Jump to content

Форумни срещи във Варна


Recommended Posts

И аз ще дойда :) (но ако има някаква промяна в плановете да ме известите, че напоследък нямам много време за форума ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варна ...........тая седмица ще ви навестя, но дали ще е по обяд или вечер още не знам.........

Най вероятно ще е сряда или още не знам :).............Та има ли желаещи да се видим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Креми няма да мога .........вечерта за Алба.

Утре към 12:00 ще сме на барчето пред универсета на пиранката.

Забравих как се зава :(

Който може и има време да идва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че утре ...сряда ...каква дата е не знам...Емо ще дойде да пие едно кафе при мен.

Значи 12 часа , в Крамара срещу Медицинския университет...на всеки който му се пие кафе в ранни доби да идва.

Човека имал някаква работа в града ...и за по едно набързо....да се видим. :i love this:

 

Креми няма да мога .........вечерта за Алба.

Утре към 12:00 ще сме на барчето пред универсета на пиранката.

Забравих как се зава :(

Който може и има време да идва :)

 

Кога успя да ме превариш....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как пък можаха точно тая седмица да ни изместят експертния съвет от вторник за сряда! Не ги е срам!!!

...ако свърши по-рано ще се обадя и ще прихвърча.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как пък можаха точно тая седмица да ни изместят експертния съвет от вторник за сряда! Не ги е срам!!!

...ако свърши по-рано ще се обадя и ще прихвърча.

 

 

 

 

Нищо....другия път ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже нещо отново замря темата, а уговорките в чата тоже не се получават, аз отново правя такова обявление:

 

На 30-ти декември, в неделя, по някое време след 15 - 15:30 часа (ако някой не окаже друг час), ще отида да ям патешко, зеленчуци по министерски или каквото друго там си харесам, в ресторант "Златен Дракон" - на ъгъла на улиците "Атанас Томов" и "Петко Тодоров". Това се намира на спирката между Гранд-мол и лятно Тракия (стара "Илия Димитров" нова "Трафопоста"), обаче от другата страна на бул. "Сливница" (тролейното трасе). Сградата е ъглова. Сега, когато няма листа по дърветата, фенерите на втория етаж на ресторанта се виждат над тотопункта на самата спирка, когато тролея спре.

 

Който иска - да идва. Ще се радвам да отбележа празниците като си ям китайското в компанията ви. smile.gif ... ха сега да ви видя ... cool.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то до нас и аз да се изложа и да не дойда sad.gif

 

Амиии, pe6ito, какт` се вика "Добре дошла в махлата!". Свиркай ти тогава няколко дни по-рано да идем след работно или съботно-неделно на хапване в "Златния Дракон". Ти си под ръка! wink.gif

 

 

А аз много благодаря на Rigrina и Pammy за приятната компания в неделя! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kremi, надявам се и аз скоро пак да се върна в града и по точно в квартала, та смело мога да заявя, че тази година ще се видим. Честита ви нова година, нека да е по-спорна за всички ви/ни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...