Jump to content
pirani

Форумни срещи във Варна

Recommended Posts

Последни данни - Аз и УниКат ще сме в Алба около 6... Който се престраши, да идва там направо.

Аз ще дойда към 7:30 :) Звънете на Мони :D

Забравих да кажа - аз и Ригрина сме заети събота и неделя до 7-8 ч. вечерта. Моля ви, ако ходите някъде, пускайте СМСи, за да можем да се присъединим към вас по-късно...

A има ли вече някаква уговорка за утре или.....?!

И аз да се разпиша, докато все още знам "кое е интернета" :)

Много ви благодаря за вчера :kissx: Като се прежаля да направя 3-часов преход до постата, където имам обхват, ще ви тормозя по телефона ;)

Забранявам ви да правите интересни неща, докато ме няма ... или поне правете снимки, че да имам основателна причина да ви се сърдя ...

и умната, макар че мен като ме няма, нямате кой знае какъв избор :rofl:

Много ще ми липсвате всичките :kissx: много ви обичам :kissx:

П.П.: И да се грижите добре за шефа, че да не се разправяме после :mad2:

Жокер: "Помощ от приятел":

ако му е скучно го заведете на някоя детска площадка .. той знае какво да прави ;):kissx:

Хехе трябва да има, ако няма ще я направим, стегнала съм багажа навила съм часовника в 3.20 потеглям с влака, пуф паф и у Варна! Така ще си остана на гости при вас до понеделник, та все трябва да се направят някакви културно-масови организовки!

ПП: Пам как можа така да ме изоставиш, какво е сбирка без момичето с бирата. Честно направо не мога да повярвам, че няма да те има, до последно ще се надявам , че нещо ще ти се отложи заминавката!

След 10 минути тръгвам ;) В Алба ще има много други момичета и момчета с бирите .. няма да се усети, че липсвам.

Ще се видим на бунгалата ... тогава ще си изпия, кавото ще пропусна тея дни :lol2:

Пък и съм обещала да идвам на гости в Стара Загора ;) Ще се реванширам подобаващо.

Приятно прекарване на пристигащите във Варна ... айде и аз отивам "да се прекарам" приятно :es:

П.П.: Някой да нацелува Майчето от мое име!!!

Бай бай хорааааа :kissx:

Програмата на варненската група и гостите днес е както следва:

mayarivanova, pirani и kremenski в английския двор на археологическия музей на Международния музикален джаз фестивал Варненско лято.

Шефа с компания и аз в Зона 51.

Предполагам към 12 ще има обединение на двете (или части от двете) групи.

Може да се присъедините към което мероприятие си искате. :)

За утре уточненията още не са направени. Не е ясно ще има ли отново посещение на джаз фестивала, но със сигурност ще има сбирка. Така че следете темата. :)

Освен това има и телефони ;)

дилема дилема ... а и утре трябва да се бачка... айде помогнете ми да реша...:rolleyes:

Среща днес, място - Алба, час: 19 ч. Който не дойде, горко му като се прибера в София. ;)

Среща днес, място - Алба, час: 19 ч. Който не дойде, горко му като се прибера в София. ;)

абе незнам на кой горко му ама ако не ти се спеше така адски снощи щях да ти кажа че си те харесах :lol:

Val, тъй като гледам, работата ще е както с опашките за подаване на декларации за детските градини. Който се чувства късметлия да се пробва на томболата :D

абе незнам на кой горко му ама ако не ти се спеше така адски снощи щях да ти кажа че си те харесах :lol:

Значи си извадил късмет, че не го направи. :lol:

Благодаря на варненци за гостоприемството и за страхотното изкарване - особено на Uni_Cat и ilian1! Чакаме ви в София, за да се разплатим за цялостното съдействие. B)

Румба, документите за осиновяване са готови, удряш един подпис и те правим софиянец. ;)

Шфеееееее разбрахме се, че Румен не го даваме ............и за да съм още по-точна аз не го давам :lol2:

Нали не искаш се разправяш с кака си.

Е добре, ние другите, като идваме в София, няма да ни чакате... явно. Чувствам се лично Незасегната <_<

А относно Румен - вземете го. Ще имаме поводи по-често да идваме там... Сега си помисли, толкова силно ли го искаш?

Леле, интрига.

Дръжте се варненци, което си е наше, наше си е, което не е ще стане, просто още не са се осъзнали хората! :D

П.С. Пами, струва ми се, че Румбата ще е този, който ще търси поводи :P

Какви интриги ви гонят, бе? :lol: С "чакаме ви в София" говорех за варненци като цяло, не за определени особи.

Пиранке, ако си искате Румбата обратно, ще трябва да предложите по-добра оферта от моята. ;)

Пиранке, ако си искате Румбата обратно, ще трябва да предложите по-добра оферта от моята. ;)

Никой варненец не давам аз.............никви преговори :mad2:

Никой варненец не давам аз.............никви преговори :mad2:

От мен да мине: ще имате право на свиждане веднъж месечно. :lol:

Спирам със спама. :rolleyes:

Румба, документите за осиновяване са готови, удряш един подпис и те правим софиянец. ;)

Само да пооправят метрото още малко и може и да се замисля ;)