Jump to content

Форумни срещи във Варна


Recommended Posts

Абе ей!

Аз, за да стигна дотам, трябва да ползвам хеликоптер, подводница и влак...

 

Айде, айде... да не отварям сайта на Транстриумф холдинг, че да ти вадя маршрути на градски транспорт, че не знам на коя точно овошка из градината си живееш... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи при първа възможност идваш за реванш, иначе даваш - не даваш, ще ги издърпаме biggrin.gif

 

Емо, те нека са си твои, то ако не бяха щахме ние да си ги носиме, не да ги дърпаме. laugh.gif

 

Между другото това Пико се оказа, че не е лошо заведение за лятото. И телевизор си имат даже, хората мач гледаха... Само сервитьорките малко шматки си падат и май ни надписаха някоя бира отгоре, но при положение, че искахме обща сметка на над 10 души няма как друго да е...

 

П.С. ...абе на мене нещо ми се е приходило но дартс...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили хора, утре вечер, т.е. СЪБОТА от 18ч, отново в ПИКО ще си правим форумна сбирка. На желаещите, да заподяват :lol: Отсъствия ЩЕ бъдат писани, така че добре си помислите, дали да НЕ дойдете :lol: АМИ, ади, до утре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до 17 съм на работа .............та къде бе това пико? Че ще позакъснея най вероятно 896767.gif

И да се разберем от сега .......не си давам ушите ми ги дърпате 28558.gif

 

пп.............стига да не ме е ударила жегата прекалено много на работатаlaugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм заточена на Златните...този път без мен :beer:

 

Ами златните ми са на път ....мога да ви взема и после ви върна 28558.gif

Не че моето идване е сигурно де 896767.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, снощи нали се събирахме, та пихме едни бири... както обикновено, де... не, че ми се губи много, но си спомням, че обещах да пиша и да ви уведомя, че идущия петък май пак ще има форумна сбирка. Понеже други факти не знам, всеки е свободен да посочи място и час. До скоро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, жива да не съм! Баси, Ригрината пак пиела бира! Егати кефа, ами редно е да се споменават такива факти когато организирате сбирки, щото аз още живея с гадните спомени от времето когато НЕ пиеше бира поради някакви още по-НЕразбираеми от мен причини. При това положение ми се ще да се присъединя, но само да не ми се налага да стъпвам по пясък, защото тази жертва я правя само за да стигна до Ред Рока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре (четвъртък, 26 юли) Милица (Спийди) ни идва на гости във Варна, така че ще има среща някъде на открито.

Има ли желаещи да се присъединят? Давайте предложения и за място ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...