Jump to content

Източният дух по телевизията

Recommended Posts

Тъй като телевизията ми е голяма слабост, макар че в последно време интернет я поизмести още обичам да гледам телевизионни предавания и филми излъчени в телевизионен ефир. Днес по National Geographic гледах невероятно предаване за бойните техники и бойни изкуства, а току що чух реклама, че ще излъчват по БНТ "Затоичи" реших, че е полезно да коментираме това, което се излъчва по нашите телевизий. Поне се излъчва в реално време и може да се гледа едновременно от всички желаещи. След това да се коментира.

19.45 По PRO.BG - "Извън релси" с Никълъс Це и Антъни Уонг(нещо ме съмняват имената, но така пише във вестника)

Малко банално от моя страна,но загледах Ninja warrior по бтв синема и там имаше и българско участие(Йордан Йовчев почти успя :es: )

Плюс че преди време даваха доста азиатски филми по диемите,напоследък не знам.

Малко банално от моя страна,но загледах Ninja warrior по бтв синема и там имаше и българско участие(Йордан Йовчев почти успя :es: )

Плюс че преди време даваха доста азиатски филми по диемите,напоследък не знам.

точно за това предаване щях да пиша :o много е интересно секи път го гледам когато хвана :P а и много готино че чуваш японския а не като обикновенно да го озвучават <_< дават го по bTV COMEDY от понеделник до петък от 13:00 ;)

13743017084717ad8440ca3.jpg Най-добрият нинджа

Ninga Warrior ( на японски Sasuke ) много добро реалити, но не е много актуално в смисъл повечето серии които дават са снимани отдавна <_<

AXN SCI FI и по-скоро ANIMAX имат доста интересна програма: те по принцип доста анимета излъчиха,но сега са подготвили доста нови неща: Honey and clover (drama),Fullmetal..,Naruto(за къде без него), още имаше,но не запомних всички.Предполагам,че ще ги започнат лятото.Въобще супер,че има място,където излъчват подобни неща с превод . :)

Не знам,не казаха нищо,но не ми се вярва да го пуснат на английски по българска телевизия.Предполагам,че ще е с български субтитри.

Honey and clover е с бг суб...само че не драмата, а анимето.

ПП.Пък имам чувството,че инфото е от миналата година,когато това бе програмата на ANIMAX.

Тъкмо мислех, че не само анимета ще има...

Значи все още съм в очакване на игрални драми. Няма ли заради аниметата поне да пуснат и техните нерисувани версии, след като се радват на такъв успех?!

Не,не,анимето го даваха миналата година. Рекламата беше live action ,мерна се и Икута Тома :D

Сега ще потърся видеото :)

Намерих това промо за Сай фай Унгария (нашето го хващаме оттам,но с друг превод.) Honey and clover live action ;)

http://www.youtube.com/watch?v=RPxuET1rGHQ

И аз го видях. Наистина е драмата. Видях Тома, Хироки и Рико Наруми. Невероятно! Тъкмо щях да пиша, че не е възможно да гледаме нищо друго, освен аниме по тези телевизии и ето, че чудото стана. Дано да им хареса и да пускат повече драми!

Всъщност, тя е давана през април по Animax. В програмата е написано.

Линк

В момента дават по БТВ - "Железният път".

Държава: Канада, Китай

Режисьор: Дейвид Ву

След като го догледам мога да изкажа и някакво впечатление.

Дамс.Ама е с бг аудио и ще се въздържа.

Участват Peter O'Toole,Sam Neill...май азитското е само за привкус.

Определено азиатското е с превес. Все пак едната част от действието се развива в Азия, а другата част - как азиатците строят жп линия :P

И филма не е лош. :P

Плюс това в събота пак по въпросната телевизия ще дават филма "Анна и Kралят" от 20.00ч.

Вярно, че филма е от САЩ, но Чоу Юн-Фан не е за изпускане. Лично аз горещо го препоръчвам.