Jump to content

Източният дух по телевизията


Recommended Posts

На 1 септември от 19:30 по BTV Action почва "ИРИС 2" :

 

http://www.btv.bg/video/action/videos/ochakvajte-iris-2-novo-pokolenie-ot-1-septemvri-samo-po-btv-action.html title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жана Бергендорф в Черешката на тортата днес направи направи изцяло корейска вечер. Интересно ми е има ли някой друг, който я е гледал и какво е мнението ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жана Бергендорф в Черешката на тортата днес направи направи изцяло корейска вечер. Интересно ми е има ли някой друг, който я е гледал и какво е мнението ви.

Много рядко гледам телевизия и не са ми ясни. Ако дадеш линк към предаването може и да погледна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста скучно ми се видя предаването. Жана Бергендорф я виждам може би за първи път, чувал съм и името, но не ми е било кой знае колко интересно. Готви корейски ястия, горе долу каквито ги дават по техните телевизии. Гостите се чудиха какво да говорят, трябва им сценарии. Не успях да го догледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледах. Ми готвачката от Юн и донесе повечето неща и и даваше съвети докато готви. Подреди маса на земята - изглеждаше много хубаво. На гостите всъщност им хареса толкова много, че я направиха победител за седмицата. 

За съжаление тя разказа малко за живота си в Корея, или малко излъчиха, някак и на готвенето не наблегнаха твърде. Беше си хубаво. 

По принцип обвиняват продуцентите, че и чистят имиджа с това шоу и всички кадри с детето с дома и и прочие. Може и да е така, но корейската вечер си беше интересна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Манджите поне на вид ги докара. Останалото е пълен погром, всичкото. На корейката говореше на "ти". Гледах и ми се ревеше от нивото на елита в бг шоубизнеса... То и шоуто такова, и бизнеса такъв... Припомних си защо не гледам телевизия от години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не останах доволна от предаването. Корейският на тази българска певачка беше покъртително зле.... За шест години прекарани там май не го е научила много... Самата тя ми се видя доста нечостоплътна личност, ама това си е мое лично мнение, базирано единствено на наблюденията ми в това предаване и в едно интервю по някакъв сутрешен блок. Иначе корейката от Юн и донесе всичко, което си беше доста тъпо. Поне да си беше направила труда да симулира, че пазарува. Можеше поне да направи един десерт, а не да разчита на готовите сладоледени десерти, които предлагат в Юн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах и ми се ревеше от нивото на елита в бг шоубизнеса... То и шоуто такова, и бизнеса такъв

Все едно в Корея не е така?!

Хиперболизираш!

 

И аз не останах доволна от предаването. Корейският на тази българска певачка беше покъртително зле.... За шест години прекарани там май не го е научила много... Самата тя ми се видя доста нечостоплътна личност, ама това си е мое лично мнение, базирано единствено на наблюденията ми в това предаване и в едно интервю по някакъв сутрешен блок. Иначе корейката от Юн и донесе всичко, което си беше доста тъпо. Поне да си беше направила труда да симулира, че пазарува. Можеше поне да направи един десерт, а не да разчита на готовите сладоледени десерти, които предлагат в Юн.

нечистоплътна -и в България и в Корея има Cultural appropriation!

Не разбирам,защо изпитвате такъв негативизъм...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, леле, българският бил като корейският, викаш... Отдавна не бях се смяла така, благодаря ти! :D

 

