Jump to content

Форумни срещи във Варна


Recommended Posts

Хахахаах...Памиииииии...........какво пречи да съм по-голма кекла от теб...........

 

 

 

 

 

Само да спомена .........УТРЕ........25. 05..........нейде по -пладне............ смятаме да пием бира с Румен на припек.

Който е свободен и му се идва е добре дошъл...........по точни уговорки...........като се наспя утре хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много искам, но за утре (противно на моите очаквания) ми изкочи нещо важно и неотложно... Исках да чуя от първа ръка нещо за феста, но явно ще остане за друг път. Ако имате възможност, понапишете малко впечатления от феста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес 25.05 ...........13.30 среша на пейките на Севъстопол...........и от там ще си намерим заведение на припек за бирата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, варненци, няма ли някой да ходи на Сумо утре и вдруги ден? Аз мисля утре по обед да се завъртя да видя за какво става на въпрос, че само то ТВто съм го гледала този спорт. Ако някой мисли да ходи, да пише- Може да се уговорим нещо в бързината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз това не го вярвам. Моля, ако някой отиде, нека снима дали наистина пият бира. Само слушам, че вършат такива нещо, но така и не съм виждала да се случва. Доколкото си спомням сама пиех бира... А сега да видите хубаво ли е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей,бандаа!!Аз,Славито,Усаги,Таня и Йо решихме утре вечер да пийнем по бира.Има ли желаещи да се присъединят към нас?!

Сладурчета...........аз за утре съм пас............направили са ми график за целия ден :mad2: .

 

Аз това не го вярвам. Моля, ако някой отиде, нека снима дали наистина пият бира. Само слушам, че вършат такива нещо, но така и не съм виждала да се случва. Доколкото си спомням сама пиех бира... А сега да видите хубаво ли е!

Аз сега да стоя ли кротка или да се изкажа после да не кажеш пак, че те подхлъзвам :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Доколкото си спомням сама пиех бира... А сега да видите хубаво ли е!

 

Че пречеше ли ти? ;)

 

Аз не знам, дали ще мога да се включа утре. Имам едни неуточнени уговорки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо да кажа, но варненци във форума определено имаме повод за празнуване. Погледнахте ли титула на форума - логото на Uni_cat вече е качено!!!

Честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина в най-скоро време трябва мащабно да се размажем от почерпване...е може и поне един от вас докато е още трезвен в началото на сбирката да ме похвали...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод поливане на логото: Тъй като разбрах, че Uni_Cat в момента не е във Варна пускам предложение за 15 ч. другата събота 05 юни 2010 с първо предложение - аспаруховския плаж и алтернатива кръчмите пред аквариума в морската градина (предлагам гласуване и чакам наддавания ;) за мястото)

... А довечера си е за довечера ... ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5ти съм на линия ... ако ще сме в морската, гласувам за Пираня (мотивите ми са ясни :P)

А на някой да му се ходи на кино? Дават Принцът на Персия:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5ти съм на линия ... ако ще сме в морската, гласувам за Пираня (мотивите ми са ясни :P)

А на някой да му се ходи на кино? Дават Принцът на Персия:

Така...........аз понеже бавно вдявам........или просто ме е напекло слънцето.............за кво точно гласуваш за мен :lol2:

 

а относно киното ..........ходи ми се, но ще е другата седмица, ако те устройва изчакай ме.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод поливане на логото: Тъй като разбрах, че Uni_Cat в момента не е във Варна пускам предложение за 15 ч. другата събота 05 юни 2010 с първо предложение - аспаруховския плаж и алтернатива кръчмите пред аквариума в морската градина (предлагам гласуване и чакам наддавания ;) за мястото)

... А довечера си е за довечера ... ...

 

 

Aко ще е в Аспарухово, обадете се като дойдите :rolleyes: аз ще съм на плажа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни идеи! За съжаление обаче, нито тази вечер, нито на 5 юни ще имам възможност да дойда :( . Много ми е хубаво като се събираме, но напоследък имам невероятно много неща за вършене. На този етап съботата ми е работен ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така...........аз понеже бавно вдявам........или просто ме е напекло слънцето.............за кво точно гласуваш за мен :lol2:

 

а относно киното ..........ходи ми се, но ще е другата седмица, ако те устройва изчакай ме.......

Заведение съм кръстила на тебе :)

Ще те чакаме за киното (4 души е по-добре ;)) Може даже за 5ти преди обеда да го оставим и след това да се изсипем в някое заведение.

Умишлено ли не споменавате дворчето на Алба като вариант :rolleyes:

Знам, че съм пристрастна, ама какво да се прави.

 

П.П.: Румба, няма да те черпя билет. Нали уговорката беше после да го гледаме пак филма ;) Ама само двамата! :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...