Jump to content

Източният дух по телевизията


Recommended Posts

Аз съм гледал няколко епизода на корейския вариант и един епизод от българския. Направи ми впечатление, че в корейския вариант пеят много повече песни на корейски, докато в българския само на английски хванах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, започнаха Зимните Олимпийски игри в Корея. Днес беше откриването и страхотно се бяха подготвили корейците. Много, много красиво и значимо. Дали някога ще видим обединена Корея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше и един от първите въпреоси, които ми зададоха колегите - "защо са заедно?". Следващите коментари бяха - "еййй, тези хора били интересни, мн са напред" и "Какво ще ми препоръчаш да гледам?"  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко, в 13:00 (колко са точни), започна церемонията по закриване на Олимпийските игри. По бнт1 и по евроспорт може да я гледате, коментаторите се вшечатляват от почти всичко и са подготвени с интересни факти :)

 

ПП: "Денс групата EXO" - ще умра :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който гледал, гледал.:D Сбогом 23-ти зимни олимпийски игри в Пьончан. Закриването беше страхотно, каквото беше и откриването!:wub: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки петък по БТВ екшън от 22.00 ще дават китайски филми, сравнително съвременни, за бойни изкуства.

Този петък "Произходът на меча" 2014г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Доктор Х" - от 16.30 по България еар. https://www.bgonair.bg/film/2018-10-15/meditsinska-etika-i-brily … ir-ot-22-oktomvri
Сега потърсих даже са 4 сезона https://www.bgonair.bg/film/2018-10-15/meditsinska-etika-i-brily … ir-ot-22-oktomvriстаричко, но има надежда да излъчат и нещо по хитово  Praynig началото е поставено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, по FilmBox в момента гледам "Железопътни тигри" (2016). Игрален филм. Продукция на Китай. Със субтитри е. Участват Джеки Чан и не мога да повярвам ...... Тао от ЕХО (бивш член). Понеже не повярвах на очите си, проверих в Гугъла и наистина се оказа, че е той. Според мен азиатското кино бавно, но сигурно си проправя път и на нашия екран. Еха-а-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента  по БНТ дават документалният филм е в 2 части "Фениксът Токио" . Според програмата , първа част ще се излъчи на 6 април от 18:45ч , а втората , на 13 април от 18:45ч . Повторенията им ще са през нощта от 1:30ч.

Фениксът Токио по БНТ

 

------------------------

 

Хора, гледайте повторението, наистина е страшно интересно. Това са документални кадри от края на по-минали век. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Хара-кири: смъртта на самурая"
Тази вечер от 23ч. по БНТ 2!
Един от най-добрите филми на култовия режисьор Такаши Миике!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 18 септември по канал1 от 19ч. започва излъчването на сериала " Потомци на слънцето". В рекламата споменаха, че до края на годината ще има корейска вечер и това е само началото. Новината е страхотна и ще ми е интересно какво още са приготвили :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер /24.12. /от 22:00ч по Диема е обявен "Кунг-фу йога"  с Джеки Чан и Аариф Рахман.  

В записването на саундтрака, редом със Джеки Чан  участват Zhang Yi Shan и Ян Зи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали ще се сети за един анимационен сериал, който даваха преди около 10г. по тв7 или супер 7. Не помня дали беше китайски, корейски или японски, но името на сериала мисля, че беше име на момче. Разказваше се за едно семейство и техните деца, момченце и момиченце. Имаха много збавни истории. Серийките бяха по около10мин. Много ми се иска да открия сериала, хванахме се на бас с дъщеря ми, кой ще го открие първа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгубих баса, в този момент дъщеря ми нахлу и развълнувана ми съобщи, че го е открила. Става въпрос за "Тао Шу момчето воин ", голямо търсене падна :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.09.2019 г. at 21:06, magikamegi написа:

От 18 септември по канал1 от 19ч. започва излъчването на сериала " Потомци на слънцето". В рекламата споменаха, че до края на годината ще има корейска вечер и това е само началото. Новината е страхотна и ще ми е интересно какво още са приготвили :es:

От днес (2020-07-8) започват да го повтарят (2ро повторение) от 23:35 по канал 1, с българското озвучаване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, попаднах случайно на „Бързо, лесно, вкусно” по БНТ и имаше седмица на Корейската кухня. Опитвам да намеря епизодите някъде , но не ги откривам, а случайно го улучих преди около седмица ? Някой да може да ми помогне?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...