И, да, наистина има нечистоплътно излъчване. Външно, вътрешно, всякак. Не съм негативна, но няма как да кажа на черното бяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда тука е абсурдно да се говори за елит, просто такъв не съществува, не и в пълният смисъл на думата...всъщност в какъвто и да е смисъл. Нашенският "елит" е сбирщина от мутри, мошенници, компаньонки, комплексари и всякакви други безполезни субекти повечето от които са известни с това, че са известни както е лафа за Ким Кардашиян. Ние сме ги определили като елит, просто защото няма кой друг, а и в нашата държава и загниващо общество трудно да се издигне в култ нещо смислено и стойностно. И аз не гледам телевизия и защо да го правя след като пускайки една от телевизиите ни насреща ми се пулят недоразумения като Славчо Трифонов? Не може да се говори за елит в държава където същият е съставен от една сюрия плеймейтки (гореспоменатите компаньонки), чалга певици (пак компаньонки ама с "талант"), корумпирани политици, мафиоти и пишман спортисти + Евгени Минчев(нарочно го откроявам). Един от най известните ни и уважавани спортисти - Кубрат Пулев лично мен ме накара да се червя като домат след простотиите и комплексите прикрити под родолюбие, които показа по време на мача си с Кличко... след като видях това нямаше как да уважавам такъв дебилизъм, но Кубрат не е виновен просто толкова му е акъла и така са го научили. Държава в която хора като Азьо, Дриско, 100 кила и себеподобните им са идоли на подрастващите и пример за подражание и в култ биват издигани същества като тризначките, Икебаната и Джорджано няма как да има претенции за елит. Ние сме кралството на абсурдите, а Корея и която и да е държава освен някоя тъмна африканска или южноамериканска нацийка няма как да прокопаят дъното до което  сме прокопали след падането на комунизма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жана на мен ми е симпатична още от "Х фактор". Да, няма излъскания вид на корейка, но талант има бол. Не знам какво ще рече "нечистоплътно" в случая - сигурно обицата на носа и редките зъби автоматично водят до тая "присъда". Гледах само откъс, но момичето пя с хъс и успя да създаде хубава атмосфера.

Инак и аз съм на мнение, че елит в бг няма. Има хора, които умеят да крадат и такива, които умеят да се преструват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сиера, нямах предвид личната й хигиена. Съжалявам, че наистина не мога да намеря точната дума за усещането, което оставя у мен тази жена. Не е заради пиърсингите, аз си имам също в прилично количество. Не е и заради разстоянието между зъбите, някои хора го намират за секси, моето майка ми ми го отне в ранна детска възраст като ми сложи шина. Казано с прости думи, усещането ми за Жана Бергендорф е, че не е добър човек. Самото предаване беше буквално съшито с бели конци, за да и изчистят имиджа.

Иначе пее добре, не мога да и го отрека. Просто всички сегашни музикални звезди в България са ми просто певачи, защото не могат да стъпят и на малкия пръст на тези от близкото минало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щях да се въздържа от хейт, но да кажа колко ми е противна набедената за можеща певица, вресла. Още от фактора не я харесвам, така и не разбрах защо спечели тя. Не ми харесва вресливият и глас, опита да е оригинална ми е пълна пародия, посредствено държание, излагането на личните и драми пред публиката, изцепките с дрогата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурна дали тука е подходящата тема , но на следващия лайв на капките Ваня Джаферович ще трябва да влезе под кожата на CL  :)  Като видях жребия първоначално реших, че ми се привижда, после се разхилих неистово. Най-малкото резултата ще е любопитен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е дали някой е хващал по телевизията българския вариант на I can see your voice. Корейският съм го гледала само няколко пъти, днес за първи път от доста време пак пуснах телевизора вкъщи и хванах нашия вариант. Впечатление ми направи грубото отношение на "журито" към участниците. Иска ми се да чуя и друго мнение за предаването. Аз лично останах разочарована, въпреки че не очаквах много. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, Yoyo_ko написа:

Интересно ми е дали някой е хващал по телевизията българския вариант на I can see your voice.

 Гледах няколко епизода. България е малка и някои участници се познаваха с хора от "неутралното жури".

Като е ясно, че всички "певци" бяха дошли да се покажат по телевизията, като повечето от тях си бяха пълна излагация по сценарий, то бе ясно, че предаването няма да е от най-вървежните.

Тук в този форум и на всички английски се използва думата cringe - да ти е неприятно да гледаш как някой се представя зле или се излага. Бг публиката е сеирджийска, но повече от един път не обича да гледа този тип "шоу".

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...