Jump to content

Форумни срещи във Варна


Recommended Posts

Някоя хубава слънчева неделя и аз може да се присъединя за по едно обедно кафенце.Все пак не сте чак толкова надалеч. Като естествено най-удобно би било на кафе в някой от двата мола- Гранда или мол Варна. Че инак не съм много на ти с заведенията във Варна,макар да съм идвал доста пъти и да имам доста приятели ,които живеят там. Та един ден ,ако ме искате ще споделя едно кафенце с вас :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някоя хубава слънчева неделя и аз може да се присъединя за по едно обедно кафенце.Все пак не сте чак толкова надалеч. Като естествено най-удобно би било на кафе в някой от двата мола- Гранда или мол Варна. Че инак не съм много на ти с заведенията във Варна,макар да съм идвал доста пъти и да имам доста приятели ,които живеят там. Та един ден ,ако ме искате ще споделя едно кафенце с вас :)

 

Кафе на никого не отказваме......това е като на дете близалката да вземеш.

Ти кажи кога си на линия, пък ние ще се опитаме да се посъберем....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В четвъртък в обедната почивка, който иска и може да заповяда в Sazae - суши-бара на бул. "Владислав", диагонално на Централна поща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре тогава! Който иска в четвъртък на обяд, който иска в петък вечерта. Така добре ли е?wink.gif

Аз във всеки случай (ако не ми мине котка път) съм в четвъртък на обяд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.03.11 /неделя/.......нейде към обяд......Майчето и Емо казаха, че ще са в Гранд МОЛ за по едно кафенце.

Който иска да заповяда, аз със сигурност съм там.

За по-точен час вече зависи от тях двамата......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сигурно ще се появя. Мъчно ми е за вас... Пиранке, ще ти звънна по някое време в неделя за часа.

 

Веднага след като го разбера ще пиша.........хахаха ама ти пак ми звънни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам към 13:00 или най късно към 14:00.........ще се появим.

Може и по ранко.........но е въпрос все още на договаряне :)

 

 

ПП: Та договарянето е че към 11:30 тръгваме от Добрич и 12 :30 сме в мола ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, аз ще гледам до 13 ч. да дойда. Пиранке, децата са с нас, нали? Щото смятам да взема Иван, но ако няма да вземеш Боби, кажи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, аз ще гледам до 13 ч. да дойда. Пиранке, децата са с нас, нали? Щото смятам да взема Иван, но ако няма да вземеш Боби, кажи.

Ми не ......аз Боби не мога да го озъптя там.......без него ще съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Понеже със сигурност ще има такива, които няма да могат да присъстват на събитието в София по случай рождения ден от вашите градове - Варна, Бургас, Пловдив, Сливен и Стара Загора, а знаем, че има много форумни потребители във всеки от тях, бих искала да ви помоля да се съберете под ваша инициатива. Един вид заедно да празнуваме, но в различни градове. След което ще публикуваме снимки от всички събирания като един общ празник.

А ако заведението, в което се събирате, има wifi, може да направим директна връзка чрез Скайп и да се поздравим онлайн на живо .

Как ви се струва идеята?

parab

 

Скъпи съграждани и околие, предлагам на 23 април да си спретнем една форумска сбирка и да решим как и къде да отпразнуваме РД-то на сайта (естествено, ако идеята ви допада). Желателно е да присъстват повече хора (да не казвам ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, че ще налагам глоби :lol2: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък предлагам да направим една среща този петък или събота, на която да се разберете за срещата за 23, в която ще уточнявате сбирката за РД-то :lol2:

 

Така де... една среща този петък или събота? Май по-добре събота?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 23-ти няма да мога, така че Румба този петък или събота когато решиш. Изисквания нямам /да се разбира, че мога сама да се почерпя/, а Илиан 1, ако ни удостои с присъствието си тази седмица ->има бира и от мен. :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е тази събота ще мога да дойда, но по празниците не хранете много надежди да се съберат много хора. Все пак са 4 почивни дни. Някой ще ходим по хижи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решено е ;)

 

Ето и инфото:

 

Дата: 16.04.2011 г. (събота)

Място: Алба (дано е слънчево и да е отворена градината)

Час: 18:00

Основна цел: изпиване на възможно най-много бира ;)

Втора цел: да си припомним как изглеждаме, че скоро не сме се виждали B)

Трета цел: да поговорим за РД на форума и празнуването му във Варна (ако има желаещи)

 

Присъствието задължително!

 

П.С. Дари, имаш 1 бира от мен, 1 от Ивето... така че жадна няма да останеш ;) Нема мърдане, идваш :П

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...