Jump to content

Форумни срещи във Варна


Recommended Posts

А четвъртък вечер?

Сиера в петък си заминава, така че четвъртък е последния шанс.

На 17.11 (четвъртък) - след 18ч. в Алба :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам ѝ номера вече - телефона ми пукна. (то няма да има мн народ в четвъртък)

Много ми е як профила веееее!!! Много се радвам, че пак мога да влизам!

Румба, мерси че ми смени паролата! :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така... Понеже нещата постоянно се разминават и сбирка така и не осъществи тази вечер, правя такова обявление:

 

На 19-ти ноември, в събота, по някое време след 16 - 16:30 часа ще отида да ям хрупкаво патешко или каквото друго там си харесам, на новото място на ресторант "Златен Дракон" - на ъгъла на улиците "Атанас Томов" и "Петко Тодоров". Това се намира на спирката между Гранд мол и лятно Тракия (стара "Илия Димитров" нова "Трафопоста"), обаче от другата страна на бул. "Сливница" (тролейното трасе). Сградата е ъглова. Сега, когато няма листа по дърветата, фенерите на втория етаж на ресторанта се виждат над тотопункта на самата спирка, когато тролея спре.

Който иска - да идва. Ще се радвам да си ям китайското в компанията ви smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да проведем обмяна на опит на варненската секция на 16ти февруари (четвъртък) на обичайното място. Други желаещи има ли?

 

 

16.02.2012 : Никой не се обади, така че довечера няма да съм в Албата...

Редактирано от kremenski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Варна много сте я зарязали тая тема.

Пак аз трябва ви организирам май tongue.gif

 

Идват нови 4 почивни дни покрай 24 май.

Та на 25 или 26 май ..............предлагам да направим едно пикниче.

С малко карти, федербал, волейболче.

Да питам........... имали желаещи?

Ако има.......... чакам предложение за точния ден и за места където може да се скатаем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...евентуално за 25-ти. Емо, къде? Пак ли на аспарухов плаж? Защото аз и "Морската звезда" към хижа "Ветеран" харесвам, ама до там градски транспорт няма...

И все пак да не забравяме, че на 25 и 26 е общата среща на форума в Стара Загора. Явно това ще е нещо като "алтернатив" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...евентуално за 25-ти. Емо, къде? Пак ли на аспарухов плаж? Защото аз и "Морската звезда" към хижа "Ветеран" харесвам, ама до там градски транспорт няма...

И все пак да не забравяме, че на 25 и 26 е общата среща на форума в Стара Загора. Явно това ще е нещо като "алтернатив" ;)

 

Креми знам...............но и доста хора няма да ходят.............та които останем .......викам да се съберем.

А за дата, час и място..............вие кажете...............аз не ги знам около Варна местата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам:

 

Ако не вали на 25.05.2012 г. след 14:30 ч. на Аспарухов плаж на "Редрок" или на "Плевнята" (само кажете къде, аз повече харесвам кухнята на "Плевнята" - ох, мидите с конячен сос... , но пък "Редрок" има по-ларж обстановка, та...).

Който иска в кръчмата на маса, който иска с топката или с хавлията на плажа. Деца и домашни любимци са добре дошли при тези обстоятелства, нали?

 

Съгласни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...