. А който не ползва интерактивна телевизия- често ги повтарят през определен период, така че и да се изпусне нещо, пак ще го покажат скоро :D Миналата седмица са давали също Империята на демоните и Русалка.

Редактирано от dache
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак съм аз :D За който не е разбрал- от 8 септември по BTV Lady започва излъчването на Secret Garden от 23ч всеки делничен ден. Също така са купили Rooftop Prince,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали точно тук е мястото да напиша това,ако не е ще ме извините:)

Случайно по музикалната телевизия MTV Live видях корейското музикално предаване "SBS The Show" (само че от 13 септември мисля,че е предаването)

Ще го дават в понеделник на 3 октомври от 12:00 часът.

П.П Пиша това,защото не очаквах да дават известно корейско предаване по телевизията(дори и по музикална програма):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.09.2022 г. at 6:47, ukio написа:

Този път България он еър пускат асаадора - Тото нее-чан.

 

Изпуснала съм този път, чак днес го засякохме при случайно сменяне на каналите :D Изглежда интересен, тъй като са по 15 мин епизодите, явно дават по 3 наведнъж. Ако го повторят някога, ще се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...