Jump to content

Форумни срещи във Варна

Recommended Posts

Това утре е многооо относително понятие... Мило, аз съм утре със сина ми. Ще дойдем, ще хапнем, ще се видим и рано рано ще си ходим с него вкъщи. Кажете къде и кога... Аз предпочитам Алба, но ако има други идеи ... може и на друго място.

Може ли да сме някъде край морето?

В Алба не се диша...

Имам предложение за Атмосфер, заведението под Ролбата.

Само кажете час.

Може да се опитам да запазя маса.

Аз да си кажа.........мен не ме чакайте утре.

Пипнах нещо не знам от кого и къде .........но цял ден повръщам и стаята не спира да ми се върти.

Пиранке дано бързо се оправиш. Чух, че има летен грип - явно наистина има. Ще ни липсваш.

Аз и Ирина утре към 6 и 30 ще сме във въпросното заведение... До 7 очакваме и всички останали, така че си оправяйте графиците :D

Пиранке дано бързо се оправиш. Чух, че има летен грип - явно наистина има. Ще ни липсваш.

Аз и Ирина утре към 6 и 30 ще сме във въпросното заведение... До 7 очакваме и всички останали, така че си оправяйте графиците :D

и аз ще се домъкна към 19 ;)

За неразбралите :)

Последно Атмосфер след 18.30.

Известно е още, като Ролбата. Намира се в южната част на морската градина, преди Кубо.

Освен това имаме и телефони ;)

Аз не знам дали ще дойда. Много ме мъчи жегата, пък и последния път хич не се зарадвах на изненадата. Колко ще е сладка?

Да съобщя на тези, които не знаят и да напомня на тези които знаят.

Днес в 19, среща до Общината.

Имаме гости. Марчо е тук, както и Мая (тя вече не е ли от Варна? ;) )

Забравих да спомена и Пешето :)

Който закъснее, да звъни по телефоните.

И аз съм си тук :lol:

Но едва ли ще ви се покажа днес :rolleyes:

Ако реша нещо друго в последния момент, ще звънна ... с редовното закъснение от 2 часа ;)

Помолиха ме да присъсствам, така че никой да не ми сяда на мястото. / С Вал ще ходим преди това до оръжеен магазин ---> имайте го в предвид /

Мале мила, котьо, да нямаме и въоръжена охрана на срещата.... 28558.gif Е, тогава значи сега щеше да е най-подходящо за гостуване от старшите... После да не разказват по тракията, че варненската група е "леко военизирана" и осигурява пълната безопасноста на своите гости?rolleyes.gif

Да не съжелявате после, че ми дадоха разрешително за автомат :lol:

p.s.: Ако закъснея много ще знаете че са ме отвлякли извънземните :rolleyes:

ПАМ, моля те, ела! Ужасно ни липсваше. Нека не мислят, че сме само въоръжени, но и пияни

Алекс, на общината в 7, там съм

Мале мила, котьо, да нямаме и въоръжена охрана на срещата.... 28558.gif Е, тогава значи сега щеше да е най-подходящо за гостуване от старшите... После да не разказват по тракията, че варненската група е "леко военизирана" и осигурява пълната безопасноста на своите гости?rolleyes.gif

:lol2: :lol2: :lol2: Аз тогава и без оръжия се справих достатъчно добре с охраната на гостуващите/ като изключим един момент на колебание кого да пазя по-напред Рагнос или Румен, че и той е ценен не по-малко от Рагнос/.

Да питам кога ще се съберем тази седмица? Моля да ми пратите смс с инфо за дата, място и час като се разберете.

Два дена мисля да съм гостенка на Врана заедно с друг съфорумец на 27.08.2010г.-28.07.2010г. Ако има желаещи да се видим на по няколко бирчки и лаф много ще се радвам. :beer:

Два дена мисля да съм гостенка на Врана заедно с друг съфорумец на 27.08.2010г.-28.07.2010г. Ако има желаещи да се видим на по няколко бирчки и лаф много ще се радвам. :beer:

Там съм ;)

Съкровище и аз ще направя всичко възможно да се домъкна........но ако не успея в патък..........събота поне за по кафенце ще съм на линия.